Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

jestem kibicem od 2001 roku

6 raz z rzedu przezywam to samo

jak dlugo mam jeszcze znosic takie upokorzenia w Europie?

 

Mam 21 lat, a teraz płacze jak dziecko.

 

 

 

 

 

Z RM.pl komentarz, bez kitu, ale mam to samo i bardzo mnie to śmieszy w tej chwili, jakie to (pipi)a życiowe :D

 

 

 

 

Tyle, że ja przestałem płakać jak wszedłem tu na forumka.

 

 

 

 

No a ten, jak teraz Pellegrini nie poleci to Perez nie będzie sobą, ale z drugiej strony jak poleci to w lidze o drugie miejsce będzie ciężko nawet, także (pipi)a mega zajo sytuacja.

 

 

 

@Olszesky

 

 

 

 

Ja już dawno temu pisałem, że jak Real przegra jakikolwiek mecz w grupie to już będzie blamaż na całego, czekam na Navasa w Realu i Rooneya XD

 

 

 

 

Aha! Pozdro dla Kaki, trzeba mu wysłać numer GG Rasiaka, żeby się ze sobą skumali i jakiś klub drewnianego "piłkarza" założyli.

 

 

 

 

 

Higuain też kino, bo majty obsrane aż po szyje (?) gdy ma uderzyć w tak ważnym meczu.

 

 

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Te zdjęcie idealnie podsumuje dzisiejsze mecze.

 

rooney_ronaldo.jpg

 

No i miałem rację.

 

Prawda jest taka, że Real jest tak chujowy, że w 1/8 odpadłby nawet z San Marino. Gol Ronaldo to była zwykła szmata, a Lissandro na koniec zjebał akcję 1000%. Dobrze się stało, pizduś Ronaldo coś szybko uciekł z boiska, pewnie płakał. :potter:

Odnośnik do komentarza

Ehh.. Aż nie chce mi się komentować gry Realu, tego ile wydali na transfery, że to wina bezpłciowego trenera, że Higuain to crack. Znowu ta sama śpiewka: 'tym razem porażka boli jeszcze bardziej, bo graliśmy bardzo dobrze, zasłużyliśmy, żeby awansować'. Kibicuję Realowi od 8 lat, od przyjścia Ronaldo z Interu a oni szósty rok z rzędu nie przechodzą 1/8 LM. Ale jak grał Zidane, Figo, Ronaldo itd. to przynajmniej pojawiali się w tej 1/4 czy 1/2 LM.

Odnośnik do komentarza

Najlepsze jest to, że ten Real, jakby mu dać jeszcze rok, może być najsilniejszą drużyną w Europie. Tylko że trzeba by nie wywalić trenera po jednym potknięciu. Trzeba by poprzestać na pięciu wielkich transferach rocznie, zamiast dokupować jeszcze za kilkadziesiąt milionów szóstego i siódmego zawodnika, którzy albo i tak nie będą grać w podstawowej rotacji (Benzema) albo nie powinni (Kaka), bo na ich pozycjach są dużo lepsi zawodnicy i każdy to widzi. To wszystko jest tak wiadome, ale prezes Realu i tak tego nie zrobi. Wypier'doli trenera, kupi kilka nowych gwiazdek, Kaka dalej będzie grał, a dobrzy zawodnicy jak Robben, Sneijder czy teraz Van der Vaart zostaną sprzedani.

 

Ich nietrafione transfery kompromitują ich tak samo, jak trafione. Niesamowite, jak można zmarnować pieniądze, które zostały wydane na Cristiano Ronaldo. Żaden inny klub nie byłby w stanie odpaść w 1/8, mając takiego zawodnika. W każdym meczu, w którym Real zawodzi, Ronaldo jest jedynym, który pokazuje wielkie umiejętności i gra z zaangażowaniem, którego można by oczekiwać w najważniejszym meczu sezonu. Pewnie się popłakał w szatni po porażce, ale to dobrze - przynajmniej jemu nie jest wszystko jedno, czy jego klub będzie pośmiewiskiem całej Europy, czy nie. W sumie szkoda go oglądać w takim klubie.

 

Nadzieję dla Realu widzę w... ich długach. Jeśli temu klubowi w końcu kiedyś zabraknie kasy, to może zaczną myśleć na serio nad sukcesami sportowymi.

 

Po pierwszych meczach pisałem, że dominacja klubów angielskich wygląda na nieco zachwianą. Jezus, naprawdę tak napisałem? Po ostatnich meczach LM nie widzę ani jednej drużyny, która byłaby w stanie powalczyć z Anglikami. Barca zaczęła sezon powalająco, ale gra coraz słabiej - w tej chwili naprawdę słabo. Real odpadł. Sevilla i Bordeaux niby mogą zaskoczyć, ale kiedy ostatnio LM was czymś zaskoczyła... Inter mógłby powalczyć, ale trafił na najsilniejszą angielską drużynę już teraz. Tak naprawdę ten mecz można uznać za jakiś przedwczesny finał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...