Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

dostajemy singla na ponad 100h w dzisiejszych czasach to jeszcze niektórzy marudzą że za długi, no nie mogę :teehee:

Preferuje offlineowe granie więc dla mnie bomba + online = sylwester

 

hmm no nie wiem to może lepiej żeby fm3 miała singla na 5h jak dzisiejsze standardy a reszta to online ? heh

 

@jarken - świetna recka z twojego linku, w pełni profesjonalna gdzie oprawa a/v spada na drugi plan. Widać że nie ma co się martwi o model jazdy/fizyke itd :teehee:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, ja np nie lubie grac po sieci i mi w zupelnosci styka w forzy single - a to ze jest dlugi i ciekawy to przeciez tylko in plus.

+1

 

Właśnie tego mi brakowało - długaśnej kariery, przecież jest tyle fur do kupienia, tyle torów do wymasterowania, więc nie mieli wyboru - musieli dać "długi" tryb SP. Nie mam nic to multi ale dla mnie singiel to rdzeń całej gry na którym opiera się cała reszta.

Odnośnik do komentarza

Człowieku, nie porównuj gier akcji, gdzie cały czas coś się dzieje do samochodówki, gdzie jeździsz w kółko na tych samych trasach...

 

a gdzie ty widzisz porównanie do gier akcji ?? nie jasno się wyraziłem może, dzisiejsze standardy gier to ok. 5h a i dirt2/shift do przejścia są w raptem kilka godzin są :P

jeździsz w kółko na tych samych trasach

 

hmm ale tak samo mogę powiedzieć o halo odst - połowę gry biegam Rookie w kółko po tym samym mieście :sweat:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dostajemy singla na ponad 100h w dzisiejszych czasach to jeszcze niektórzy marudzą że za długi, no nie mogę :teehee:

 

Hehe. Chodzi o to, że powiedzmy po rozegraniu 20 wyścigów online z żywym przeciwnikiem powrót do botów może być dość bolesny :). Nic nie zastapi żywego przeciwnika, wtedy jest największy dynamizm, napięcie podczas wyścigu, największa walka o podium itd. Po czymś takim mi by się chyba nie chciało znów z komputerem ścigać.

  • Plusik 3
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

dostajemy singla na ponad 100h w dzisiejszych czasach to jeszcze niektórzy marudzą że za długi, no nie mogę :teehee:

 

Hehe. Chodzi o to, że powiedzmy po rozegraniu 20 wyścigów online z żywym przeciwnikiem powrót do botów może być dość bolesny :). Nic nie zastapi żywego przeciwnika, wtedy jest największy dynamizm, napięcie podczas wyścigu, największa walka o podium itd. Po czymś takim mi by się chyba nie chciało znów z komputerem ścigać.

 

rozumiem ale są gracze którzy wolą grać z a.i. (w tym ja) np: w cod mw czy kz2 raptem kilka minut spędziłem online.

Do tego nie jestem jakimś mistrzem 4 kółek więc dostawał bym baty od innych często i gęsto.

No i wydaje mi się że zdobywanie kasy/furek znacznie szybviej pójdzie w karierze niż online :teehee:

Edytowane przez bigdaddy
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Gdyby gra miala naprawde duzo ROZNORODNYCH tras to te 100h bym lyknal a tak masz chyba 40 + waracje z czego na Lagunie jedziesz Minicooperem, Lancerem, A8, Mustangem, Porszakiem, itp. To jakby ktos w innej gierce ciagle na ten samej mapce dawal inna bron do skonczenia misji. Mi sie dlugosc PGR4 podobala zas MC LA znudzil gdy uslyszalem ze w grze jest 300 wyscigow a ja zrobilem ze 30 + granie z cziterskim AI ;). Jak widac niektorzy luba jezdzic w kolko tyle ze innym autem ;).

Odnośnik do komentarza

A żywy gracz jest idealnie myślącym przeciwnikiem,y

 

Kłóciłbym się. Czasami głupota gracz online mnie przeraża.

 

Kariera Forzy 3 mogłaby trwać w nieskończoność. Lubię kolekcjonowanie samochodów i bawienie się ustawieniami. Im dłużej tym lepiej w tego typu grach.

Odnośnik do komentarza

Gdyby gra miala naprawde duzo ROZNORODNYCH tras to te 100h bym lyknal a tak masz chyba 40 + waracje

 

Czyli te ponad 100 tras to była ściema czy jak?

 

zależy jak kto liczy :teehee: unikalnych tras będzie ok. 35-40 zaś ich cała liczba na obu dvd z wariacjami i odbiciami lustrzanymi to chyba 147. Przy czym odbicia lustrzane to ok. 1/4 czy 1/3 tras.

 

a słynne over 100tracks to chyba liczba tras + wariacje bez odbić lustrzanych albo wszytkie trasy z wariacjami i odbiciami z pierwszego dvd

 

W fm 2 też było mówione 40tras a tak naprawdę było 15unikatowych to samo w pgr4 gdzie jest 11 unikatowych.

Odnośnik do komentarza

A żywy gracz jest idealnie myślącym przeciwnikiem,y

 

Kłóciłbym się. Czasami głupota gracz online mnie przeraża.

 

Kariera Forzy 3 mogłaby trwać w nieskończoność. Lubię kolekcjonowanie samochodów i bawienie się ustawieniami. Im dłużej tym lepiej w tego typu grach.

 

Dokładnie, mam tak samo :) kolekcjonowanie, testowanie, pobijanie czasów. ocean grania

Odnośnik do komentarza

Forza 3 już wyciekła do sieci.

 

http://www.vg247.com/2009/10/12/forza-motorsport-3-leaks-onto-p2p-sites/

 

Więc bany się posypią.

 

13 GB? Trochę dużo. ;P Co to za sens ściągać tą grę? Nie zagrasz online, nie pobierzesz update bądź DLC, nie skorzystasz z funkcji społecznościowych. Te rzeczy akurat w przypadku Forzy są ważne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...