Skocz do zawartości

Lost sezon 5 [spoilery]


Mordechay

Rekomendowane odpowiedzi

A anchy w rękach to skąd ta Kate ma wziąć?

 

Co do odcinka "LaFleur". Ostatnie dwa epizody to najlepszy "Lost" od czasu "The Constant". Osobisty, skupiony na jednej postaci, głęboki, emocjonalny, dobrze napisany. Taki, jaki lubię. W poprzednim odcinku mieliśmy kapitalną kulminację w postaci rozmowy Locke'a z Benem, a tutaj mamy dialog Sawyera z Horace'em. I znowu pokazało się doskonałe wyczucie ironii scenarzystów serialu - tuż po rozmowie o tym, jak umiera miłość, Sawyer dowiaduje się, że Kate jakimś cudem przybyła na wyspę i chyba zrobiła to specjalnie dla niego. Niby wątek romansowy, ale w dobrym guście i stanowi miłe odprężenie od wszechobecnego ostatnio w serialu science-fiction. To jest ciągle serial o ludziach.

 

Podobno 6. sezon ma być utrzymany w stylu pierwszego. Oby.

Odnośnik do komentarza
Podobno 6. sezon ma być utrzymany w stylu pierwszego. Oby.

 

Też to słyszałem, ale wątpie. Po pierwsze - odcinki gdzie rozmowy są głównie o innych rozbitkach itd na pewno nie przyjęły by się, jak teraz każdy marudzi na ep jak mniej niż 70 procent rozmów i akcji dotyczy wyspy.

Odnośnik do komentarza

Moda na sukces. Coś czuje, że Sawyer skończy z Hugo jako para gejowska.

 

Ale dosyć o wątkach miłosnych. Serial coraz bardziej mnie zaskakuje. Ej, a ten posąg to może Charlotte ? ; >

Sawyer jest dla mnie no1 teraz. Zaje/biście wybrnął z całej sytuacji, widać było, że Richard też był zaskoczony jego wiedzą. Bardzo pozytywny odcinek. Oby takich więcej.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Sawyer zdziadział. Zawsze zimny a teraz "dziękuje", "przepraszam", "pomóc ci". I jeszcze to "kocham cię" żałosne xD Chyba najlepszy ep 5 sezonu jak narazie (mimo ze juz serial traci klimat z 1 sezonu). Ciekawe kogo Amy urodzila.. :)

 

btw ten horace mi przypomina ojca bena x_X

Edytowane przez Labik
Odnośnik do komentarza
Sawyer zdziadział. Zawsze zimny a teraz "dziękuje", "przepraszam", "pomóc ci". I jeszcze to "kocham cię" żałosne xD Chyba najlepszy ep 5 sezonu jak narazie (mimo ze juz serial traci klimat z 1 sezonu). Ciekawe kogo Amy urodzila.. :)

Nie wiem moze Desmond? Tak strzelam ;] ale chyba za stary jest, bo na pewno starszy od Charlotte, a ona juz smiga jako dziecko, ale to moze byc mylne.

Odnośnik do komentarza
Ale dosyć o wątkach miłosnych. Serial coraz bardziej mnie zaskakuje. Ej, a ten posąg to może Charlotte ? ; >

 

 

Kumpel podsunąl mi mysl, że ta statua to być moze posąg egipskiedo boga zmarlych - Anubisa. W sumie, zwazywszy na hieroglify w Labedziu, "swiatyni" i w komorze pod domem Bena cos mogloby w tym byc:)

Odnośnik do komentarza
Jeśli ten posąg będzie przedstawiał Kate, Juliet czy inną Charlotte to przestane oglądać ten serial. Co za chory pomysł z 4 palczastą Kate.

 

Już widzę tego cliffhangera w jednym z kolejnych odcinków. Zbliżenie Kate pod prysznicem, najpierw pokazują twarz, kamera schodzi coraz niżej, w tle słychać ten sam podkład dźwiękowy, co w scenie z trumną pod koniec 4 sezonu, a na końcu pokazują jej czteropalczastą stopę i - yeb - czarny ekran z napisem Lost.

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza
Jeśli ten posąg będzie przedstawiał Kate, Juliet czy inną Charlotte to przestane oglądać ten serial. Co za chory pomysł z 4 palczastą Kate.

 

Już widzę tego cliffhangera w jednym z kolejnych odcinków. Zbliżenie Kate pod prysznicem, najpierw pokazują twarz, kamera schodzi coraz niżej, w tle słychać ten sam podkład dźwiękowy, co w scenie z trumną pod koniec 4 sezonu, a na końcu pokazują jej czteropalczastą stopę i - yeb - czarny ekran z napisem Lost.

