Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Niezły mecz, myślałem, że Mu będzie lepszy, a tu się okazuje, że milej dla oka gra Milan. Ronaldinho parę razy pokazał co potrafi, niestety nie widziałem bramki. Beckham mało widoczny, może w IIgiej połowie coś się poprawi. Ja niestety muszę się uczyć fizyki, także nie obejrzę, wpadnę za 2 godzinki i zobaczę jak się sprawy mają. Miłego oglądania panowie i panie ;)

Odnośnik do komentarza

Gol Scholesa to chyba najwiekszy haxor w historii LMxD

 

 

Ku rwa tak czulem, ze po piatej zmarnowanej "setce" cos sie zemsci. Z samej gry to MIlan doslownie miazdzy Man U, no ale to gole decyduja, wiec trzeba w 2 polowie bardziej przycisnac. Ronaldinho gra zaje biste zawody, ale najwiekszym zaskoczeniem jest poki co zmartwychwstanie Bonery.

 

 

Trzecim najlepszym zawodniekiem Milanu jest zdecydowanie Nani.

Odnośnik do komentarza

Higuain gra fatalnie, a Real jest zdecydowanie gorszy od Lyonu. W sumie każdy poza Ronaldo gra u nich fatalnie. Oni jednak SĄ w stanie kolejny raz odpaść w 1/8. Niesamowity zespół.

 

W sumie to kijowo, bo mam Higuaina i Ronaldo w sładzie na Wygraj Ligę Mistrzów.

Odnośnik do komentarza

wielki czerwony penis wyladowal w pasiastym du.psku, skonczy sie na 5:1

 

Masz jakieś złe wspomnienia z dzieciństwa :ermm:

 

Meczyk dobry, wynik już nie. Milan do 60 minuty grał lepiej, poźniej dwie bramki rudego i prawie po meczu. Ale spokojnie jest rewanż. 0:2 na Old Trafford nie jest niemożliwe, więc pożyjemy, zobaczymy.

 

Co do Realu... Tego Lyonu chyba nigdy nie dosięgną. Ktos wie czy Krystyna po meczu płakał?

Odnośnik do komentarza

Nie dość,że Real wciąż nie może się przełamać w 1/8 to jeszcze zawsze musi tracić gola po strzale życia :) Jest jeszcze szansa na Bernabeu ,ale trzeba wygrać aż 2-0...wierzę ,że im się to uda . Higuain musi wrócić do formy,a VdV i Lass powrócić do pierwszego składu. No i Kaka z Ronaldo niech zmienią się pozycjami :)

Odnośnik do komentarza

Meczyk dobry, wynik już nie. Milan do 60 minuty grał lepiej, poźniej dwie bramki rudego i prawie po meczu. Ale spokojnie jest rewanż. 0:2 na Old Trafford nie jest niemożliwe

Uhaha.

 

Generalnie to Milan mnie pozytywnie zaskoczył. Spodziewałem się ich wysokiej porażki, tymczasem udało im się wyszarpać w końcówce niską porażkę. Jak zwykle liderem drużyny był Ronaldinho. Bechham i Pato nadal grają kiepsko. Rewanż powinien być równie dobrym widowiskiem, co pierwsze spotkanie.

 

W Lyonie mecz zdecydowanie mniej ciekawy. Ładny gol Makoun. Real Madryt mógłby dziś zmienić nazwę na Cristiano Ronaldo and the Bad Seeds, albo coś w tym stylu. Tak jak zwykle w ważnych meczach - Real gra słabo i kiedy już, już ma się rozkręcić, to rywal strzela gola, co powoduje, że Królewscy stają. Naprawdę nie mogę sobie przypomnieć meczu, w którym Real odrobiłby straty. W tym sezonie ani razu nie zdarzyło się, by stracili gola jako pierwsi i takiego meczu nie przegrali.

 

Czyli co, Real ZNOWU za burtę w 1/8? Hie hie, tak to wygląda.

Odnośnik do komentarza

Tak tylko aggregate było we ch.uj dobre dla Milanu.

 

 

 

 

A teraz Real strzela 1 i jest dogrywka przecież (chyba, że się zasady zmieniły? Bo tak pie.r.dol.icie, że musi 2 bramki strzelić Real) i karne, a w karnych to jednak gwiazdki Realu mogą przeważyć szale zwycięstwa, poza tym w extra time młody Real z gwiazdorską obsadą mógł by się rozstrzelać.

 

 

 

 

Ale pewnie Lyon strzeli bramkę na początku spotkania a Real będzie gonił - a ja będę płakał. :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Tak tylko aggregate było we ch.uj dobre dla Milanu.

 

 

 

 

A teraz Real strzela 1 i jest dogrywka przecież (chyba, że się zasady zmieniły? Bo tak pie.r.dol.icie, że musi 2 bramki strzelić Real) i karne, a w karnych to jednak gwiazdki Realu mogą przeważyć szale zwycięstwa, poza tym w extra time młody Real z gwiazdorską obsadą mógł by się rozstrzelać.

 

 

 

 

Ale pewnie Lyon strzeli bramkę na początku spotkania a Real będzie gonił - a ja będę płakał. :(

No tak, ale mam na myśli ten jeden mecz, w którym wygraywali 3:0 przez 3/4 meczu, a dali sobie wbić tyle samo w kilka minut.Nie ma pewniaków, zwłaszcza po pierwszym meczu.To samo było zresztą w finale z 2005r.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...