Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

wygląda kapitalnie,kto by się spodziewał,że to Turn10 napisze engine wykorzystujący chyba wszystko co się da z x360 mając na uwadze jak wyglądała Forza2.Bardzo jestem zaskoczony.F3 i Gyrosy to dwie gry jakie zazdroszczę posiadaczom xpudła.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Mimo, że te modele pochodzą z photomode jestem pod wrażeniem. Forza 2 wygląda przy tym jak z pierwszego Xboxa. Będzie świetna, ale obrazki z kokpitu wyglądają w porównaniu do konkurencji nie najlepiej.

 

aesd8m.jpg

 

2ni8aar.jpg

 

Fajnie, że HUD można wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Neogaf jest najlepszym miejscem do szukania newsów o Forza 3, pisze tam nawet twórca gry :-) Tutaj zapożyczone porównanie Forza 2 i 3, aż nie chce się wierzyć, ze to dwie kolejne części tej samej gry z jednej konsoli:

 

forza2y.jpg

forza3n.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
obrazki z kokpitu wyglądają w porównaniu do konkurencji nie najlepiej.

 

http://i29.tinypic.com/aesd8m.jpg

 

http://i26.tinypic.com/2ni8aar.jpg

 

Ale akurat wrzuciłeś chyba dwa najbrzydsze. Zresztą jak to w ogóle można teraz porównywać, skoro jedynym materiałem z Forzy są fotki Che, a GT5:P został zmaltretowany na wszystkie możliwe sposoby przez tysiące zdjęciowych dziwek?

 

Poniżej całe 7 (ja cie krence, aż siedem!!!11) fotek z kokpitu:

 

20457410.jpg

 

3862824581_c68e438fe9_o.jpg

 

2z3z9dx.jpg

 

t6cri8.jpg

 

33cm4h1.jpg

 

2jcbk36.jpg

 

349bdy1.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy
Serio czy sobie żartujesz? o_o

 

Chociaż po takiej wielkości obrazków też trudno jest grafikę oceniać. Czekam na filmik, który pokaże prawdziwą grę i będę mógł go obejrzeć na TV,a najlepiej samą grę w czytniku konsoli.

 

LOL

filmików masz już sporo w tym temacie i co ty z tym photo mode? gra w niczym nie odbiega od tego trybu, poczytaj zapowiedź w nowym PE czy opnie ludzi co w to grali, to nie GT5 że trzeba się o coś martwić do wyjścia finalnego produktu :P

 

Odnośnik do komentarza

Chciałem zobaczyć jak ludzie będą się zachowywać w tym temacie jeśli przyczepię się jakieś pierdoły. Ok bronicie jej, ponieważ będzie to świetna gra i najładniejsze wyścigi na 360. Niektórzy w tym ja bronią GT5 bo uważają, że będzie to świetna gra. I co w tym złego? Chętnie zagram w Forzę 3 i GT5 ponieważ będą to najlepsze gry wyścigowe tej generacji jak na razie. Lubimy samochody nie? Nie potrzeba szukać jakiś głupot szukać. Zniszczenia nie są ważne. Ważnym jest, że dostaniemy solidne gry w które każdy będzie musiał zagrać. Nie ma potrzeby mówienie, że któraś którąś zgniecie, ale można oczywiście wytykać błędy. Peace.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

@majorzero64 - trochę dziwnie napisałeś tego posta bo sam nie wiem o co ci chodzi do końca :P

 

My tu niczego bronić nie musimy bo wystarczy poczytać opinie ludzi co grali w fm3 że grafika nie odbiega od screenów, my tylko potwierdzamy :D Posiadacze ps3 na każdym kroku wyskakują ,,eee to photo mode do tego podrasowane'' rozumiem że jak coś jest ładniejsze od gt5 to musi to być ściema hehe (chodzi mi o trasy które znacznie lepiej wyglądają w fm3, co do samochodów to ciężko ocenić które ładniejsze, dopiero jak dostane fm3 to porównam z gt5p).

Na super zniszczenia nie ma szans w obu grach.

 

tutaj można szukać potwierdzonch samochodów

http://forums.forzamotorsport.net/forums/6...ad.aspx#2600192

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

W nowym PSXE chłopaki opisują wrażenia z ogrania builda z E3 i tutaj skrótowo niektóre spostrzeżenia/info:

 

- Tak, gra będzie chodzić w 1080p i 60 FPS,

- Samochody podczas wyścigu prezentują się tak dobrze jak w menu wyboru,

- Dobrze odwzorowane zniszczenia, odpadające części, dachowanie jest odwzorowane realistycznie (nie wystarczy byle stłuczka),

- Większe wrażenie prędkości niż w Forza 2,

- Każdy samochód prowadzi i zachowuje się na torze inaczej, adekwatnie do swojej specyfiki i konstrukcji,

- Dla prawdziwych wymiataczy będzie opcja zmiany biegów z obsługą sprzęgła,

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...