Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bigdaddy

w fm3 tyle samochodów że żadne hyandai-e mnie nie ruszają...nawet i tak wszytkich nie wypróbuje :rolleyes: za to z chęcią nowe trasy przygarnę

 

aaa tak od miesiąca wszyscy źle piszemy że w fm3 są ciemne szyby, ciemnych szyb nie ma, to jest ciemne wnętrze :thumbsup: Wystarczy pograć na widoku z maski/zderzaka/kabiny i zobaczyć na przeciwników lub wybrać jakiegoś suv-a np: dodge> szyby wyglądają jak należy.

Jakby kamera zza samochody była trochę niżej to ciemne wnętrze tak by nie drażniło.

Odnośnik do komentarza

Dorwałem wreszcie kierownicę Microsoft'u (używana), przejechałem 2 okrążenia po torze Le Mans i...... kierownica się zje**ła!

No szlag mnie chyba trafi! Przestały działać klawisze A,B,X i Y przez co nie mogłem dać kolejnego wyścigu. Co jeszcze zauważyłem - potwornie duży dead zone (w grze były ustawienia default'owe), praktycznie nie da się opanować samochodu na prostej.

Pytanie do posiadaczy tej kiery i Forzy 3 - ten dead zone taki jest, czy to kierownica to ewidentny szrot?

Odnośnik do komentarza

Dorwałem wreszcie kierownicę Microsoft'u (używana), przejechałem 2 okrążenia po torze Le Mans i...... kierownica się zje**ła!

No szlag mnie chyba trafi! Przestały działać klawisze A,B,X i Y przez co nie mogłem dać kolejnego wyścigu. Co jeszcze zauważyłem - potwornie duży dead zone (w grze były ustawienia default'owe), praktycznie nie da się opanować samochodu na prostej.

Pytanie do posiadaczy tej kiery i Forzy 3 - ten dead zone taki jest, czy to kierownica to ewidentny szrot?

Moze masz zwalona kierownice ? Ja gram na logitechu i gra sie przekozacznie - gram na ustawieniach defoultowych i poki co jest dla mnie z lekka zalatwo, zwlaszcza w porownaniu do takiego Dirta 2 czy NFS'a nowego.

Odnośnik do komentarza

Dorwałem wreszcie kierownicę Microsoft'u (używana), przejechałem 2 okrążenia po torze Le Mans i...... kierownica się zje**ła!

No szlag mnie chyba trafi! Przestały działać klawisze A,B,X i Y przez co nie mogłem dać kolejnego wyścigu. Co jeszcze zauważyłem - potwornie duży dead zone (w grze były ustawienia default'owe), praktycznie nie da się opanować samochodu na prostej.

Pytanie do posiadaczy tej kiery i Forzy 3 - ten dead zone taki jest, czy to kierownica to ewidentny szrot?

Moze masz zwalona kierownice ? Ja gram na logitechu i gra sie przekozacznie - gram na ustawieniach defoultowych i poki co jest dla mnie z lekka zalatwo, zwlaszcza w porownaniu do takiego Dirta 2 czy NFS'a nowego.

 

Ta kiera zwalona jest na pewno. Takich luzów nie powinno być.

Mimo wszystko udało mi się tego szrota jakoś opanować, i gra się zdecydowanie lepiej niż na padzie. Wreszcie mogę przejechać szybkie partie zakrętów na pełnej pi(pipi)e :D

Jutro odsyłam toto na serwis i mam nadzieję, że dostanę nówkę.

 

Naprawdę polecam każdemu zakup nawet tego Logitech'a za 150 zeta, precyzja sterowania na kierownicy jest po prostu zdecydowanie lepsza, ale to chyba każdy wie ;)

Odnośnik do komentarza

Dokladnie - fun z kazdej gry wyscigowej jest 2 razy wiekszy. odkad kupilem kierownice i stojak pod nia, nie potrafie wrocic do pada. Kierownica Logitecha jest tania i naprawde dobra - jedyny minus to troche zbyt krotkie lopatki do zmiany biegow. :teehee:

 

Forza jst przecudna - obraz jest ostry, jak zyleta, miod wylewa sie z ekranu, wkurza jedynie fakt, ze od czasow 2 czesci, team nie potrafi sobie poadzic z dziwnym przerywanym odglosem czasami, nie rozumiem, dlaczego nie potrafia tak glupiego bledu wyeliminowac. :angry2:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Dorwałem wreszcie kierownicę Microsoft'u (używana), przejechałem 2 okrążenia po torze Le Mans i...... kierownica się zje**ła!

