Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Sprzeciw. Messi jest świetny, ale Rooney jest jednak lepszy od niego. Nie musi mijać 3 rywali jak tyczki, choć też to potrafi, by być ważniejszym dla zespołu zawodnikiem niż Messi. Może i karzełek ma przebłyski geniuszu, ale jako całokształt to Angol jest lepszy. Piłkarz kompletny jak dla mnie. Zresztą, po zakończeniu kariery przez grubego Ronaldo, nie gra już żaden prawdziwy piłkarski Bóg.

Odnośnik do komentarza

ja bayernowi daje okolo 40 procent szans na awans. wiem, ze manczester jest w gazie itd. maja runeja itd. ale jednak bayern zawsze sobie dobrze z nimi radzil. wprawdzie wtedy w 99 przegrali, ale kazdy kto widzial tamten mecz w calosci wie, ze byl to fart wiekszy niz liverpool z milanem, bo diably graly w tamtym meczu dobrze przez 5 minut. dwa sezony potem bayern wygral oba mecze bodajze w polfinale. to tyle jesli chodzi o przeszlosc.

 

Zgoda, Bayern był kiedyś dobry za czasów Sholla, Janckera, Effenberga, Baslera itd Ale od tamtego czasu nic konkretnego nie ugrali. A Manchester ostatnie 10 minut w pamiętnym meczu grał lepiej i po strzale w poprzeczkę Janckera, Bayern już do końca nie miał ani jednej akcji. Przegrali przez głupotę, bo gra się do ostatniego gwizdka, a jak popełnia się dwa takie same błędy, to tak właśnie się to kończy.

Odnośnik do komentarza

Sprzeciw. Messi jest świetny, ale Rooney jest jednak lepszy od niego. Nie musi mijać 3 rywali jak tyczki, choć też to potrafi, by być ważniejszym dla zespołu zawodnikiem niż Messi. Może i karzełek ma przebłyski geniuszu, ale jako całokształt to Angol jest lepszy. Piłkarz kompletny jak dla mnie. Zresztą, po zakończeniu kariery przez grubego Ronaldo, nie gra już żaden prawdziwy piłkarski Bóg.

 

Tia jassssssne...Messi jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie,po nim Ronaldo ,a dopiero później Rooney...choć długo się na tym miejscu pewnie nie utrzyma :)

Odnośnik do komentarza

blazej10, głupoty gadasz. Walisz jakimiś antyfanowskimi tekstami, wyzywasz od karłów itd. Przykro mi, że tak się zachowują głównie fani Realu, ponieważ sam nim jestem... Ale co do kwestii Grubego Ronaldo się z Tobą zgadzam - el fenomeno.

 

 

A propos Rooney'a - choćby pozjadał wszystkie rozumy to i tak sam meczu nie wygra.

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

No, Sneijder też jest niezły.

Prawda, polityka Realu jest zadziwiająca.Smutne, że jesgo los podzielił również znakomity Robben, za jakiś czas zapewne van der Vaart.Po pierwsze chodzi im o rozgłos, a dopiero w drugiej kolejności o trofea.Świetnie zapowiadający się wcześniej Benzema też będzie kolejną niespełnioną gwaiazdą w RM i w wieku 28 lat wróci do Lyonu, odbuduje formę, a że będzie już stary, zgłosi się po niego Milan lub Sevilla.Teraz podobno są gotowi sprzedać Higuaina - gratulacje.

Odnośnik do komentarza

Obso, wygląda na to, że innemu klubowi skończyły się pieniądze na ten cel i dlatego nie ma go w ćwierćfinale LM.

Szanse Barcelony opierane na pechu rywala i sędziach? A Polska jest biedna bo rządzą nią z ukrycia murzyni... Każdy ma swoją logikę myślenia, niekoniecznie podpartą faktami.

Biorąc pod uwagę potencjał i możliwości każdej z drużyn, to sukces każdej innej ekipy niż Barca, można by podpiąć pod kategorię : przekupny sędzia, pech.

Odnośnik do komentarza

blazej10, głupoty gadasz. Walisz jakimiś antyfanowskimi tekstami, wyzywasz od karłów itd. Przykro mi, że tak się zachowują głównie fani Realu, ponieważ sam nim jestem... Ale co do kwestii Grubego Ronaldo się z Tobą zgadzam - el fenomeno.

 

 

A propos Rooney'a - choćby pozjadał wszystkie rozumy to i tak sam meczu nie wygra.

