Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Żałosny ten Van Gaal, aż mi szkoda Bayernu. Tłumaczenie pewnie będzie jedno: zawodnicy nie zrozumieli w jaki sposób mają rozgrywać piłkę by realizować założenia trenera. Sęk w tym że w Rzeszy nikt nie wie o co holendrowi chodzi.

Odnośnik do komentarza

A mnie martwi, czy w zimowym okienku transferowym przybedzie jakis zmiennik dla Pato/Ronaldinho. Ci pilkarze sa mocno eksploatowani, wystarczy kontuzja by bylo chu jowo. No i mecz, ktory sie wlasnie zakonczyl pokazal dobrze, ze taki swiezy pilkarz na skrzydle to byloby bardzo dobre rozwiazanie.

 

No i trzeba wyje bac Oddo i modlic sie, by jak najszybciej wrocil ktos z dwojki Storari/Abbiati, bo Dida "w kazdym meczu trace gola po wypluciu pilki", to mimo jego przeblyskow, nie jest najlepsze rozwiazanie.

Odnośnik do komentarza

27 bramek w połowie kolejki. Imponujące.

 

Trochę niespodzianek. O mały włos, a CSKA pobiłoby MU, ale ostatecznie nie wytrzymali do końca i wywieźli punkt. Real gdyby miał w połowie taki zapał, jak ich koledzy z Madrytu, to rozniósłby Milan, a tak... nuda. Jeszcze niech się cieszą, że nie było 2:1. Real wydał pierdyliony pesos na zawodników, a Milan nie wydał praktycznie nic - a był lepszy. Niech się Real cieszy (a Barca jutro martwi), że nie grali z Kazaniem, albo z CSKA (btw. Rubin roznosi moskiewskie kluby w lidze). Zaskoczył zapał w jakim Marsylia uparła się do ostatnich minut gnębić kelnerów ze Szwajcarii. Drogba remisuje z Aguero 2:2, i zaje,buje mi kupon. Bayern typowo przegrywa, ale za to w derbach Niemiec Wolfsburg wygrywa z Besiktasem. Porto obudzone w końcówce, a już myślałem że znowu mają dołka, i z greckimi monterami niezależnych systemów grzewczych w samochodach straży pożarnej, nie wygrają. Juventus na fali, skromnie choć ochoczo jak na włoską ligę, wygrywa z Maccabi jednym golem.

 

No i całkiem nieźle, mam nadzieję że jutro Lyon wygra z Poolem, a Barca wymęczy się z Kazaniem na plus - niestety Polsat pokaże zakończone remisowym wynikiem spotkanie Dynama Kijów z Interem Mediolan.

Odnośnik do komentarza

Obso czuję że zmiennikiem dla Pato będzie Dominic Adiyiah, a jedynym ruchem transferowym (godnym odnotowania) w zimowym okienku będzie wysłanie samochodu na lotnisko po wracającego do Mediolanu Beckhama. Niestety, więc obym się mylił.

Odnośnik do komentarza

Olympique Marseille - FC Milan 7-1

 

Ten mecz juz sie odbyl i skonczyl wynikiem 1:2 dla poteznego Milanu.

 

Obso czuję że zmiennikiem dla Pato będzie Dominic Adiyiah, a jedynym ruchem transferowym (godnym odnotowania) w zimowym okienku będzie wysłanie samochodu na lotnisko po wracającego do Mediolanu Beckhama. Niestety, więc obym się mylił.

 

Dla mnie on jest melodia przyszlosci dopiero...Mysle, ze nie po to rozwiazywali kontrakt z Viudezem i robili sobie 1 miejsce dla gracza spoza UE, by teraz tego nie wykorzystali. W ogole kuriozalna sytuacja, bo o ile sklad sie wydawal do wymiany w 50%, to tak naprawde wystarczylby dobry prawy obronca i zmiennik dla dwojki Pato/Ronaldinho by bylo duzo lepiej (no i zdrowy bramkarz). Byc moze przyjscie Beckhama bedzie takim niby-lekarstwem na chu jowosc Oddo i to Anglik bedzie glownie dosrodkowywal z prawej strony.

 

 

 

 

No i całkiem nieźle, mam nadzieję że jutro Lyon wygra z Poolem, a Barca wymęczy się z Kazaniem na plus - niestety Polsat pokaże zakończone remisowym wynikiem spotkanie Dynama Kijów z Interem Mediolan.

 

Szczerze mowiac to sadzilem, ze beda pokazywac OL - LIv (takie troche oczywiste). No, ale Dynamo z Interem tez moga zrobic niezly spektakl. Pierwszy mecz byl fajny.

 

 

Co do Barcy, to dzis Messi mowil, ze grajac w Kazaniu nie beda myslec o zimnie. Mysle jednak, ze minus -10 stopni mrozace jego jajka sprawi, ze zacznie sadzic inaczej.

Odnośnik do komentarza

Nie no. W przeciwieństwie do poprzedniego meczu, w tym Milan więcej niż dwa razy miał piłkę na połowie rywala, więc różnica była ogromna. W sumie mecz wyrównany. Sędzia znowu kiepski, tolerował ogromną ilość fauli i dał Włochom absurdalnego karnego, w ramach rekompensaty nie uznając im później gola.

