Skocz do zawartości

FIFA 09


Rekomendowane odpowiedzi

Ale mi chodziło o troszke inną sprawę. źle zmodulowałem posta ;]

A mianowicie , R10 w grze jak dla mnie nie zasługuje na statystyki pokroju 90 , a conajwyzej 80.

Dlaczego tak sądze? - możliwe ze nie umiem nim grac.

Ale.

- Szybko się meczy, przebiegnie jedną długość boiska i już każdy go ogarnia.

Druga sprawa taka , że fizol z niego cieniutki , pada , przewraca sie , nie wspominając o (pipi)kowatych strzałach.

 

W pesie też nie umiałem nim grać. Klątwa jakaś.

 

Odnośnik do komentarza

A jak mi obrone updatem pogorszyli teraz mendy w Arsenalu-gallas over 80 i toure tez cos kolo tego, tylko ze arsenal ostatnio dobrze gra. Natomiest teraz to rooney jest kuzwa zdrowo przesadzony, np zabieram mu pilke ostatnim obranca a ten od razu mu ja z powrotem odbiera i biegnie sam na sam(a szybki jest niczym ronaldo). Strasznie mnie irytowala ta gra, bo prawie kazdy moj przeciwnik to manu byl, co moi obroncy robili podczas meczu z ronaldo i rooneyem to jakas padaka jest, na dodatek moje stracone bramki to byl schemat, kontra-koles podaje do CR7 lub swiniaka, ma na plecach obronce ale on spokojnie sie odwraca i biegnie na sam na sam, wiec jak zwykle jak idiota wracam najczesciej drugim obronca jak zdarze zeby asekurowac, ale juz rozpedzonego swiniaka lub Cr7 sie nie da zatrzymac, bo moj obronca nawet trafic w nich nie potrafi. Tak wiec od momentu jak przestalem grac przeciwko ManU, to przestalem durnie tracic bramki i tym samym przegrywac mecze. Jak ktos wybiera manu to nie gram z nim i w koncu gra stala sie przyjemna...

Edytowane przez polson
Odnośnik do komentarza

Mam problem z Fifa 09 online, przez XBox Live. Kiedy gram to są okropne lagi i prawie się przez to nie da grać, a żeby było śmieszniej w GTA IV nawet przez chwile nie laguje. A raczej niemożliwe żebym ciągle trafiał na kolesi ze słabym łączem. Więc moje pytanie brzmi, czy to jest jakaś wada "wrodzona" Fify? Czy też może trzeba mieć jakieś szybsze łącze, albo jeszcze coś innego.

Odnośnik do komentarza

Od 24 grudnia serwey nieco są obciążone. Często mam od tego czasu mecze, w których są opóźnienia, jak również i lagi. Wina EA. Bo wcześniej tego typu rzeczy były marginalne. Teraz jest gorzej. Wiadomo jak jest, dzieciarnia z Brytanii pokupowała/dostała 360tkę wraz z combo Fifa09+CoD:WaW. Przesilenie. Przedwczoraj miałem git, ale wczoraj na noc już lipa, dziś przez dzień również.

Odnośnik do komentarza
Od 24 grudnia serwey nieco są obciążone. Często mam od tego czasu mecze, w których są opóźnienia, jak również i lagi. Wina EA. Bo wcześniej tego typu rzeczy były marginalne. Teraz jest gorzej. Wiadomo jak jest, dzieciarnia z Brytanii pokupowała/dostała 360tkę wraz z combo Fifa09+CoD:WaW. Przesilenie. Przedwczoraj miałem git, ale wczoraj na noc już lipa, dziś przez dzień również.

 

Potwierdzam. Wszystko przez Servery EA, które w fifie są naprawdę świetnym żartem! Obecnie praktycznie nie da się grać online w tę śwtetną grę! Online nie grasz przeciwko innym graczom, tylko przeciwko potwornym LAGOM. Niestety problem dotyczy także klubów, gdzie jest totalna porażka!!!! Dzisiaj udało mi się rozegrać 3 mecze jednak była to męczarnia...Gratulacje dla ekipy z EA za skopanie online fajnej gierki.

Odnośnik do komentarza

Mowisz chyba tylko o meczach rankingowych, bo w meczach ze znajomymi jest nadal wszytsko okej.

I po czym stwierdzasz, ze skopali online ? po tym, ze 2 tygodnie cos dziala gorzej niz wczesniej. Idz pograc w PES'a i dopiero zobacz co to znaczy skopany online.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś bierze ManU to wychodzę, szkoda mi nerwów... :/

Jak niektórzy robią takie nuklearne strzały sprzed pola karnego? Jakieś combo LT+B, czy co? Oni sobie tak strzelają sprzed pola, a ja sam na sam w 50% spalę lub bramkarz broni... Bramkarz! Jak nim wychodzić? :/

Edytowane przez Nadrill
Odnośnik do komentarza

Nie w tym rzecz. Leciało a passa rosła. Nie moja wina, że trafiałem na ManU ;) bo goście którzy nimi grają przeważnie o piłce pojęcia nie mają. Krystynka, bieg, strzał z dupy. Polecam nie dusić tackle tylko biec sprintem na zawodnika manualnie. I z kontry, z kontry Juve jest zabójcze.

Odnośnik do komentarza
Mowisz chyba tylko o meczach rankingowych, bo w meczach ze znajomymi jest nadal wszytsko okej.

I po czym stwierdzasz, ze skopali online ? po tym, ze 2 tygodnie cos dziala gorzej niz wczesniej. Idz pograc w PES'a i dopiero zobacz co to znaczy skopany online.