No szlag mnie chyba trafi! Przestały działać klawisze A,B,X i Y przez co nie mogłem dać kolejnego wyścigu. Co jeszcze zauważyłem - potwornie duży dead zone (w grze były ustawienia default'owe), praktycznie nie da się opanować samochodu na prostej.

Pytanie do posiadaczy tej kiery i Forzy 3 - ten dead zone taki jest, czy to kierownica to ewidentny szrot?

Moze masz zwalona kierownice ? Ja gram na logitechu i gra sie przekozacznie - gram na ustawieniach defoultowych i poki co jest dla mnie z lekka zalatwo, zwlaszcza w porownaniu do takiego Dirta 2 czy NFS'a nowego.

 

Ta kiera zwalona jest na pewno. Takich luzów nie powinno być.

Mimo wszystko udało mi się tego szrota jakoś opanować, i gra się zdecydowanie lepiej niż na padzie. Wreszcie mogę przejechać szybkie partie zakrętów na pełnej pi(pipi)e :D

Jutro odsyłam toto na serwis i mam nadzieję, że dostanę nówkę.

 

Naprawdę polecam każdemu zakup nawet tego Logitech'a za 150 zeta, precyzja sterowania na kierownicy jest po prostu zdecydowanie lepsza, ale to chyba każdy wie ;)

 

No ja we wrześniu na allegro wyrwałem nówkę logitecha za 100zł cena jak za darmo nie wiem skąd koleś tak tanio sprzedawał ale mniejsza o to :thumbsup:

W logitech-u jest mały przycisk który odpowiada za 4 stopnie czułości kierownicy i na najwyższym to nie idzie samochodu na linii prostej utrzymać, może kumpel to samo ma ustawione na tej kierownicy MS? obadaj ją dokładnie :thumbsup:

 

Jedynie do czego można się przyczepić w tej kierownicy logitecha to łopatki do zmiany biegów są za małe/krótkie i fajnie jak promień skrętu był by większy niż 90stopni.

 

ps. podczas loadingu w fm3 przeczytałem fajną ciekawostkę - kiedyś na drogi asfaltowe mówiono ,,smołowiec'' leże :P

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja we wrześniu na allegro wyrwałem nówkę logitecha za 100zł cena jak za darmo nie wiem skąd koleś tak tanio sprzedawał ale mniejsza o to :thumbsup:

W logitech-u jest mały przycisk który odpowiada za 4 stopnie czułości kierownicy i na najwyższym to nie idzie samochodu na linii prostej utrzymać, może kumpel to samo ma ustawione na tej kierownicy MS? obadaj ją dokładnie :thumbsup:

 

Jedynie do czego można się przyczepić w tej kierownicy logitecha to łopatki do zmiany biegów są za małe/krótkie i fajnie jak promień skrętu był by większy niż 90stopni.

 

ps. podczas loadingu w fm3 przeczytałem fajną ciekawostkę - kiedyś na drogi asfaltowe mówiono ,,smołowiec'' leże :P

 

W kierownicy M$ nic takiego niema.

 

Nie wiem jak to powinno wyglądać w tej kierownicy, ale np. w Logitech'u DFP po odpaleniu konsoli kierownica automatycznie się kalibruje, tzn. wykonuje pełne obroty od lewej do prawej. W sprzęcie M$ nic takiego się nie dzieje, może dlatego jest problem.

