Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mecz - Barcelona nic nie zagrala, Wrzutki?? przez caly mecz?? na kogo?? to wogole nie ten styl, Statecznie ofensywa, przykryty messi i xavi, brak iniesty ktory by pociagnal mecz-----------0 ruchu-------.

 

Inter - autobus w polu karnym, ale to tez jest taktyka. w meczu chodzi o wygrana a nie o zadowolenie kibicow. Mistrzostwo swiata taktyczne Murinho.

 

Arbiter - czerwien motty - :/ porazka - w tej sytuacji upomnienie

 

Gol bojana prawidlowy - reka Yaya na brzuchu bez jakiegokolwiek ruchu. Bramka Pique?? Slabe ujeciekamery nie jestem pewien , mogl puscic mogl nie puscic.

 

Generalnie jako kibic barcelony.: Inter w dwumeczu byl poprostu lepszy- moze nie pilkarsko ale napewno taktycznie a tym tez wygrywa sie dwumecz.

 

Murinho wkoncu sie nalezalo, ale jego zachowanie po 90 minutach porazka. Powinien odejsc godnie, jak E2

 

Gratuluje interowi

Odnośnik do komentarza

 

 

Murinho wkoncu sie nalezalo, ale jego zachowanie po 90 minutach porazka. Powinien odejsc godnie, jak E2

 

 

 

 

Porazka to bylo zachowanie Barcy przed i po meczu, doskonale obrazujace dlaczego ta druzyna nie jest traktowana serio. Buraczani kibice. Buraczani pilkarze. Bravo Sport Ensemble.

 

 

Jedyne co moze zrehabilitowac barce, to baskijscy terrorysci wysadzajacy stadion Realu w finale. Daleko nie maja.

Odnośnik do komentarza

 

 

Murinho wkoncu sie nalezalo, ale jego zachowanie po 90 minutach porazka. Powinien odejsc godnie, jak E2

 

 

 

 

Porazka to bylo zachowanie Barcy przed i po meczu, doskonale obrazujace dlaczego ta druzyna nie jest traktowana serio. Buraczani kibice. Buraczani pilkarze. Bravo Sport Ensemble.

tak a konkretnie co?? to ze budowali atmosfere? to ze probowali wywierac presje na Interze?? co dokladnie? bo sypiez jakimis haslami bez konkretnych argumentow

 

Co rozumiesz przez buraczni pilkarze?? czy oni kiedykolwiek wypowiadali sie w sposob ze sa gwaizdorami? ze sa najlepsi? ze kazdy im moze buty czyscic??

 

PODAJ ARGUMENTY

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

 

 

Murinho wkoncu sie nalezalo, ale jego zachowanie po 90 minutach porazka. Powinien odejsc godnie, jak E2

 

 

 

 

Porazka to bylo zachowanie Barcy przed i po meczu, doskonale obrazujace dlaczego ta druzyna nie jest traktowana serio. Buraczani kibice. Buraczani pilkarze. Bravo Sport Ensemble.

 

 

Jedyne co moze zrehabilitowac barce, to baskijscy terrorysci wysadzajacy stadion Realu w finale. Daleko nie maja.

 

 

<frustru frustru> <pocieszacz>

Nie boj sie, poczekasz jeszcze z 10 lat a Barca sprzeda Zlatana do Milanu by im srednia wieku spadla ;)

Odnośnik do komentarza

Murinho wkoncu sie nalezalo, ale jego zachowanie po 90 minutach porazka. Powinien odejsc godnie, jak E2

 

 

 

 

Porazka to bylo zachowanie Barcy przed i po meczu, doskonale obrazujace dlaczego ta druzyna nie jest traktowana serio. Buraczani kibice. Buraczani pilkarze. Bravo Sport Ensemble.

 

 

Jedyne co moze zrehabilitowac barce, to baskijscy terrorysci wysadzajacy stadion Realu w finale. Daleko nie maja.

 

Ja właśnie myślałem o tym podczas meczu i już zastanawiałem się jaką nazwę będzie mieć nowy stadion Realu.

