Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Piękny futbol zagrał z pięknym futbolem i wygrał futbol piękniejszy. Cieszmy się, że żaden anty-futbol nie wygrał tej edycji LM i cieszmy się, że wygrała drużyna, które na to trofeum zasłużyła. MU mógł być galaktyczny, ale Barca była wszechświatowa. Widać to było na boisku, że MU chciał zagrać otwarty i ofensywny futbol, ale skończyło się jak u większości zespołów chcących tak grać z FC Barceloną. W sumie całej drużynie Barcelony należą się brawa, w MU dobrze zagrali CR (chociaż trochę "drogbował"), O'Shea za wolę walki i dobrą grę defensywną, VDS który wyginał się jak mógł, Evra za dobre rozgrywanie. Reszta dość słabo, nie tego się spodziewałem po nich. VeB, bardzo mnie to cieszy, że MU nie zagrał anty-futbolu, i nie robił wałków jak Chelsea, teraz tylko się cieszyć :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak jak pisałem po meczu z Chelsea. 2:0 po ładnej grze i rehabilitacja się udała na medal :). I tak jak pisałem, Chelsea to najtrudniejsza drużyna na jaką Barca mogła trafić, Man Utd gra zbyt otwartą piłkę, a to Barca lubi. Szkoda, że nie zagrałem w Totka ;). Mamy już jasność, co do tego który zespół klubowy w tym roku jest "ponad" resztą. Najpiękniejszy sen w moim życiu.

 

Edit. Obsolete- piszesz czasami jak gimbusowy fan

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

iksde mendrek ty to jak coś napiszesz to nawet nie przegrana "mojej" drużyny wydaje mi się zabawna

 

Piękny futbol zagrał z pięknym futbolem i wygrał futbol piękniejszy

gdzie ty widziałeś piękny futbol w wykonaniu Man Utd?

 

MU mógł być galaktyczny, ale Barca była wszechświatowa

a sędzia z innego wymiaru, sędziował jak na ostatnie czasy w LM wyjątkowo bezbłędnie.

 

O'Shea za wolę walki i dobrą grę defensywną,

no jasne, w szatni ferguson pewnie rzucał w niego butami to się ogarnął chłopak i w drugiej połowie biegał trochę dalej niż do połowy boiska

 

VDS który wyginał się jak mógł

poza obronionym strzałem Henry'ego i jakimś innym nie błyszczał, przy golu Messiego mógł się bardziej "powyginać" niż tylko sięgnąć ręką i zaraz ją cofnąć. co on? liczył że piłka minie słupek? nie w spotkaniu o najwyższą stawkę ;/

 

 

VeB

którego to piłkarza inicjały? nie mogę skojarzyć.

 

 

ogólnie Man Utd mnie srogo zawiódł ostatnim meczem w sezonie ;/

 

 

ku^wa

Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz powtórzę, nie ma drużyny najlepszej. Wszystko jest zależne od dyspozycji dnia. FC Barcelona to ta sama klasa co: Manchester United, Real Madryt, Bayern Monachium, AC Milan, Liverpool FC, Chelsea FC, Juventus Turyn, Inter Mediolan, Arsenal Londyn, AS Roma i wiele wiele innych wyśmienitych ekip. Po prostu dzisiaj mieli więcej atutów niż angielski rywal, co nie oznacza, że należy negować siłę zespołu angielskiego.

 

Edycja:

 

Prócz Cristiano Ronaldo nikt nie grał u mistrzów Anglii. Bezmyślnie tracone piłki, niedokładność - Carrick, Park, Giggs, Rooney, Evra, O'She, Anderson, Vidić, Ferdinand. Bezsilność do kwadratu, ci dwaj ostatni w pierwszej połowie to tylko podania do Van der Sara, jakbym widział reprezentację Polski w meczu z Irlandią Północną w Belfaście czy Finlandią w Bydgoszczy.

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Jakże mnie raduje ten wynik :]

Czekałem aż Barca uciszy tych wszystkich ludzi trąbiących jaki to Manchester nie jest genialny i jaka to Liga Angielska nie jest Boska. Cóż coroczna weryfikacja w UEFA nie wystarczała na obalanie tego, więc duma Katalonii dokonała tego w LM, nie obyło się bez kontrowersji, ale po latach pamięta się wynik, a nie styl. Bezlitosne punktowanie Angielskiej ekipy aż bolało, a ukoronowaniem tego był gol strzelony głową przez Messiego. Crystyna jak zwykle w wielkim meczu nie poradził sobie, chociaż nie rozbeczał się tylko zmężniał i kosić zaczął cóż zresztą paru kolegów z drużyny podchwyciło.

Gratulacje dla Barcy, aktualnie nie ma na nich mocnych.

A krótko podsumowując sezon to nic nadzwyczajnego, brakowało mi Milanu, ale chyba warto było wziąć urlop od LM i pozbyć się tego nieudolnego kolesia z ławki. Za rok mam nadzieję wracamy :]

 

Odnośnik do komentarza
Jeszcze raz powtórzę, nie ma drużyny najlepszej. Wszystko jest zależne od dyspozycji dnia. FC Barcelona to ta sama klasa co: Manchester United, Real Madryt, Bayern Monachium, AC Milan, Liverpool FC, Chelsea FC, Juventus Turyn, Inter Mediolan, Arsenal Londyn, AS Roma i wiele wiele innych wyśmienitych ekip. Po prostu dzisiaj mieli więcej atutów niż angielski rywal, co nie oznacza, że należy negować siłę zespołu angielskiego.

