Skocz do zawartości

Rock Band 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sintex a to tak z cyklu wzdychanie po płónocy??? hehe. JA na razie doszedłem w RB do momentu kiedy odsłoniło się 5 przepotężnych piosen m.in. Black Sabbath, Beasty Boys i Red Hoci... STOCKHOLM RULEZZZ! :D

Teraz czeka mnie mordercze green gras gdzie na 81 % wysiadam :/ muszę odpocząć ...

Edytowane przez opall
Odnośnik do komentarza

Faken...

 

Napisałem do bejulców z Nyko w sprawie Metal Pedala, a dokładnie jakichś planów ewentualnego wypuszczenia tego cudeńka. Oto jaką odpowiedź dostałem:

 

"Hello,

 

The Metal Pedal is expected to release sometime in early march. There was a little delay to allow us to include an extra accessory in the packaging. "

 

No to jeszcze spokojnie przezimuję miesiąc z niekompletną perkusją, o ile ktoś mnie nie wspomoże ( ;) Chocko !)

Odnośnik do komentarza

DLC Week of 2/3 - Thin Lizzy 3 Pack, The Prentenders, Pat Benatar & More!

 

"Here's the DLC announcement arriving on the week of 2/3. We're busting out a 3 pack of Thin Lizzy anthems from their new live cd, and backing that up with classic singles from The Pretenders and Pat Benatar, as well as two tracks from Nikko!

 

Here's the full scoop:

 

Thin Lizzy - Boys Are Back In Town (Live)

Thin Lizzy - Cowboy Song (Live)

Thin Lizzy - Jailbreak (Live)

The Pretenders - Precious

Pat Benatar - Hit Me With Your Best Shot

Nikko - Break My Heart

Nikko - Don't Tell Me

 

All tracks are original master recordings.

 

These tracks will be $1.99 (160 Microsoft Points) a piece, or $5.49 (440 Microsoft Points) for the Thin Lizzy 3 pack, with the exception of the Nikko tracks which will run $0.99 (80 Microsoft Points) each."

 

http://www.rockband.com/forums/showthread....164#post1892164

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...