Odnośnik do komentarza

Czytam ostatnie 2-3 strony tematu i tradycyjnie. Jedni lamentują, płaczą jaki to futbol przez Inter był dzisiaj żałosny (Ci mnie wku.rwiają), drudzy mają bekę z meczu, trochę z Interu, więcej z Barcelony i np. taki tekst jak "reklama musiała potrwać dłużej, bo Kowalczyk wycierał załzawione oczy" by Yakbu (Ci są pozytywni i po prostu lubię ich). Do płaczków kibicującym Blaugranie, weźcie się ogarnijcie, niech Wam ktoś tam w pobliżu przy.(pipi)i raz i dwa z liścia w mor.dę abyście postawili się na nogi. Piłka nożna to nie tylko atak, ale też wspaniała myśl taktyczna, przechwyty, krycie, pressing itd. Dzisiaj wygrała drużyna lepsza o jedną bramkę. Poza bramkami dzisiejsze spotkanie niczym nie odbiegało od rywalizacji Manchesteru United z Bayernem Monachium. Tam niestety Anglicy nie pokazali takiego kunsztu, zdyscyplinowania, determinacji, perfekcji jak tego wieczora drużyna włoska. Pierd.olicie o tym, że Bojan strzelił a wcześniej ręki rzekomo nie było. A czy powtórki wyraźnie wskazały na to, czy nie było spalonego przy golu Pique? No właśnie, więc zamknijcie du.py. Podobał mi się w tym co mówił dzisiaj Roman Kołtoń. Coś w deseń, że futbol to wieczna dyskusja, ale oglądajmy wydarzenia na boisku. O decyzjach sędziów, przepisach piłkarskich, pamiętnych "rękach Boga" i innych rzeczach będzie się pisać, to jest nieuniknione, ale nic tym nie zmieni się. Na pewno bezcennym było ujrzeć Jose Mourinho, który wybiegł na boisko i to jak stanął z wysuniętą ręką a na niej palec wskazujący, ta poważna twarz do trybun, gdzie zasiadali fani Internazionale. Pozytywny śmiech miałem - mistrz. xD Generalnie takie charaktery lubię. Jestem fanem Portugalczyka za to jak się zachowuje, jakim jest człowiekiem oraz szkoleniowcem. Bardzo nieładne zachowanie z tą puszczoną wodą. Nie przypominam sobie, kiedy ostatnio taki incydent miał miejsce w futbolu. Należy się czerwona kartka dla gospodarzy. Tak się nie robi i potępiam takie rzeczy z całych sił swoich.

 

Edyta mówi:

Wełna - nie histeryzuj, bo padniesz i Cię pod kroplówkę podczepią.

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

 

 

Murinho wkoncu sie nalezalo, ale jego zachowanie po 90 minutach porazka. Powinien odejsc godnie, jak E2

 

 

 

 

Porazka to bylo zachowanie Barcy przed i po meczu, doskonale obrazujace dlaczego ta druzyna nie jest traktowana serio. Buraczani kibice. Buraczani pilkarze. Bravo Sport Ensemble.

tak a konkretnie co?? to ze budowali atmosfere? to ze probowali wywierac presje na Interze?? co dokladnie? bo sypiez jakimis haslami bez konkretnych argumentow

 

Atakowanie trenera przeciwnej druzyny i jej autobusu kamieniami to nie jest budowanie atmosfery, ani wywieranie presji. To jest buractwo, no ale kibice Barcy to taka gimberjada, wiec czego sie po nich spodziewc. Tak samo slabo sie zachowuja podczas samych spotkan, gdy ich druzynie nie idzie. Dodajmy do tego zalosnego Pique, ktory plakal przed kamerami po 1 meczu, ze go oszukali, zalosnego Valdesa po 2 meczu, ktory powinien spie rdalac z boiska i plakac w kacie, a nie gadac z Mourinho i zalosnych organizatorow, ktorzy dolozyli wisienke co do obrazu "doroslych" kibicow Barcy z tymi zraszaczami. No, ale jezu, ja przeciez pisze o barcy, ktora od kilkudziesieciu lat jest za takie zachowania wysmiewana na calym swiecie. Nic nowego. :potter:

Odnośnik do komentarza

Murinho wkoncu sie nalezalo, ale jego zachowanie po 90 minutach porazka. Powinien odejsc godnie, jak E2

 

 

 

 

Porazka to bylo zachowanie Barcy przed i po meczu, doskonale obrazujace dlaczego ta druzyna nie jest traktowana serio. Buraczani kibice. Buraczani pilkarze. Bravo Sport Ensemble.

 

 

Jedyne co moze zrehabilitowac barce, to baskijscy terrorysci wysadzajacy stadion Realu w finale. Daleko nie maja.

 

Ja właśnie myślałem o tym podczas meczu i już zastanawiałem się jaką nazwę będzie mieć nowy stadion Realu.

Im. 1/8 finału :potter:

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

Zal mi niektorych z Was...fajnie jakby moderator tu wpadl

Ogladajac mecze w weekend nie pamietam kiedy widzialem aby sedzia odgwizdal taka reke..ogolnie barca bez formy..nie mial kto wpasc rozpedzony w ta obrone...az dziw bierze ze przez caly mecz nie bylo wolnego z okolic 20 metrow..

Licze ze mecz finalowy bedzie to godny finalu

Odnośnik do komentarza

Murinho wkoncu sie nalezalo, ale jego zachowanie po 90 minutach porazka. Powinien odejsc godnie, jak E2

 

 

 

 

Porazka to bylo zachowanie Barcy przed i po meczu, doskonale obrazujace dlaczego ta druzyna nie jest traktowana serio. Buraczani kibice. Buraczani pilkarze. Bravo Sport Ensemble.

tak a konkretnie co?? to ze budowali atmosfere? to ze probowali wywierac presje na Interze?? co dokladnie? bo sypiez jakimis haslami bez konkretnych argumentow

 

Co rozumiesz przez buraczni pilkarze?? czy oni kiedykolwiek wypowiadali sie w sposob ze  sa gwaizdorami? ze sa najlepsi? ze kazdy im moze buty czyscic??

