Skocz do zawartości

FIFA 09


Rekomendowane odpowiedzi

dobra wracamy do tematu fify bo troche odbieglismy z tematu... co z patchem na ps3 ?? ukaze sie kiedys czy mozna pomazyc...

dzis odpalilem fifke po dluzszym czasie i na pasku w grze lecialo ze w krotce "uaktualnienie waszej gry"

 

btw. wie ktos jak to jest z tym nowym komentarzem z pss. po sciagnieciu na dysk i odpaleniu gry automatycznie zastepuje stary czy jakos go wlaczamy?

 

Odnośnik do komentarza
Ja w ogole nie wiem, o jaki nowy komentarz chodzi ? mozesz wytlumaczyc ?

Ze sklepu PlayStation jest do ściągnięcia nakładka z polskim komentarzem. Zajmuje 779MG.

Szkoda tylko, że u mnie nie działa. Ściągałem wersję z Polskiego PSS, ale grę mam NTSC-J (chociaż i tak wszystko w inglishu), musze sciagac wersje z japonskiego PSS?

Odnośnik do komentarza
lol czlowieniu jak ofline to ci bedzie ofline tylko chodzic ;)

na koniec dodam ze lagi masz nie tylko ty jesli ci laguje, masz je po obu stronach, czyli skladanie przegranej na lagi to lamerstwo ^^

 

rosomaq:

Nie pisze tego tak o bo mi sie wydaje... sprawdzone z różnymi osobami online. Ty masz dobrze, wszystko płynnie chodzi, a drugiemu opóźnia. Ale w sumie to i tak większość z was nie uwierzy. Niedowiarkom proponuje ze znajomymi pozakładać pare gier, a resztę tak aby druga osoba założyła. Wtedy porównacie. I podkreślam, że Fifa online nie tnie, nie ma "widocznych" lagów. Kwestia wyczucia opóźnień, a właśnie GhettoKingSas niewyczucie tego to "lamerstwo".

lolz czlowieniu nie ma czegos takiego jak jednostronny lag... nie wiem kto ci takich bajek nawciskal :lol:

Nie ? To chyba Ty jestes LOL...przypomnij sobie (chociaz nie wiem czy grales) PES bodajze cz. 5 z Xboxa 1. Osoba hostujaca miala ZERO lagu natomiast ta po drugiej stronie slideshow...pozniej zrobili tak, ze po polowie nastepowala zmiana hosta i gra polegala na tym kto nastrzela wiecej bramek majac hosta.

 

nie wiem jak ty ale ja o fifie08-09 tutaj pisze, ze pes ma zje.ba.ny online to nie od dzisiaj wiadomo :lol:

w fifie ci sie pilkarzyki nie teleportuja jak w pesie

Odnośnik do komentarza

W najbliższych dniach wyjdzie patch do fify 09-pełna lista z mian w linku

http://forums.electronicarts.co.uk/fifa-09...date-notes.html

 

Czyli wszystkie bugi mają być naprawione- nie będzie cyrków z przywilejem korzysći,z dziwnym gapieniem się obrońców na górne piłki(jak mnie to w meczach online wkurza,że zamiast obrońca biec do napastnika to się gapi na górną piłkę ,a tamten go mija) oraz problem a znimacją na stadionie 23 maja(yes,yes wreszcie sezony Ruchem Chorzów w polskiej lidze :P)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Mam tą nowa FIFE 09. Co ja mogę powiedzieć... rozegrałem kilkanaście meczyków z kumplem, kilka sam.

 

Niby fajnie, ale... moje serce jest przy PES. Kocham tę grę, rozumiem ją, umiem w nią grać. Wolę cały ten system z gry.

FIFA 09 odchodzi za GTA IV + 30 zł, przy którym wiem, ze będę się nieporównywalnie lepiej bawić. A 30 zł w sam raz na kabelek :).

 

Żegnaj, FIFO, może kiedyś. Nie chce mi sie uczyć tej gry, i tak zawsze gram góra 2 mecze i włączam co innego, nie ważne czy to PES/FIFA.

Odnośnik do komentarza

może, chodzi o to, że te które Ci się przycinają, rozgrywają się na stadionie 23 maja. Jeżeli tak, to musisz grać na zwykłym tv, ewentualnie zmienić rozdzieczość w hd na najniższą jaka jest do wyboru, wtedy się nie tnie. No chyba, że już jest jakiś patch, który to poprawia, albo chodzi Ci o co innego.

 

 

ps. no jeżeli ten patch będzie tak wyglądał i do tego te 8 drużyn w turniejach online, to naprawdę trzeba pochwalić EA, za to, że słucha co grający do nich mówią. Kolejny punkt dla FIFY. A jak się nazywała ta konkurencyjna gra ? bo zapomniałem ;)

Edytowane przez przema
Odnośnik do komentarza

A masz ruter w domu ? Czy udostepniasz lacze jakos za pomoca komputera ? Przyczyn moze byc duzo, jak udostepniasz polaczenie to moze masz jakiegos trojana, ktory pakiety w kosmos wysyla, moze masz niezabezpieczona siec i wszyscy z niej na osiedlu korzystaja, moze masz wlaczone programy typu skype, a obok rozmawia Twoja siostra w pokoju - na pewno to nie wina gry, bo mam lacze 1024, wysyl 256 i lagow nie mam...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
A masz ruter w domu ? Czy udostepniasz lacze jakos za pomoca komputera ? Przyczyn moze byc duzo, jak udostepniasz polaczenie to moze masz jakiegos trojana, ktory pakiety w kosmos wysyla, moze masz niezabezpieczona siec i wszyscy z niej na osiedlu korzystaja, moze masz wlaczone programy typu skype, a obok rozmawia Twoja siostra w pokoju - na pewno to nie wina gry, bo mam lacze 1024, wysyl 256 i lagow nie mam...

tylko ze inne gry ciekaja miodzio...siec jest radiowa osiedlowa...neta mam tylko pod konsola

 

A masz ruter w domu ? Czy udostepniasz lacze jakos za pomoca komputera ? Przyczyn moze byc duzo, jak udostepniasz polaczenie to moze masz jakiegos trojana, ktory pakiety w kosmos wysyla, moze masz niezabezpieczona siec i wszyscy z niej na osiedlu korzystaja, moze masz wlaczone programy typu skype, a obok rozmawia Twoja siostra w pokoju - na pewno to nie wina gry, bo mam lacze 1024, wysyl 256 i lagow nie mam...

tylko ze inne gry ciekaja miodzio...siec jest radiowa osiedlowa...neta mam tylko pod konsola

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...