 

Anty-fanowskie? Doceniam Messiego, ale to Rooney teraz wymiata. Gra w najlepszej lidze świata, gdzie nikt nikogo nie oszczędza w przeciwieństwie do BBVA gdzie obrońcy boją się podejść do Messiego bo ich ośmieszy. No sorry bardzo, jeśli Man U trafi na Barcelonę to Rooney zjedzie Messiego.

 

BTW: Messi jest karłem. Coś czuję, że jak był mały nie podawali mu tylko hormonów wzrostu a coś jeszcze i dlatego teraz tak dobrze gra. Może mu wstrzyknęli składnik X albo coś.

Odnośnik do komentarza

blazej10, głupoty gadasz. Walisz jakimiś antyfanowskimi tekstami, wyzywasz od karłów itd. Przykro mi, że tak się zachowują głównie fani Realu, ponieważ sam nim jestem... Ale co do kwestii Grubego Ronaldo się z Tobą zgadzam - el fenomeno.

 

 

A propos Rooney'a - choćby pozjadał wszystkie rozumy to i tak sam meczu nie wygra.

 

Anty-fanowskie? Doceniam Messiego, ale to Rooney teraz wymiata. Gra w najlepszej lidze świata, gdzie nikt nikogo nie oszczędza w przeciwieństwie do BBVA gdzie obrońcy boją się podejść do Messiego bo ich ośmieszy. No sorry bardzo, jeśli Man U trafi na Barcelonę to Rooney zjedzie Messiego.

 

BTW: Messi jest karłem. Coś czuję, że jak był mały nie podawali mu tylko hormonów wzrostu a coś jeszcze i dlatego teraz tak dobrze gra. Może mu wstrzyknęli składnik X albo coś.

 

Messi ma niecałe 170, więc przy Rooneyu nie wygląda jak karzeł. Zostawmy już ten jego wzrost, chyba, że będziemy porównywać do naprawdę wysokich graczy, a nie do wielkiego inaczej Rooneya. To już Krystyna nie jest najlepsza? :blink:

Odnośnik do komentarza

Na pewno ciaśniejszy.

 

 

Iniesta jest na równi z Messim w tej chwili. Zresztą boisko zweryfikuje to czcze gadanie.

 

BTW: CSKA nie jest na takiej straconej pozycji. Wystarczy, że przejdą Inter i trafią na Arsenal to daję im wtedy 50 % szans na wejście do finału.

 

Z kolei para Bayern- Man Utd będzie bardzo widowiskowa. Jeśli Robben i Ribery oraz Ivica będą mieli formę to Niemcy mogą dojść nawet do finału.

 

Kosztem ślicznego Wayne :(

Odnośnik do komentarza

Doceniam Messiego, ale to Rooney teraz wymiata. Gra w najlepszej lidze świata, gdzie nikt nikogo nie oszczędza w przeciwieństwie do BBVA gdzie obrońcy boją się podejść do Messiego bo ich ośmieszy. No sorry bardzo, jeśli Man U trafi na Barcelonę to Rooney zjedzie Messiego.

No w zeszłym roku było widać, jak Messi sobie nie radzi z twardymi, nieustępliwymi, zaprawionymi niewoybrażalnie mocną Premiership obrońcami Man U.

 

Nie no, dobra, jak było ich sześciu naraz to miał pewne problemy. Musiał oddawać piłkę do Iniesty albo Xaviego. Totalny zjazd.

Odnośnik do komentarza

blazej10, nie wiem jakie mecze oglądasz, ale twierdzenie, że messi i iniesta są w tej chwili na równi, opierasz raczej na meczach z FIFA 10.

Ja czekam na pojedynek francuskich klubów. Liczę, że Lyon odpokutuje winy z ligi francuskiej.

Odnośnik do komentarza

A ja się zgodzę z tym, że obecnie nie ma na świecie geniusza pokroju Zizou, Ronaldo. Są piłkarze wybitni i bardzo dobrzy, jak C. Ronaldo, Rooney czy Ibrahimovic. Messi jest moim zdaniem, z nich najlepszy, ale to wciąż nie jest jeszcze klasa ani Francuza, ani Brazylijczyka. Może coś się zmieni na MŚ. Zidane dwukrotnie doprowadzał Francję do finału, raz wygrał także ME. O Ronaldo można powiedzieć to samo (1998, 2002). Ani Messi, ani Rooney, ani C. Ronaldo nie mają chyba tyle pary, żeby przepchnąć w zasadzie w pojedynkę reprezentacje swojego kraju na ten najwyższy szczebel. To ich dzieli od "geniuszu" Grubasa i Zidane'a.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...