Skocz do zawartości

Need For Speed: Undercover


Scorp1on

Rekomendowane odpowiedzi

gre kupia dzieciaki dla ktorych wyscigi to tylko NFS oraz tuning, ja widze ze Undercover to takie Most Wanted bardziej HD bo on byl tytulem startowym przez co nie pokazal jakiejs super grafiki,itp. Straszna cienizna, moze sie zainteresuje ta gra jesli bedzie za 60-70zl

 

bartiz - OXM Dead Space'owi daj 6,5/10 (najnizsza ocena na gameranking na 360 tej gry), dziwne ze tasiemiec dostal oczkow wyzej

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cienizna cienizną ale ta gra i tak jest lepsza niż ubiegłoroczny Pro Street. Nie zmienia to faktu, że seria się skończyła. Jak dla mnie za rok mogliby wydać Undergrounda 2 w oprawie graficznej odpowiadającej dzisiejszym standardom + nowe samochody i byłbym kontent.

Edytowane przez pawel3569
Odnośnik do komentarza

dla mnie to żadnych undegroundów, żadnych tuningów, żadnych prostreetów, żadnego nudnego jak zawsze otwartego miasta i żadnej fabuły dla przedszkolaków nie potrzeba...

niech sobie przypomną jak wyglądały pierwsze nfsy, kończąc na odsłonie porsche... za(pipi)iście zaprojektowane trasy w różnorodnych miejscówkach w klimatach rozsianych po całym świecie (a nie żadne tory czy betonowe miasta) i same ekskluzywne i drogie bryki, ewentualnie policja dla smaku... do tego najlepsza jak na tamte czasy grafika... teraz to są jakieś popłuczyny po starych nfsach...

Edytowane przez lavatekk
Odnośnik do komentarza

yhms... zawiodłem sie na nowym NFSie :/ dorwałem wersję na PC i powiem wam że to jest po prostu koszmar. Już PS wydawał się lepszy. Pierwsze wrażenie jakie miałem po włączeniu to zadałem sobie pytanie: WTF? Myślę, kurde pewnie mi system ustawił wsio na minimum... Jednak sie myliłem... Wsio na max pod DX 10, a gra wygląda jak jakaś kupa... aż boje się co to będzie na konsoli :/

Odnośnik do komentarza

Zachęcony wcześniejszą premierą w Empiku skusiłem się, ale dostałem kopniaka w twarz. Ochydne miasto, fizyki samochodów nie ma, dramat. Pytanie do tych którzy grali (albo zagrają np. dziś) - czy Wam też gra chodzi lepiej z płyty niż z HDD? W obu przypadkach gubi klatki, ale po zgraniu staje się to nie do wytrzymania, zero płynności.

Edytowane przez Cisek
Odnośnik do komentarza
na ekranach 4:3 ta gra wyglada jak burnout 2 na ps2.

Hehe na ekranach 4:3 mówisz ;). Takiś mądry? Monitor CRT 4:3 i każda gra wygląda dokładnie tak jak na LCD HDTV. Poprawmy to co napisałeś - na telewizorach SD CRT 4:3 (bo 16:9 SD to biały kruk obecnie) wygląda jak kupa.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Takiś mądry? A odpaliłeś tego nfs'a na monitorze 4:3 w rozdzielczości 1280x1024? Raczej nie, więc nie pisz takich postów. Nie wiem jak oni to zrobili ale ta gra odpalona właśnie w 1280x1024 wygląda jak... nie wiem jak to określić -kaszana? kupa? Wszystko wraca do (powiedzmy)normy po włączeniu panoramicznej rozdziałki

Edytowane przez pawel3569
Odnośnik do komentarza
na ekranach 4:3 ta gra wyglada jak burnout 2 na ps2.

Hehe na ekranach 4:3 mówisz ;). Takiś mądry? Monitor CRT 4:3 i każda gra wygląda dokładnie tak jak na LCD HDTV. Poprawmy to co napisałeś - na telewizorach SD CRT 4:3 (bo 16:9 SD to biały kruk obecnie) wygląda jak kupa.

 

 

odpalalem na monitorze LCD, 4:3 w 1280x1024, wiec fail; oryginalny kabel VGA majkrosoftu.

Odnośnik do komentarza
Takiś mądry? A odpaliłeś tego nfs'a na monitorze 4:3 w rozdzielczości 1280x1024? Raczej nie, więc nie pisz takich postów. Nie wiem jak oni to zrobili ale ta gra odpalona właśnie w 1280x1024 wygląda jak... nie wiem jak to określić -kaszana? kupa? Wszystko wraca do (powiedzmy)normy po włączeniu panoramicznej rozdziałki

Na LCDku jak kolega Iwan odpalałeś? I chodzi ci o wersję na Xboxa 360? Odpowiedz a wytłumaczę ocb.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...