Skocz do zawartości

Wakacje


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No chyba, że znajdę jakąś inną ciekawą ofertę odpoczynku.

Może kilka upojnych dni i nocy u mnie w domu ? 8)

TANIO

 

 

 

 

 

Nie taką ofertę miałam na myśli :lol3: No ale skoro się polecasz, to może powinnam się skusić? :wub: Do tego tanio, no no muszę się zastanowić :thumbsup:

Daj kilka dni, hahaha.

 

Odnośnik do komentarza
Z tego co widzę w necie i tv Hiszpanki są chyba najbrzydsze na naszym globie.

Wolę Polki :) hi Kania ;) ( i jak tam zdecydowałaś się ??? ;) )

 

Hahahaha, Cris no miałeś mi dać kilka dni :wub:

 

W zeszłe wakacje byłam na Teneryfie i nie zdarzyło mi się widzieć ładnej Hiszpanki, na prawdę.

Edytowane przez Kania
Odnośnik do komentarza

pare dni temu wrocilem z Madrytu.pojechalismy ze znajomymi pozwiedzac na kilka dni,w sumie bylo nienajgorzej,aczkolwiek w Madrycie to raczej zbyt wielu miejsc typu "must see" to nie ma...na wczasy natomiast pewnie wybierzemy sie na ktoras z wysp europejskich,w sumie mielismy w planach jakas egzotyke w tym roku,ale z racji iz podczas wlamania do mieszkania skradziono nam paszporty,to nie pozostaje nic tylko UE

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Zwykle spędzam wakacje na pobliskim boisku do kosza, czuje się jak prawdziwy czarnuch kiedy wszystkich jadę 20-1, noi panienki się zbierają :P

 

Kiedyś jeździłem na kolonie, ale miałem dosyć ciągłego podporządkowywania się i przestałem.

 

Edytowane przez Kame
Odnośnik do komentarza

Właśnie na koloniach bywałem w Pradze, Budapeszcie, we Wiedniu, tylko co to za wakacje, jeżeli dostajemy na zwiedzanie kilka godzin, a żeby zwiedzić miasto trzeba mieć kilka dni? Miasta są piękne, przede wszystkim przez brak zniszczeń podczas wojny. Ogólnie nie lubię leżenia, chcę zawsze coś zobaczyć i to ma nie być słońce, albo polepszyć kondycję na boisku.

Edytowane przez Kame
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Wciąż nie czaisz, ale nie dziwi mnie to.

 

--

Planuję w lipcu wyskoczyć jak co roku nad morze, ale z tą różnicą, że wybywam tylko na 4-5 dni. Ostatnimi czasy straciłem zbyt wiele kasy nad polskim morzem, spędzając tam po 2 tygodnie, w czym połowa to był ziąb i brak słońca. Co do miejscowości... chyba na ten krótki czas wybiorę Jastrzębią Górę, mam sentyment do tej dziury ;) Zaplanowałem sobie trasę samochodem, żeby się nie znudzić.

 

We wrześniu lecę na teneryfę na 8 dni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...