Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Gość =-FEISAR-=

Bo taka prawda :P No offence.

 

dokładnie, true...true... :D

 

 

 

Aha, czyli już wiem że np. z Tobą nie ma sensu dyskutować o GT5 w odpowiednim temacie i teraz nie dziwię się Twoim wypowiedzią w dziale o Gran Turismo 5.

Odnośnik do komentarza

Bo taka prawda :P No offence.

 

dokładnie, true...true... :D

 

@lucek - skoro robiłeś playstest to recka fm3 w PE też będzie twoja?

recke fm3 recenzowal bedzie pewnie Hiv lub Koso, bo jak bedzie to Lucek to wiadomo bedzie jakiej oceny mozna sie spodziewac... czyli 10 :| Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy
Aha, czyli już wiem że np. z Tobą nie ma sensu dyskutować o GT5 w odpowiednim temacie i teraz nie dziwię się Twoim wypowiedzią w dziale o Gran Turismo 5.

 

a co mnie to obchodzi ? w temacie gt5 wszyscy narzekają na gt5 (bo jest na co), ja tak samo pomarudziłem tam, w temacie fm3 prawie wszyscy są zadowoleni z nowej forzy (bo nie ma prawie na co narzekać) :rolleyes: Taka różnica pomiędzy tymi dwa tematami.

 

 

Skoro gra będzie na 10 to czemu ma nie być dychy ? :lol:

 

dokładnie, ja nie ufam hiv-owi po playtestach dirt2 :lol:

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza

bo jak bedzie to Lucek to wiadomo bedzie jakiej oceny mozna sie spodziewac... czyli 10 :|

 

my sie znamy? na jakiej podstawie tak sadzisz?

sadze tak po Twoim gameplayu z aktualnego PSX'a gdzie nawet nie wytknoles chociaz jakiegos bledu czy czegos co Ci sie nie podoba, i ogolne faworyzowanie forzy, mam rozumiec ze to bedzie idealna gra? Do tego jeszcze ze jak GT5 niczym Cie nie zaskoczy to krola wyscigow zgarnie wlasnie forza. Nie wiem czego oczekujesz jeszcze po GT5, bo bedzie zawierac wszytko z poprzednich czesci i jeszcze wiecej i lepiej tak samo jak FM3, moze dodanie samolotow byloby czyms zaskakujacym dla Ciebie :)? tego juz nikt nie wie.

Odnośnik do komentarza

Wytknalem w tekscie kilka niedociagniec, jednoczesnie zaznaczajac, ze to byla bardzo wczesna wersja, wiec po co zaglebiac sie w bledy, ktore i tak zostana poprawione w pelnejj wersji (lub nie, wtedy warto bedzie o tym wspomniec)? Chyba lepiej sie skupic na czyms co juz jest in plus i to opisac, nie? Po drugie, zauwaz ze w momencie pisania tekstu w temacie GT5 nie bylo nawet wiadomo, czy zniszczenia beda, czy jednak nie.

Odnośnik do komentarza

Nowe filmy:

 

http://www.gametrailers.com/video/pax-09-forza-motorsport/55686

http://www.gametrailers.com/video/pax-09-forza-motorsport/55688

 

Odgłos corvetty w tunelu - orgazm. W ogóle z tego co słychac to odgłosy silników są lepsze niż w FM2, a publiczność na torze jest głośniejsza i żywsza (ogromny plus do klimatu, bo brakowało mi tego w simach na PC). Swoją drogą to w końcu mozna zauwazyc jakies odbicia na karoserii - w tunelu wlasnie to wygląda najlepiej.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...