Skocz do zawartości

Need For Speed: Undercover


Scorp1on

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

"Gra będzie nosić tytuł Need For Speed: Undercover, a jej główną zaletą mają być misje przywodzące na myśl film The Transporter"

 

To ciekawe, NFS odbija w zupełnie innym kierunku ? jakie to będą misje hm...mi się transporter bardziej z GTA kojarzy <_<

 

 

lanie wody a ja tu czekam na następce NFS:Porsche 8)

Odnośnik do komentarza

Niech się otrząsną i wymyślą coś naprawdę świeżego. Np. taki TDU do kwadratu, czyli cała wyspa/miasto/aglomeracja i serwery jak w MMORPG. Setki przeciwników. Tjaaa, pewnie znowu będzie coś w stylu Undergrounda.

 

NfS to już nie jedyna seria wyścigowa. Zabójczy Burnout Paradise, bardzo dobry GRID, nawet stary TDU. Wszystkie w/w są lepsze od Nfs. Smutna prawda. Może by tak Porsche 2000 2 xD??

Odnośnik do komentarza

E tam, NFS:Most Wanted był jeszcze ostatnią częścią którą można było kupić bez większego bólu.

 

Może wrócą do starych czasów, bo jak to będzie kolejna kopia "wyśmienitego" Carbona czy jeszcze "lepszego" Pro Street to może być cienko.

 

Problem z NFS jest taki, że ch.uja o grze wiadomo dopóki się nie zagra, EA robi zawsze tyle piany, a później kupa wychodzi.

Edytowane przez Osaka
Odnośnik do komentarza
"Gra będzie nosić tytuł Need For Speed: Undercover, a jej główną zaletą mają być misje przywodzące na myśl film The Transporter"

 

Tjaaa, może za kilka "odcinków" wyjdzie z tego coś ala Driver :rotfl:

 

Mam tylko nadzieję, że tym razem ekipa EA stworzy coś naprawdę dobrego co uratuje nazwę NFS od ostatecznej klęski.

Ostatnia odsłona, która naprawdę mnie wciągneła to NFS III HP. Mogli by powrócić do tych korzeni.

Fabuły od ścigałek nie można wymagać na wysokim poziomie ale te ostatnie były po prostu o kant :dupa:

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

CYTAT(Figaro @ 21 06 2008, 23:12) :

" Błagam niech powrócą do klimatów HP 2 - najlepszej części NFS... "

 

 

Najlepszej i jedynej udanej ( oprócz NFS3:HP na PSX ) ! - inne są nieudane ( także technicznie , np. niepłynna animacja ) i nie mają 2 rodzajów/stylów jazdy (zachowania) auta ; w tych 2 udanych częściach były właśnie 2 rodzaje zachowania auta , z tego 1 kiepski ( niby realistyczny , gdzie zakręty brało się OGROMNYM łukiem ) i 2 świetny , naprawdę

realistyczno-arcadowy , wzorowy , bliski ideałowi .

No i tylko te 2 części miały jednorodny styl i klimat , mnie właśnie pasujący .

" Ostatnia " zarzuciłem jakiegoś " nowego " ( tytułu nie pamiętam , może " Pro Stret " - jazda w dzień po mieście + garaże i tuning ) NFS na PS2 i mnie odrzuciło - niepłynna animacja , kiepściuchna grafa ( do NFS3:HP na PS1 się nie umywała ) , model jazdy - niewiadomo co . Słowem - chałtura .

Mam przekonanie że na tych " ostatnich " , nowych NFSdach ( wszystkie po NFS3:HP3 ) uczą się nawe zespoły dewolaperskie - bo przecież tytuł się i tak sprzeda , bo ma TYTUŁ ( markę ) już wypracowany ; a stare zespoły tworzą " nowe " ( twórcze ) tytuły .

Mnie się bardzo podobały tylko 3 ścigałki na PS2 : NFS3:HP2 , Barnaut 2 ( pozostałe części miały za mało czytelną grafę , nie tak dopracowany model jazdy i za mało były nastawione na ściganie się , a za dużo na rozwałkę ) , Collin 4 ( chyba jedyna udana część na PS2 ) - reszta ( znanych mi wyścigów na PS2 ) nie była dość dopracowana i/lub mi podchodząca , a Gran Turismo ( itp. gry ) to bardziej praca niż przyjemność .

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

Od czasu Underground nie gram w tego trupa, bo po co? Dla światełek pod samochodem? "Fajnych" naklejek na aucie? To dobre dla dresów.

Ja chcę ostrej walki, emocji, braku Hadicapu, masakrycznych wypadków i innowacji. IMO kolejne edycje NFS szkalują dobre imię tej serii.

Osobiście bardziej podoba mi się GRID, ale jakby wyszedł kolejny Hot Pursuit to może bym się skusił.

Mam nadzieję, że się mylę i EA dostarczy nam ścigałkę, która zadrze skalpy wszystkim malkontentom takim jak ja.

amen

Odnośnik do komentarza
Reklama w gazecie/portalu a ocena w tej gazecie/portalu

Widzisz zależność? :twisted:

 

To występuje czasami i po części , a myślę że jest gorzej - recenzenci ( czyli zawodowcy w recenzjach ) " nie znają się " na grach . W tym sensie nie znają się , że , jak każdy zawodowiec w swojej specjalizacji ( o ile nie jest pasjonatem , a i to - z reguły - z czasem mija ) traci " odbiór laika " i " nie widzi jego oczami " doznań ; a do tego jeszcze tytuły mu się zlewają w jedno .

Ja tam już dawno nie ufam recenzją gier ( " sprawdzają się " max w 25% ) i wcale nie z powodu zastrzeżeń Kroolika , ale właśnie z ww. powodów . Mam w pamięci recenzje strz. FPP na PS2 z " Psx Ex " gdzie - NAJWYŻEJ - przeciętniaki oceniali na 7, 8 . Nawet Ścierski pisał ( we wstępniaku ) o tym - szkoda że na tym się skończyło i że nie zauważył , że ten problem dotyczy nie tylko recenzji strz. FPP .

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

Zamiast ciągnąć(gulp) kasę na wszystkie sposoby, stworzyliby takie cudo jak remake nfs 2000. Przed chwila w nią gralem na pc, mimo upływu lat grafika dalej jest piękna (nie chodzi mi oczywiście o jakość tekstur itp.). Szkoda ich..

Odnośnik do komentarza

http://nfsplanet.pl/comment.php?comment.news.637

"- Tryb „undercover” będzie pozwalał na wykonanie misji na czas w których będzie można korzystać z broni".

 

A Kali podczas zapowiedzi NG2 śmiał się z jednego z bossów: "Jego stara przeszła Need for Speed na piechotę" - bo jeszcze się spełni :lol: :lol:

 

Nie żebym czekał - moją ostatnią grą z serii była beznadziejna NfSU2.

Odnośnik do komentarza

Każde ma swoje zdanie na temat serii NFS. Mi się seria podoba TAK lubie światełka pod samochodem i fajne naklejki :) Jeżeli chodzi o ProStreeta to brakowało mi wolnej jazdy po mieście i jeszcze paru elementów . Co do najnowszej odsłony nie ma co osądzać ale jakoś za bardzo odbiegają by mogli połączyć NFSU z Carbonem a tutaj wyskakują mi z jakimiś karabinami xD

 

BTW : Zapewne mnie zjedziecie . Barnout w ogóle mi nie przypadł do gustu i szczerze mówiąc nie ma się czym podniecać...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...