Tak czy owak kierownica jedzie na serwis bo przestały już całkowicie działać wszystkie przyciski i łopatki od zmiany biegów. Najlepsze jest to, że koleś od którego to kupiłem twierdził, że to nieudany prezent dla syna i kierownica była użyta dosłownie raz, a w rzeczywistości sprzęt wygląda jakby toczył wielokrotne wojny z jakimś gówniarzem :P

 

Co do tych informacji podawanych podczas loadingów, to rzeczywiście super patent. Bardzo dobrze, że gra jest po "naszemu", nie każdy zna angielski na perfect ;)

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

bigdaddy: Zanim w tym roku wysypały się Shifty, Dirty i Forze to cena Logitecha na poziomie 100zł to był standard, za taką cenę te kiery były na kilku aukcjach naraz, jak na innych stały po 120zł to już było drogo. Jak zaczęły ścigałki wychodzić ludzie masowo zaczęli wykupywać wszystkie kiery co doprowadziło do wyprzedania wszystkich zapasów i w pewnym momencie przed premierą Forzy 3 Logitecha nie kupiłbyś za mniej niż 180zł. Popyt jest teraz dużo większy niż podaż.

Odnośnik do komentarza

Dorwałem wreszcie kierownicę Microsoft'u (używana), przejechałem 2 okrążenia po torze Le Mans i...... kierownica się zje**ła!

No szlag mnie chyba trafi! Przestały działać klawisze A,B,X i Y przez co nie mogłem dać kolejnego wyścigu. Co jeszcze zauważyłem - potwornie duży dead zone (w grze były ustawienia default'owe), praktycznie nie da się opanować samochodu na prostej.

Pytanie do posiadaczy tej kiery i Forzy 3 - ten dead zone taki jest, czy to kierownica to ewidentny szrot?

Moze masz zwalona kierownice ? Ja gram na logitechu i gra sie przekozacznie - gram na ustawieniach defoultowych i poki co jest dla mnie z lekka zalatwo, zwlaszcza w porownaniu do takiego Dirta 2 czy NFS'a nowego.

Jaka masz kiere dokladnie? Tylko mocnowanie do stolika czy da sie na kolanach? :/

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

@donsterydo - ale nie chodzi o to :thumbsup: Bo jak coś jak się sprzedaje jak świeże bułeczki to oczywiste że cenę podniosą.

Mi chodzi o to że we wrześniu gdy kupiłem na allegro za 100zł to ta sama kierownica na aukcjach robionych przez sklep Gekon czy też w sklepach internetowacyh a nie allegrowych kosztowała w okolicach 260-350zł a w electro widziałem po 320zł.

Wiesz to tak jakbyś zobaczył TV lcd 32' LG nowe na allegro po 600zł :teehee:

 

@michal - i dla tego nigdy nie kupuje używanej elektroniki no chyba że od znajomego i mam okazję przetestować. A ten tekst ,,prawie nie używana, zagrałem kilka razy, nie mam czasu na granie więc sprzedaje'' to tani chwyt marketingowy i bardzo popularny na allegro. Niech ci odda kasę no chyba że masz na gwarancji?

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

bigdaddy, kupiłem od kolesia który prowadzi własny serwis konsol i dał mi na kiere 2 lata gwary. Dzisiaj mu to zawiozłem i powiedział mi, że wyśle ją do Microsoft'u, tam powinni wymienić na nową sztukę. Gdyby nie gwarancja to nigdy bym tego nie kupił.

 

Sorry chłopaki za offtopa, koniec już zrzędzenia na temat kierownic z mojej strony :P

Odnośnik do komentarza

To pozrzędźcie sobie o online:) Zadebiutowały klasy B i A pro (to pro to damage limited i kolizje off). Ale inne tryby się robią, najróżniejsze od stockowców do asyst off itp. (więcej w oficjalnym temacie na forum Forzy).

 

Co mnie cieszy - zostało ostatecznie potwierdzone, że nie będzie public custom lobby. Co za dużo opcji to niezdrowo, ja bym dał 3:

-free - wszystkie pomoce dozwolone, wymagany TrueSkill >=0

-asysty off - w tym linia itp. damage sim, TS >25

-i coś pośredniego np. STM off, linia off, damage limited TS>17

Oraz jakieś notowanie brudnej jazdy, żeby ci z największą ilością kolizji/metr wpadali jak najniżej, tu też można by dobrać limity wejścia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...