Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Rubin zagrał trochę jak uboga "czelsi", zrobił z 3-4 akcje w meczu i z 2 padły bramki (z jednego strzału życia).

 

Jak Barcelona z zeszlorocznego polfinalu chciales napisac. A nawet to nie, bo Kazan potrafil strzelic w swiatlo bramki wiecej niz 1 raz. Reprezentacja Bravo Sportu miala fartowny zeszly rok, no ale sie skonczylo i w tym roku se Barca nie powalczy.

 

Rozumiem ze wg Twojej wiedzy specjalistycznej akcja = strzal w swiatlo bramki?

 

 

 

 

Wedug mojej specjalistycznej wiedzy gol jest strzalem w swiatlo bramki. Wiem, skomplikowana sprawa.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Rubin zagrał trochę jak uboga "czelsi", zrobił z 3-4 akcje w meczu i z 2 padły bramki (z jednego strzału życia).

 

Jak Barcelona z zeszlorocznego polfinalu chciales napisac. A nawet to nie, bo Kazan potrafil strzelic w swiatlo bramki wiecej niz 1 raz. Reprezentacja Bravo Sportu miala fartowny zeszly rok, no ale sie skonczylo i w tym roku se Barca nie powalczy.

 

Rozumiem ze wg Twojej wiedzy specjalistycznej akcja = strzal w swiatlo bramki?

 

 

 

Wedug mojej specjalistycznej wiedzy gol jest strzalem w swiatlo bramki. Wiem, skomplikowana sprawa.

 

Zawsze cos.

Odnośnik do komentarza

Szalona kolejka. Myślałby kto, że faza grupowa nie ma sensu, bo i tak jest dwóch żelaznych faworytów w każdej grupie, a tutaj - proszę.

 

Niezwykły mecz Liverpoolu z Lyonem. Strzelanina w Budapeszcie. Barca pierwszy raz w sezonie przegrywa, i to u siebie, i to z Rubinem Kazań. W Glasgow mecz z trzema samobójami, który wygrywa 4-1 Unirea, będąc teraz w niezłej pozycji do awansu z grupy, który pewnie byłby uznany ze sensację, choć będzie raczej dowodem na niezwykły rozwój ligi rumuńskiej. No i grupa H, która jest koszmarnie nudna, ale przynajmniej w obu meczach padł ważny gol w ostatniej akcji.

 

Po takich wynikach to wszystko może się zdarzyć. Nie zdziwiłbym się, gdyby dzisiaj wygrał AC Milan.

Odnośnik do komentarza

Oglądam ten mecz na razie na jakimś chińskim kanale, bo jakoś tak wyszło. Chińczycy nawet jak chcą powiedzieć "Kaka", to brzmi to jako "ghmgh".

 

Przed chwilą Załhoha (Zambrotta) zasadził Bhyhymie (Benzemie) kopa kung-fu na polu karnym. Sędzia - nic. Zawsze będzie można zwalić winę na sędziów, co nie.

 

Dobra, już jest 1-0, Milan zlekceważył.

Odnośnik do komentarza

Milan ma zawsze problemy z motywacja, gdy gra ze slabszymi przeciwnikami, wiec nie zdziwie sie jak dzisiaj przegra.

 

Powinienem dawac jakies wyklady z wiedzy o futbolu. Wszystko tak jak przewidzialem.

 

 

 

Jezeli Real mysli, ze przejedzie cala LM na bledach trzecich bramkarzy przeciwnikow, wystawionych do gry z powodu kontuzji pozostalych, to sie zdziwi. Mierna druzyna, jak na europejski zespol rzekomo walczacy o puchar LM.

 

 

 

Jest jeszcze szansa, ze Leo powie w szatni "Where is your passion, lads?" i chlopaki sie zepna mimo malo ciekawego przeciwnika, no ale to sie zaraz okaze.

Odnośnik do komentarza

Jest jeszcze szansa, ze Leo powie w szatni "Where is your passion, lads?"

Coś w stylu: "Hej, może byśmy tak wyszli z tej grupy?" byłoby IMO adekwatną mówką.

 

No, jednak nie podzialalo. Milan nadal stoi i nie chce mu sie grac z tak slabym Realem. Pirlo jednak stwierdzil "nie no je bne z gola zeby nie bylo", no i wlasnie. Real bez Ronaldo to prawdziwy dramat.

Odnośnik do komentarza

To, co się działo od bramki Pirlo, było kapitalne. Generalnie mecz spoko, były koszmarne błędy sędziego, szaleństwo piłkarzy itp. Milan okazał niesamowitą skuteczność - tyle goli co wszystkich akcji ofensywnych - no ale w piłce wygrywa ten, kto więcej strzeli, wiadomka.

Odnośnik do komentarza

Kurde, co to ma być, znowu jakiś milanista wyrżnął Kakę w polu karnym, bez piłki, na chama, a sędzia nic. Ja nikomu nie chcę hejtować, ale ile fuksa ma w tym meczu Milan, to się w głowie nie mieści.

 

A Nesta to strzelił nieprawidłowo? 4:2 jak ch.uj.

Odnośnik do komentarza

ehh brakuje tu Ronaldo... :/ Milan jak na włoskie drużyny przystało z Realem...strzał = gol ;) W tym przypadku 4 strzały i 4 gole...w tym jeden nieuznany ;) R80 mnie zadziwił i to pozytywnie,widać że nadal ma te przebłyski geniuszu :D Seedorf genialna piłka do Pato. Pirlo piękny strzał,ładny był także Drenthe ;) Kaka zawiódł. Najlepszy w Realu to zdecydowanie Lass...zapierdalał jak po(pipi)any,odbierał,walczył,strzelał i kiwał...czego chcieć więcej ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...