Odnośnik do komentarza

Nie no. W przeciwieństwie do poprzedniego meczu, w tym Milan więcej niż dwa razy miał piłkę na połowie rywala, więc różnica była ogromna. W sumie mecz wyrównany. Sędzia znowu kiepski, tolerował ogromną ilość fauli i dał Włochom absurdalnego karnego, w ramach rekompensaty nie uznając im później gola.

karny ewidentny, ręka już tam była.

Odnośnik do komentarza

Co było absurdalnego w tym karnym. Ręka to ręka, a to czy specjalnie czy nie to nawet sam piłkarz tego nie wie.

Co roku Real MA innych kibiców, i co roku trzeba się z nimi użerać :diablo:

 

Najważniejsze że Milan w tym dwumeczu jest zwycięski i ich gra z meczu na mecz wygląda lepiej.

A Real - jak to oni, w kratkę. Choć w tym sezonie nie wróżę im nawet tej 1/4 finału.

A i jeszcze jedno. Najsłabszym elementem dzisiejszego widowiska byli komentatorzy N-ki. Tak żenująco niskiego poziomu komentarzy nie widziałem od dawien dawna. I ten gościu mówiący ochrypniętym głosem( niejaki Jagoda), próbujący naśladować Lindę. Nie wspomnę o uszczypliwych, mało zabawnych żarcikach dotyczących wieku piłkarzy Milanu i rzekomego spacerowania po boisku. Panowie z N-ki mają takie pojęcie o piłce nożnej jak prostytutka o wstrzemięźliwości seksualnej.

Jeden "żart" w szczególności zapamiętałem " Stary Milan z Pato na czele" <_< No koleś po prostu jest idiotą.

Odnośnik do komentarza

Najlepsze bylo jak ten glowny pytal co raz Jagode, by sie wypowiedzial w sprawach kontrowersyjnych, a ten siedzial cicho. Po chwili krepujace ciszy, bylo "No Wojtek powiedz cos, jezeli sie ze mna nie zgadzasz to powiedz". I nadal ciszaxD

 

 

Ogladam skroty i po meczu Man U mozna stwierdzic 2 rzeczy - Akinfeev niedlugo idzie do dobrego klubu (b. dobry wystep, zaden gol go nie obciazal), no i ten Dzagoev (czy jakos tak) jest niezly. W poprzednich meczach tez juz sie pokazywal.

Odnośnik do komentarza

Najlepsze bylo jak ten glowny pytal co raz Jagode, by sie wypowiedzial w sprawach kontrowersyjnych, a ten siedzial cicho. Po chwili krepujace ciszy, bylo "No Wojtek powiedz cos, jezeli sie ze mna nie zgadzasz to powiedz". I nadal ciszaxD

 

A co miał fan Realu powiedzieć że karny prawidłowy lub gol Pato nieprawidłowo nieuznany. No ale kurde nawet Szpakowski ze swoim uwielbieniem do Barcelony w najważniejszych meczach choć udawał ze jest obiektywny. Ten Jagoda to po prostu amator i więcej nic w TV komentować nie powinien.

Odnośnik do komentarza

Jagoda fanem Realu ??. Chyba kpisz.... Przyznaje: nie wiem po co ten Jagoda tam jest :/ Koles jest tak dennym komentatorem, ze to sie w glowie nie miesci :(. Szkoda, bo moim zdaniem Nka ma fajnych komentatorow (Grzegorz Kalinowski). Ten Jagoda tylko sprawia, ze czlowieka bierze obrzydzenie jak sie wypowiada :/. I pech chce, ze zawsze komentuje Real :/

Odnośnik do komentarza

Nie wiem skad ci wyszlo, ze Milan gral gorzej we wczorajszym meczu. Na podstawie zyliona bezproduktywnych strzalow Realu zza pola karnego? Duzo wiecej stuprocentowych sytuacji mial Milan, byl duzo skuteczniejszy w konstruowaniu ataku (gorzej z wykonczeniem, no ale to w takim razie mozna powiedziec o wykonczeniu w Realu). Real glownie napie rdalal w Dide z daleka, bo nie mial w ogole pomyslu jak przejsc obrone druzyny z Mediolanu. Slabiutko, Krolewscy odpadna po raz 6 z rzedu w 1/8 rozgrywek. Nie mozna notorycznie liczyc na bledy sedziego, zreszta nawet mimo nieuznanych goli Milanu w obu meczach z Realem to koniec koncow wynik jest po stronie czerwono-czarnych.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście,że sędziowie sprzyjali Realowi w dwumeczu.Przecież w pierwszym meczu była tylko nieuznana prawidłowa bramka T.Silvy,a nie miał miejsca faul w polu karnym Zambro na Benzemie,podobny atak w Kakę czy podobny do dzisiejszego blok ręką Ambrosiniego będącego w przeciwieństwie do Pepe w dużo lepszej bo wertykalnej pozycji.Wtedy ręki za (pipi)a nie było,dziś jest to 200% karny-no bajka po prostu.Dziś karny z dupy(tak tak wiemy "ręka już tam była"),nieprawidłowo nie uznana bramka+kilka idiotycznych dla obu stron decyzji przy faulach.Jak to jest faworyzowanie to ja się boję co będzie jak sędziowanie będzie "normalne"....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...