Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ty patrz, Majkon. To ci, co mówili "majson" się mylili. Hehe.

 

Say whot? e_ucieka.gif

 

Hehe i_lol2.gif

 

No dobrze, ad rem - bardzo mnie cieszy postawa Arsenalu. Umieli się podnieść gdy po pierwszym kwadransie dostawali 2:0. Mam nadzieję, że coś w tym roku ugrają.

Odnośnik do komentarza

Inter bronił się przez cały mecz. I opłaciło się, bo remis z Barceloną jest satysfakcjonujący. Dalej to już tylko mecze z pionkami, czyli prosta droga po puchar.

 

Jako prawnik najlepszej w Polsce kancelarii w zakresie rynkow kapitalowych pozwol, iz naswietle jak wyglada sprawa. Inter srodowym meczem przegral ostatecznie 1 miejsce w grupie, ergo wyjdzie z niej na drugim miejscu (w co nikt nie watpi i nie deprecjonuje sily ekipy Mourinho). No, ale wychodzac z 2 miejsca trafi w fazie pucharowej na mocny zespol, ktory wyszedl z 1 miejsca (obstawiam Czelsi) i tak jak co roku dostana srogi wpie rdol i odpadna juz w 1/8.

Odnośnik do komentarza

Inter wyciągnał remis, no cóż. To dobry wynik. Przypomnę, że w zeszłym sezonie europejskie drużyny dzieliły się na dwa rodzaje. Jedne się cały mecz broniły dobrze i udało im się zrobić 0-0, a drugie się otwierały i były rozwalane. Przy czym ta pierwsza grupa składa się tylko z Chelsea, a druga - z całej reszty Europy. Mediolańczycy wskoczyli więc na najwyższą półkę (znaczy, drugą najwyższą, po tej, na której jest Barca) i myślę, że powinni się cieszyć. Co będzie później, to się zobaczy na wiosnę, sporo czasu.

Odnośnik do komentarza

nie rozumiem jak mozna kibicowac barcelonie. z kumplami na meczu sie tak wlasnie zastanawialismy.

 

grali w rozowych skarpetach i pomaranczowych koszulkach z logiem unicefu. to tak jakby chcieli powiedziec calemu swiatu "szanujemy homoseksualizm i biedne chore dzieci".

 

a po drugie moim zdaniem nie dalo sie patrzec na ich gre w tym meczu. grali jak cioty, probowali chyba wbiec z ta pilka do bramki. tam nie ma nikogo z jajami, kto potrafilby zaryzykowac i zakonczyc akcje juz po kilku podaniach atomowym strzalem. kims takim jest np. gerrard, ktorego za to akurat bardzo szanuje bo typ czesto sadzi zza pola karnego. no nie wiem, dla mnie to troche przypomina pilke na plazy gdzie wygimnastykowani afroamerykanie robia jakies wygibasy i zabawiaja roztanczona lekko podchmielona publicznosc.

 

po trzecie nie rozumiem zachwytow wiekszosci kibicow barcelony na temat ich posiadania pilki. ze niby takie duze. przeciez oni potrafia przez jakas minute, czy dwie stac na 40 metrze i podawac sobie pilke z boku na bok, nie przesuwajac sie do przodu o nawet centymetr.

 

jak dla mnie - nudy.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Na manieczki te stroje też by się nadawały, bo poziomem "odblaskowości" ostro dają po gałach. Zresztą na twarzach graczy Blaugrany było widać taką różową (łososiową?) poświatę, która biła od tych koszulek. Enyłej, bardziej w pamięci zapadła mi gra Valdesa, który dla mnie był uosobieniem tradycji bramkarskich tego klubu, czyli golkiper jako najsłabsze ogniwo. O dziwo Valdes ani razu nie dał po sobie poznać, że ma zamiar puścić klopsa czy cuś. Zwykle go kojarzyłem z takich kfjatkuf, a tu widać wyrobił się chłopak.

 

Jeszcze bardziej wryła mi się w pamięć gra Alvesa, dla mnie miszcz. Szczególnie przy jednej akcji w drugiej połowie, gdy był na spalonym, wrócił i w idealnym momencie znowu wystartował pod bramkę zza pleców obrońców, niczym Inzaghi. No i przebieżki coast to coast przez 90 minut również były zacne. Gdybym mógł kogoś wybrać do Juve to własnie tego gościa.

 

Szkoda tylko, że nie padł żaden gol, bo tak to te 90 minut przed tivi uważam za stracone.

 

Dzień wcześniej wyrównany mecz Juve z Bordeaux. Wprawdzie Francuzi ustrzelili ze spalonego, ale Marchisio też się nie popisał, ładując piłkę w poprzeczkę na sam koniec meczu. Standardowo też na początku sezonu dostatnio w Turynie pod względem kontuzji.