 

Nie zgodze sie. W przekroju calego sezony z tych "wysmienitych" druzyn zostaje moze 3.

Sek w tym by tych dni gdy ma sie wiecej atutow bylo wiecej w przekroju calego sezonu co swiadczy o rzeczywistej sile.

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza
Zreszta jak widac w ogole te najlepsze druzyny angielskie jakos z Barca to moga wygrac tylko dzieki sedziemu. A jak sedzia nie dosc pomoze to juz jest skandal.

 

Nie zgodzę się. Nie kreuj automatycznie sędziego jako maszynę do wytypowania wyniku w pojedynku hiszpańsko-angielskim.

 

W półfinale Chelsea była zdecydowanie lepsza od Barcelony i tylko strzał rozpaczy Iniesty dał finał Blaugranie. W przekroju całego dwumeczu mistrz Hiszpanii nie miał praktycznie żadnych atutów z The Blues.

 

Poza tym, co było już przytaczane w tym temacie. Padły dwa remisy, żadna z drużyn wynikiem nie okazała się lepsza, to dlaczego jedna musi odpaść w taki sposób (czytaj: po drugich 90 minutach)? No dlaczego? Nie lepiej np. wprowadzić rzuty karne czy cokolwiek na bardziej sprawiedliwsze podejście. Już niech chociaż te karne będą sprawiedliwsze aniżeli siła bramki zdobyta na wyjeździe. LOL!

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Ustosunkuj się proszę do reszty posta. Jak się mają dwa remisy do awansu Barcelony? Nijak! Przepisy kaleczą futbol jak sku.rwesyn. Powiedz to ludziom, którzy stworzyli te całe przepisy. Naprawdę, genialne przepisy jak ch.uj. To właśnie ludzie, którzy stoją za wymyślaniem tych pomysłów, nie mają odrobiny pomyślunku, a ty mi tu moralizujesz o krzykaczach nie znających przepisów.

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza
Ustosunkuj się proszę do reszty posta. Jak się mają dwa remisy do awansu Barcelony? Nijak! Przepisy kaleczą futbol jak sku.rwesyn. Powiedz to ludziom, którzy stworzyli te całe przepisy. Naprawdę, genialne przepisy jak ch.uj. To właśnie ludzie, którzy stoją za wymyślaniem tych pomysłów, nie mają odrobiny pomyślunku, a ty mi tu moralizujesz o krzykaczach nie znających przepisów. Zrób przysługę i nie pisz do mnie więcej.

Tylko czy ktoś bedzie pamiętał za rok ten strzał rozpaczy Barcy i to że Chelsea była lepsza w półfinale. Liczy sie ten mały napis wygrawerowany na pucharze FC Barcelona. Mnie cieszy że wygrała najlepsza drużyna TEGO sezonu. Ale ogólnie to piłka hiszpańska na ostatnio bardzo owocne miesiące. Finał może nie porywający ale kilka ciekawych akcji też mozna by sie dopatrzeć.

Sedzia sedziował bardzo dobrze. Zawodnikiem meczu powinien zostać Iniesta ale cała drużyna grała bardzo dobrze i to bardzo celne podania Xaviego na główkę Mesiego Cudo!

 

Za kilka miesięcy zaczyna sie nowa edycja LM może tym razem Polska drużyna (może) awansuje do tych elitarnych rozgrywek, a może coś więcej? Finał ? :P

Edytowane przez polak899
Odnośnik do komentarza

No nie jest to najlepsza drużyna tego sezonu, a przynajmniej nie w Champions League, bo pytam się: jak się ma ten remisowy dwumecz z FC Chelsea w półfinale? Żadna z drużyn nie osiągnęła rezultatu na miarę awansu, nikt nie okazał się WYNIKOWO lepszy. To tylko głupie przepisy umożliwiają jednej z nich grę w dalszych rundach tego klubowego pucharu.

 

Powtarzam jeszcze raz wszystkim tym, co nie widzą błędu w przepisach:

 

Padły dwa remisy, żadna z drużyn wynikiem nie okazała się lepsza, to dlaczego jedna musi odpaść w taki sposób (czytaj: po drugich 90 minutach)? No dlaczego? Nie lepiej np. wprowadzić rzuty karne czy cokolwiek na bardziej sprawiedliwsze podejście. Już niech chociaż te karne będą sprawiedliwsze aniżeli siła bramki zdobyta na wyjeździe. Te rozwiązanie NIE JEST SPRAWIEDLIWE i do kosza z takimi pomysłodawcami. Kto to w ogóle wymyśla? To już ja bym lepiej skonstruował te przepisy. Dajcie mi tylko możliwość dostania się na te stanowiska, a z resztą sobie poradzę. Przepisy byłyby jak talala. <faja>

 

Kto jest zwycięzcą Ligi Mistrzów i wszelakich innych turniejów piłkarskich?

the winner is rule!!!!!

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza
Tylko czy ktoś bedzie pamiętał za rok ten strzał rozpaczy Barcy i to że Chelsea była lepsza w półfinale. Liczy sie ten mały napis wygrawerowany na pucharze FC Barcelona.

 

Czyli co, wedlug ciebie trza cieszyc miche bo wygrala barcelona dzieki chu.jowym przepisom po dwoch rownych meczach, rozstrzygajac tak wazne spektakle zasada zdobytych na wyjezdzie bramek. Wiesz co znaczy slowo remis? Jak sobie znajdziesz w internecie i przemyslisz post Ryska to mozesz wrocic, grzecznie przeprosic i laskawie nie pier.dolic takich glupot jak w cytacie powyzej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...