Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

nadal to jakoś podejrzanie wygląda. szczerze to wątpię żeby flagowy racer konsoli był pozbawiony osiągnięć za multi :blink:

jak pisałem wcześniej pożyjemy i zobaczymy co pokaże się w oficjalnych wiadomościach / na wiarygodnych serwisach.

Bardzo bym się cieszył gdyby tak było. Przynajmniej ściganie się online byłoby prowadzone dla przyjemności zamiast dla zdobywania kolejnych aczików. COD4 podobno pokazał dobitnie jak świetnym pomysłem jest brak multi-aczików.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

mnie w sumie też to cieszy. multi dla funu nie z przymusu. po prostu to dla mnie jest to nieco dziwne. m$ każe sobie płacić za multi w postaci golda. sporo gier ma osiągnięcia online żeby właśnie tym dodatkowo motywować wykupienie abonamentu, jedno napędza drugie itd. tutaj nagle flagowy racer, jeden z najważniejszych tytułów xboxa, jest pozbawiony tak ważnego dla nich elementu marketingowego.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie, z reszta wyscigi to gierki na malo wymyslne osiagniecia ;). Gdyby oddac sie wyobrazi to mozna by zrobic wygraj rankingowy wyscig jadac na wstecznym badz wygraj Minicooperem z osoba ktora jedzie BMW ;). Jak juz to dac takie ktore wpadna po zwyklym graniu - wygraj 250 wyscigow z 8 graczami badz tez, przejedz 1000km online, uzbieraj 100mln punktow w drifcie online wygrywajac

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Faktycznie macie problemy. Kiedyś młociło się % o ile były w grze, teraz już muszą być przekombinowane acziwy. Jak jesteście tacy arcy zdolni to proponuję pisać petycję aby każdy acziw był zablokowany, do przejrzenia po zdobyciu.

Odnośnik do komentarza

Nie zabijcie mnie. Samochody wyglądają bardzo ładnie, ale jakoś tak plastikowo. Nie wiem czy to wina oświetlenia czy czegoś innego, nie obchodzi mnie to. Tak samo kierowca i wnętrza. No, ale jest najładniejsza gra wyścigowa na 360, a gameplay i online na pewno nie zawiedzie. Demo większość rzeczy wyjaśni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...