Edytowane przez Stranger
Odnośnik do komentarza
logiem unicefu. to tak jakby chcieli powiedziec calemu swiatu "szanujemy homoseksualizm i biedne chore dzieci".

Szanuje i pomaga.Nie trzyma całej kasy dla siebie :twisted: Ponadto jaka inna druzyna ma charytatywne logo na koszulce za które nie wzięła żadnych pieniędzy(a jak wiemy inne zespoły biorą nie małą kase za reklame na koszulce) To co dla ciebie jest głupotą dla innych jest godne podziwu .

 

a po drugie moim zdaniem nie dalo sie patrzec na ich gre w tym meczu. grali jak cioty, probowali chyba wbiec z ta pilka do bramki.

 

Tu masz całkowitą racje .Ogólnie dla mnie ten mecz tez był nudny ale co się dziwić kiedy posta wyżej ogqozo wyjasnił jak grał inter . Dla obydwu zespołów był to korzystny rezultat . Przypominam że ostatnim zespołem z czołówki który się przed Barcą otworzył był Real i przegrał bardzo sromotnie 6:2 .Murinio wiedział co robi nie chciał po prostu tego meczu przegrać. Wątpie by ktokolwiek przypuszczał że będzie to ofensywne widowisko.Zgadza się również że barca nie ma kolesia który regularnie strzela z dystansu - ostatnim takim panem był Rivaldo i czasem Ronaldinho.

Odnośnik do komentarza

nie no racja, że różowe stroje są żenujące, ale co do loga się w pełni zgadzam z przedmówcą.

klub zrezygnował z tradycji braku loga na rzecz wspierania dzieci. myślę też, że nikt decydując o tym nie chciał się nikomu przypodobać.

 

mecz na 0-0, ale tak jak już było powiedziane, nie chciał nikt przegrać, inter się zamurował, barca atakowała kilkoma zawodnikami.

 

co do polsatu, to chyba jednak na + wyszła ta przeprowadzka z tvp, bo nie ma darka, skróty są obszerniejsze, no i są te (nie wiem jak to nazwać) retransmisje/skróty godzinne.

trochę bałagan, bo część meczy są skróty normalne część dłuższe, pora też już jest masakryczna (chyba do 5), ciężko się też przyzwyczaić do ilości reklam.

na zero studio, bo gadają ciekawie, ale za dużo.

 

dobry mecz w marsylii, milan bardzo słabo i jak zwykle fuksiarsko, a marsylia nieskutecznie, ale bardzo ambitnie. dużo ciekawych zawodników z Niangiem na czele (próbka umiejętności).

za tydzień na polsacie marsylia z madrytystami :D pierwszy sprawdzian królewskich, oby nie udany:D

 

ciekawą drużynę zbudował Lyon, może wreszcie przejdą dalej, bo widać że ani Benzemy ani Juninho im nie brakuje.

 

potentaci męczyli się z drużynami skazanymi na porażkę (Arsenal, Liverpool), sensacja w Madrycie (Kosowski najlepszy w meczu i wraca do kadry :D ) - mimo masy przeciętnych drużyn to pierwsza kolejka lm ciekawa.

Edytowane przez luk_ash
Odnośnik do komentarza

no za tydzien dobry meczyk sie w monachium szykuje. obstawiam powtorke z ostatniego meczu tych druzyn w stolicy bawarii czyli 2:1 dla pilkarzy bayernu.

 

Całe szczęście, że mecz będzie za 2 tygodnie, a nie za 7 dni, bo tak to byłoby dośyć cienko w Mynszyn ;] Do tego czasu ktoś ze składu powinien się już wykurować, mowa chociażby o Cannie. Póki nie pojawił się Robben w Bayernie to lukałem na te pojedynki dosyć optymistycznie, ale teraz widać, że Bawarczycy grają już lepiej.

Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

Inter bronił się przez cały mecz. I opłaciło się, bo remis z Barceloną jest satysfakcjonujący. Dalej to już tylko mecze z pionkami, czyli prosta droga po puchar.

 

Jako prawnik najlepszej w Polsce kancelarii w zakresie rynkow kapitalowych pozwol, iz naswietle jak wyglada sprawa. Inter srodowym meczem przegral ostatecznie 1 miejsce w grupie, ergo wyjdzie z niej na drugim miejscu (w co nikt nie watpi i nie deprecjonuje sily ekipy Mourinho). No, ale wychodzac z 2 miejsca trafi w fazie pucharowej na mocny zespol, ktory wyszedl z 1 miejsca (obstawiam Czelsi) i tak jak co roku dostana srogi wpie rdol i odpadna juz w 1/8.

Okej, zmieniam zdanie.

 

Aha, i popracuj nad składnią.

Edytowane przez Grzegosz
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...