 

Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak :lol: jestem za tym :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker

wszyscy się rozpisują o Anubisie, czy innej Teweret, a to po prostu mógł być posąg nie przedstawiający żadnego ZNANEGO nam Boga egipskiego. skoro wyspy także nie mógł prawie nikt odnaleźć, to możliwe jest, że wybudowano tam posąg ku czci jakiegoś lokalnego bóstwa. też bym się specjalnie nie zdziwił, gdyby okazało się, że to ktoś z ekipy rozbitków- to, że podróże w czasie narazie ustały nie znaczy, że jeszcze kiedyś się nie powtórzą.

Odnośnik do komentarza

Ciekawa sprawa z tym kołem.

Richard w dawnych czasach (lata 40 albo 60? Już nie pamiętam) kiedy to rozmawiał z Locke'm nic nie wiedział nt. koła i podróży w czasie. Ben w 04' już wiedział o nim wszyściutko, więc co się wydarzyło między 60' a 04? Przesunięcie koła i wejście w jakiś rok? Jakim więc cudem udało się powrócić na "prawidłową płytę" ?

Odnośnik do komentarza

DP, ale nie moja wina, że nikt się nie odzywa :P

 

Wiadomo już co to za posąg. I nie, nie jest to Juliet ani Kate ;>

http://img15.imageshack.us/img15/207/beztytuuxxe.jpg

 

I jeden mały spoiler, aczkolwiek ciekawy :D

 

- W epie pojawi się Radzinsky!

 

I teoria na podstawie trailera:

 

Możliwe że ten co mówi w trailerze by "kogoś" zabić jest Leonardo, ten okularnik z psychiatryka co wymawiał liczby albo Radzinsky. A może... Leonardo Radzinsky?

:D

 

 

 

Serial LOST został nominowany do nagród Saturna (nagrody przyznawane najlepszym produkcjom Science Fiction, Fantasy & Horror).

 

Nominacje dla najlepszego serialu TV: âFringe,â âHeroes,â âLife on Mars,â âLost,â âTerminator: The Sarah Connor Chroniclesâ i âSupernatural.â

 

Nominacje dla najlepszego aktora TV: Bryan Cranston (âBreaking Badâ), Matthew Fox (âLostâ), Michael C. Hall (âDexterâ), Timothy Hutton (âLeverageâ), Edward James Olmos (âBattlestar Galacticaâ) oraz Noah Wiley (âThe Librarian: The Curse of the Judas Chaliceâ)

 

Nominacje dla najlepszej aktorki TV: Lena Headey (âTerminator: The Sarah Connor Chroniclesâ), Jennifer Love Hewitt (âThe Ghost Whispererâ), Evangeline Lilly (âLostâ), Mary McDonnell (âBattlestar Galacticaâ), Anna Paquin (âTrue Bloodâ), Kyra Sedgwick (âThe Closerâ) and Anna Torv (âFringeâ).

 

Inne nominacje dla LOST:

NAJLEPSZY SERIAL: (LOST)

NAJLEPSZY AKTOR: (Matthew Fox)

NAJLEPSZA AKTORKA: (Evangeline Lilly)

NAJLEPSZA DRUGOPLANOWA ROLA MĘSKA: (Henry Ian Cusick, Michael Emerson, Josh Holloway)

NAJLEPSZA DRUGOPLANOWA ROLA KOBIECA: (Elizabeth Mitchell, Yunjin Kim)

NAJLEPSZY WYSTĘP GOŚCINNY: (Alan Dale, Kevin Durand, Sonya Walger)

NAJLEPSZE DVD SERIALU: (LOST Sezon 4)

 

 

Wywiad z aktorem grającym Bena:

http://www.4815162342.pl/index.php?option=...82&Itemid=1

 

 

A dla osłody - Maggie Grace (Shannon) w Maxim :)

http://i40.tinypic.com/24qr440.jpg

 

 

I jak co tydzień, nowe, zabawne untangled:

 

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza
Gość andertejker
To jest Seth. Przecież lewa ręka jest wyciągnięta, więc zapewne trzyma kij, ale z tyłu go ofkoz nie zobaczymy.

 

Figaro ty chyba ślepy jesteś ;)

 

przecież ten posąg w obu rękach trzyma krzyż Ankh.

 

przypatrz się jeszcze raz, tym razem dokładnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...