 

To, że jesteś największym fanboyem FIFY to wie każdy kto przynajmniej czyta ten temat na forum, więc twoja opinia nie jest conajmniej obiektywna. Ja pisze o fifie a nie o PESIE z którym porównujesz dzieło EA przy każdej możliwej okazji. To chyba jasne że w PESIE online jest skopany, ale w fifie jest też BEZNADZIEJNIE, i pisze to z całą odpowiedzilanością. Jak pisze o online to pisze o rankingach i też o grach ze znajomymi. Opóźnienia dobijają a w klubach to już jest normalnie PADAKA!!!!!! Nie da się grać klubów normalnie... Jak nie wierzysz to sobie wejdź na światowy ranking klubów na ligę 1 i przeczytaj motto w czołówce zespołów, zobaczysz co o serverach EA myślą ludzie którzy troche w to grają.

 

Aha i o 2 tygodni to chodzi tragicznie ale wcześniej także nie było najlepiej, w FIFIE 08 duuuuużo lepiej to biegało.

Odnośnik do komentarza
Mowisz chyba tylko o meczach rankingowych, bo w meczach ze znajomymi jest nadal wszytsko okej.

I po czym stwierdzasz, ze skopali online ? po tym, ze 2 tygodnie cos dziala gorzej niz wczesniej. Idz pograc w PES'a i dopiero zobacz co to znaczy skopany online.

 

To, że jesteś największym fanboyem FIFY to wie każdy kto przynajmniej czyta ten temat na forum, więc twoja opinia nie jest conajmniej obiektywna. Ja pisze o fifie a nie o PESIE z którym porównujesz dzieło EA przy każdej możliwej okazji. To chyba jasne że w PESIE online jest skopany, ale w fifie jest też BEZNADZIEJNIE, i pisze to z całą odpowiedzilanością. Jak pisze o online to pisze o rankingach i też o grach ze znajomymi. Opóźnienia dobijają a w klubach to już jest normalnie PADAKA!!!!!! Nie da się grać klubów normalnie... Jak nie wierzysz to sobie wejdź na światowy ranking klubów na ligę 1 i przeczytaj motto w czołówce zespołów, zobaczysz co o serverach EA myślą ludzie którzy troche w to grają.

 

Aha i o 2 tygodni to chodzi tragicznie ale wcześniej także nie było najlepiej, w FIFIE 08 duuuuużo lepiej to biegało.

Dokladnie tak jak mowia inni - tez gre kupilem 2 dni po premierze i Online byl za(pipi)isty, bo nawet przy meczach 11 na 11 opoznienia byly ledwo widoczne...

Rankingowe obecnie gram rzadko, za duzo osob na liscie pocina w FIFE, by grac mecze rankingowe. Zapisz sie do jakiegos turnieju na jakims forum i nie bedziesz narzekal.

A - i Fanboyem FIFY jestem ogromnym - proste - najlepsza pilka jaka do tej pory powstala, a ze kocham pilke nozna, to trudno nie byc fanboyem...

Ciesze sie, ze na forum sa jeszcze ludzie z tak obiektywnym zdaniem jak Twoje.

 

Odnośnik do komentarza

Coś niesamowitego. Dorwałem grę po 2 miesięcznej przerwie obcowania z nią. Grałem gdzieś do 10.11 i sprzedałem. Jednak poczułem chęć pogrania w Fifkę i Aem mnie zbawił hehe. Tak więc do rzeczy. Niesamowicie cieszy poprawiony przywilej. Miałem 2 takie sytuacje, że przed łątką na pewno sędzia by przerwał grę. A teraz co ? przywilej hehe. Radość z gry jest niesamowita, świetny gameplay okraszony świętną grafiką i nieziemską animacją. Chętnie się zmierzę z jakiś rodakiem w sieci :) mój GT macie w sygnaturce. super tytuł. będę grał aż nie wejdzie edycja z numerem 10

Odnośnik do komentarza

ja w FIFE w koncu dochodze do poziomu ze starych czasow PES'a. Kiedys myslalem, ze polowy rzeczy nie da sie wykonac, a da sie - w prosty spoosb, tak samo, jak okiwac bramkarza na zwod do strzalu, kiwka zwykla - wszystko sie da, trzeba tylko sie nauczyc. ;]

Odnośnik do komentarza

Niestety wciaz jest troche do zrobienia w gierce - Liga mistrzow cwiercfinal, kolo dostaje czerwona kartke w pierwszym meczu, po czym w rewanzu spokojnie strzela mi bramke...

 

W sumie to sa podstawy by takich rzeczy gra pilnowala...

 

 

A bramkarza to da sie na rozne sposoby. Kluczem jest nie naduzywanie sprintu... Niestety im rzadziej gram to coraz trudniej mi w necie... Za nerwowy jestem i ciezko mi grac swoje... Co wiecej ten ulamek sekundy opoznienia robi roznice... Tym bardziej ze refleks w ogole nie ten...

Odnośnik do komentarza
to jest (pipi) przegięcie. gram AS Roma VS Celtic. Ja Roma. Dochodzi 30 minuta 2-0 dla mnie i gość wychodzi. Co z tego, że Win dla mnie jak (pipi)a meczu nie idzie normalnie zagrać :/ żal.

 

Muszę cię dobić - niestety nie zalicza ci meczu jako wygranego. Jeśli dałby walkower, to tak, 3-0 dla ciebie. Ale s(pipi)iele wychodzą z gry i nie wygrywasz. :/

Chociaż czasem też tak niektórym robię na złość, gdy za bardzo się cieszą i CR7 Elo.

Dziś dodali wszystkie komenty do sciągnięcia i obrazek FIFki w dashu. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...