Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

No i chyba nie ma co się martwić o poziom trudności, na IGN mówili, że przeskok między drugim a trzecim poziomem trudności PRZECIWNIKÓW jest taki, że niektóre wyścigi mogą się wydawać niemożliwe do wygrania na tym poziomie, więc hardkorowcy chyba jednak mogą spać spokojnie ;)

 

Z 14 dostępnych ocen wychodzi średnia 9.3 tak dla tych, których to interesuje.

Edytowane przez szczurek
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem filmiki i jestem tak podjarany, że aż nie mogę :D 14 recenzji i średnia 9.3. Nieźle. Czekamy na kolejne. W Fm2 Silverstone był wstrętny, a tutaj aż będzie chciało się jeżdzić. Laguna Seca też była jakaś smętna i od nowa teraz zapałam miłością do tej trasy. Czekam jeszcze na recki od Gamespot'u. Mam nadzieję, że w najbliższym numerze PE będzie recenzja Fm3. Mam też nadzieję, że recenzję będzie robił ktoś inny niż Hiv. Szanuję go za teksty i recenzje, ale ma dziwny gust jeśli chodzi o samochodówki. 9 dla Shifta mega śmierdzi. Dajcie Luckowi :)

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Obejrzałem filmiki i jestem tak podjarany, że aż nie mogę :D 14 recenzji i średnia 9.3. Nieźle. Czekamy na kolejne. W Fm2 Silverstone był wstrętny, a tutaj aż będzie chciało się jeżdzić. Laguna Seca też była jakaś smętna i od nowa teraz zapałam miłością do tej trasy. Czekam jeszcze na recki od Gamespot'u. Mam nadzieję, że w najbliższym numerze PE będzie recenzja Fm3. Mam też nadzieję, że recenzję będzie robił ktoś inny niż Hiv. Szanuję go za teksty i recenzje, ale ma dziwny gust jeśli chodzi o samochodówki. 9 dla Shifta mega śmierdzi. Dajcie Luckowi :)

 

Jak ODST dali 9, to Forza 3 dostanie 10 jak nic :-p

 

Chyba nigdy się nie doczekam czasów kiedy recenzenci zrezygnują z ocen na rzecz opisowych plusów i minusów :)

 

Ciekawe czy oceny wpłyną pozytywnie na pre-ordery, bo w USA jest jak na moje oko kiepściutko z tym.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Co wy do tych rak sie przyczepili? Wolalbym bardziej shake ekranu po uderzeniu w cos jak w Shifcie niz gapic sie jak nasz kierowca zmienia bieg czy robi co innego. Patrzycie sie trase a nie jego rece. Nawet gdyby bylo ze on rusza to po godzinie nie robilo na nas zadnego juz wrazenia.

Zalezy jak grasz - ostatnio we wszytskie wyscigi gram na kierownicy od wewnatrz samochodu, wiec wolalbym tez by kontem oka animacja kierowcy byla w takiej produkcji takze poprawna.

Odnośnik do komentarza

No no musze kupić Xboxa 360 :] (rzekł fan Gran Turismo)

 

No mnie powstrzymuje od kupna X-a tylko to, że nie obsługuje on kierownic logitecha (gra na padzie odpada jak dla mnie w przypadku gry nastawionej na symuylację).

Drugiej kierownicy na pewno nie kupię gdyż jedna i tak wystarczająco zagraca mi pokój...

 

Tylko pozazdrościć, że posiadacze X-a będą mogli juz niedługo położyć łapki na tej grze. ;)

Edytowane przez nightrunner
Odnośnik do komentarza

Ja zaciskam mocno pasa i biorę kółko od Microsoft'u. Raz kozie śmierć :D

 

No to bardzo liczę na Twoje wrażenia z jazdy na tym kółku w FM3 w porównaniu do jazdy w gt5p (bo chyba grałeś w obie?) . Tak przy okazji zapytam: czy to kółko obsługuje 900 stopni?

 

Niestety nie obsługuje 900 stopni, chyba 270.

Będę miał porównanie do GT5P na DFP.

Odnośnik do komentarza

Wiesz Major..to dziala w obie strony...jedni bronia gry jak ojczyzny, inni zas za wszelka cene staraja sie ja atakowac uzywajac nieprawdziwych argumentow, ba...niektorzy posuwaja sie nawet do stworzenia spreparowanych screenow.

Tylko pozazdrościć, że posiadacze X-a będą mogli juz niedługo położyć łapki na tej grze. ;)

Nawet nie wiesz co mowisz....to beda najdluzsze 2 tygodnie od lat :((((

Odnośnik do komentarza

Teamxbox -

9.5

 

IGN -

9.4

 

Closing Comments

Forza Motorsport 3 is an exemplary racing game. It's beautiful, the controls are spot-on, the career mode is satisfying, and the multiplayer component is awesome. But there's still room to grow. The visuals could be even better, the career mode sags at times, and there needs to be at least one more option for AI difficulty. Even with those concerns, Forza 3 is a big step forward for sim racing games. Turn 10 has thrown down the gauntlet and it will be a real challenge for Polyphony Digital to deliver a superior racer with Gran Turismo 5. After all, this is the best racing game of this generation. Good luck topping it.

IGN UK -

9.4

 

Closing Comments

But as it stands, this is the very best racing game there is on the console market. It?s a compendium of everything that?s been great about driving games over the past few years, tied into a community that can keep the experience fresh for some time to come. For the uninitiated, this is a gentle introduction to the joys of well-clipped apexes and shaving split seconds, while for those already in thrall to the genre this is likely to be their obsession. The question of whether Forza is better than Gran Turismo has been answered comprehensively ? and now the question is what can Polyphony offer in response?

Videogamer -

10

 

Gamedaily -

9

 

g4tv -

5/5

 

 

Ogień dym, nie?

 

Dopiero teraz wyczaiłem to fajnie przedstawione porównanie ale ono już chyba siętutaj pojawiło. Nieważne, wklejam.

 

http://farm3.static.flickr.com/2480/3962248174_6a333aa2e0_o.jpg

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy przesada, ale co do grafiki to nie dal bym 9 czy 10. Bądźmy szczerzy, ona nie powala aż tak bardzo. Ale recenzanci brali pewnie pod uwagę wysiłek jakiemu musieli sprostac twórcy jeśli chodzi o odwzorowanie ponad 400 samochodów, plus ich zniszczenia i bardzo duża ilość tras. Nie tylko tekstury i polygony się nie liczą. Ale sama praca i ogrom wielu rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Też tak myślę, innego nakładu pracy wymaga wydanie gry wyścigowej z 60 autami i innego z 400 autami. Do tego dochodzą aspekty takie jak, czy gra o takiej zawartości i zbliżonej jakości już w danej generacji się pojawiła.

 

Dla mnie jedyna gra, która zasługiwała w tej generacji na ocenę 10/10 za grafikę to pierwszy Gears of War, bo jak ktoś kupił X360 na premierze i kupił GoW to jego reakcja na samą grafikę była pewnie mniej więcej taka: "Łożesz (pipi)a !" ;)

 

Ja tam jestem zagorzałym przeciwnikiem oceniania gier na skali, jedyny słuszny system to wypisanie obok siebie zalet i wad danej gry w szerokim kontekście.

 

Dla mnie wniosek jest jeden, wyszła kolejna bardzo dobra i solidna gra, w którą warto zainwestować.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...