Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Razi mnie troche nierowny poziom graficzny tras....widac ze gra zostala wydana w pospiechu bowiem momentami gra wyglada kiepsko w miejscach w ktorych tak na prawde nie ma innego logicznego uzasadnienia. Jakim cudem na trasie Motegi ktora jest totalnie pusta i nie ma wielu obiektow T10 wrzucilo prawie same bitmapowe drzewa...i to takiej koszmarnej rodem z PSX. I wcale nie tylko te w oddali lecz rownie te blisko nas...to nie trzyma standardow FM1. Z kolei na takim Camino Viejo na ktorej jest znacznie wiecej polygonow, o niebo lepsze tekstury i oswietlenie zdolali wkomponowac szczegolowe trojwymiarowe drzewa. Z kolei takie Amalfi wyglada jak marzenie. Jak na motegi nie zdazyli przygotowac modeli to mogli juz wrzucic drzewa z takiego Nurburgringu.

Przeskok z innych tras na Motegi czy le Mans po prostu razi..

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak wyglada kwestia licencji na tory i ewentualne ich upiekszanie, ale wezcie pod uwage, ze Silverstone to jest malutka wioska z torem wyscigowym, wiec sila rzeczy nie ma nic dookola, TR Motegi rowniez nie powala krajobrazem http://static.panoramio.com/photos/original/3473471.jpg . Natomiast na trasach fikcyjnych moga dodawac do otoczenia ile chca, dlatego Amalfi, F. Kaido czy NY wygladaja duzo lepiej w kwestii otoczenia.

Odnośnik do komentarza

Czy i u Was bywa tak, że nie da się skorzystać z opcji "cofania" akcji? Przykładowo, zaliczam dzwona o ogrodzenie, a napis "wrzuć back by cofnoć wyścig" wcale się nie wyświetla. Dopierniczam więc jeszcze kilka razy, a i tak czasami nie wyświetla mi stosownego info (więc i cofnąć się nie można).

 

IMO bardzo dobra gra, ale akurat ten bug wkurza mnie niemiłosiernie.

Odnośnik do komentarza

Kariera wciąga jak bagno, ale gra ląduje teraz na półce i czeka na kierownicę ;)

Szkoda mi tak świetnego racera na pada :D

Ja mam inne zdanie na temat kariery :), za duzo "wyscigow" typu klasa D, wszystkie japonce na tych samych torach a walka toczy sie tylko z TOP3, po 2 okrazenia by starczyly na trasie wyscigi od A do B sa fajniejsze o torow :). Troche dziwi mnie czemu zawsze jestesmy na pozycji 4? W Gridzie na multi bylo tak ze jesli wygralo sie wyscig to byles ostatni a ostani pierwszym. Tutaj ciagle wygryam i mam 4 pozycje... Graficznie tez jest raz lepiej raz gorzej, ale ogolne wrazenie graficzne i 60fps pozwala o tym zapomniec, w photomode najwiecej mozna dostrzec niedrobek ;)

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza

Czy i u Was bywa tak, że nie da się skorzystać z opcji "cofania" akcji? Przykładowo, zaliczam dzwona o ogrodzenie, a napis "wrzuć back by cofnoć wyścig" wcale się nie wyświetla. Dopierniczam więc jeszcze kilka razy, a i tak czasami nie wyświetla mi stosownego info (więc i cofnąć się nie można).

 

IMO bardzo dobra gra, ale akurat ten bug wkurza mnie niemiłosiernie.

tak nie raz tak sie zdarza i u mnie.

Odnośnik do komentarza

Jedna rzecz mnie niepokoi. Otóż coś mi się kaszani z dźwiękiem - podczas wyścigu czasami słychać takie cykanie, trzeszczenie jak ze starej płyty gramofonowej. Słychać to lepiej jak się wyciszy muzykę (szczególnie na torze Catalunya Circuit). Choć nie jest to bardzo słyszalne i w ogóle nie przeszkadza, ale nie wiem czy ta gra "tak ma", czy może coś jest z moją konsolką.

Odnośnik do komentarza

Kariera wciąga jak bagno, ale gra ląduje teraz na półce i czeka na kierownicę ;)

Szkoda mi tak świetnego racera na pada :D

Ja mam inne zdanie na temat kariery :), za duzo "wyscigow" typu klasa D, wszystkie japonce na tych samych torach a walka toczy sie tylko z TOP3, po 2 okrazenia by starczyly na trasie wyscigi od A do B sa fajniejsze o torow :). Troche dziwi mnie czemu zawsze jestesmy na pozycji 4? W Gridzie na multi bylo tak ze jesli wygralo sie wyscig to byles ostatni a ostani pierwszym. Tutaj ciagle wygryam i mam 4 pozycje... Graficznie tez jest raz lepiej raz gorzej, ale ogolne wrazenie graficzne i 60fps pozwala o tym zapomniec, w photomode najwiecej mozna dostrzec niedrobek ;)

Właśnie się ostatnio zdziwiłem, ale w paru wyścigach startowałem ostatnio z pierwszej linii. A co do wolnych klas, to właśnie je lubię najbardziej, może F to jeszcze nie to, ale C-B to chyba moje ulubione.

Odnośnik do komentarza

CZy wersja nie limitowana z UK gry posiada kody DLC na dodatkowe pojazdy i trasy ?

 

było już chyba w temacie o tym. Wersja NIE LIMiTOWANA Z UK zawierać będzie kod na klasyczne samochody i 2 tory.

 

 

Masarnia, już 3ci dzień jadę w sumie same wyścigi klasą F. Czy to się kiedyś kończy ?

Edytowane przez Cr@sh
Odnośnik do komentarza

Faktycznie gra ma nieco bugów,już przy pierwszym włączeniu zawiesiła mi Jaspera na amen tak że nawet nie chciał się wyłączyć ;-D.I to kilka krotnie,moje przerażenie było tym większe że poprzedniego iksa Forza 2 rozwaliła ;-).To że czasem cofanie nie działa,w dragu przeciwnicy wyglądają jakby unosili się w powietrzu,masa błędów on line oraz wcale nie ,,50 % więcej tuningu''...to pomimo tego Forza 3 jest najlepszą i najbardziej grywalną scigałką jaka istnieje ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...