 

PODAJ ARGUMENTY

 

Może te zraszacze?

Odnośnik do komentarza

Czytam ostatnie 2-3 strony tematu i tradycyjnie. Jedni lamentują, płaczą jaki to futbol przez Inter był dzisiaj żałosny (Ci mnie wku.rwiają), drudzy mają bekę z meczu, trochę z Interu, więcej z Barcelony i np. taki tekst jak "reklama musiała potrwać dłużej, bo Kowalczyk wycierał załzawione oczy" by Yakbu (Ci są pozytywni i po prostu lubię ich). Do płaczków kibicującym Blaugranie, weźcie się ogarnijcie, niech Wam ktoś tam w pobliżu przy.(pipi)i raz i dwa z liścia w mor.dę abyście postawili się na nogi. Piłka nożna to nie tylko atak, ale też wspaniała myśl taktyczna, przechwyty, krycie, pressing itd. Dzisiaj wygrała drużyna lepsza o jedną bramkę. Poza bramkami dzisiejsze spotkanie niczym nie odbiegało od rywalizacji Manchesteru United z Bayernem Monachium. Tam niestety Anglicy nie pokazali takiego kunsztu, zdyscyplinowania, determinacji, perfekcji jak tego wieczora drużyna włoska. Pierd.olicie o tym, że Bojan strzelił a wcześniej ręki rzekomo nie było. A czy powtórki wyraźnie wskazały na to, czy nie było spalonego przy golu Pique? No właśnie, więc zamknijcie du.py. Podobał mi się w tym co mówił dzisiaj Roman Kołtoń. Coś w deseń, że futbol to wieczna dyskusja, ale oglądajmy wydarzenia na boisku. O decyzjach sędziów, przepisach piłkarskich, pamiętnych "rękach Boga" i innych rzeczach będzie się pisać, to jest nieuniknione, ale nic tym nie zmieni się. Na pewno bezcennym było ujrzeć Jose Mourinho, który wybiegł na boisko i to jak stanął z wysuniętą ręką a na niej palec wskazujący, ta poważna twarz do trybun, gdzie zasiadali fani Internazionale. Pozytywny śmiech miałem - mistrz. xD Bardzo nieładne zachowanie z tą puszczoną wodą. Nie przypominam sobie, kiedy ostatnio taki incydent miał miejsce w futbolu. Należy się czerwona kartka dla gospodarzy. Tak się nie robi i potępiam takie rzeczy z całych sił swoich.

 

Temat wyczerpany. Nie trzeba juz pisac postow na temat tego meczu.

 

Kto wygra final ???

Odnośnik do komentarza

Zraszacze rzeczywiscie porazka.

 

Kibice atakujacy

"The Special One" - nie rob z tego ogoly- zawsze zdazy sie banda idiotow.

 

Po za tym masz cos przeciwko?? doskonala atmosfera, mobilizacja kibicow

 

Wystep murinho po zakonczeniu- no powiedz ze on sam nie prowokuje takich sytuacji??

 

Niemniej.

 

Brawo inter. w tym dwumeczu zasluzyliscie na awans

 

ide spac, rano do roboty- dpowiadal bede jutro

 

Vamos Blaugrana, Visca el Barca

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

HE HE HE

 

No to w dwumeczu mamy remis goli ze spalonego - Pique był na spalonym tudzież można go zaliczyć jako wracającego ze spalonego.

Ręka murzyna ewidentna - piłka opada pionowo w dół po trafieniu w rękę, murzyn ją odgrywa na wolne pole.

Było kilka akcji pod ogórkożerców:

- urojony spalony sneijdera na początku meczu,

- faule cwanego kurdupla, niezwieńczone kartonikiem,

- kartka dla chivu, który trafił w piłkę, faul - ok, ale żeby kartka?

 

Mecz wyglądał jak wyglądał, gdyż zagrał Motta idiotta;]. Akurat, gdy Inter już zaczynał konstruować kontrataki. No ale nawet w dziesięciu obnażyli cieniznę miszczów gry w dziada - zamiast biegać za piłką i się męczyć, spokojnie sobie na nich czekali. Szukanie karnego i strzały rozpaczy z dystansu tego dowodem.

 

tl;dr

Mourinho i jego grajki zapobiegli degrengoladzie futbolu - dziękujemy;]

Odnośnik do komentarza

Ano właśnie. Zawodnicy Barcelony wiecznie upadali w polu karnym lub obok niego próbując wymuszać na arbitrze rzuty wolne, karne i kartki dla zawodników Internazionale. Gospodarze niech się cieszą, że sędzia główny nie sprzedawał im raz po raz kartek za próby nabrania , więc nie mówmy proszę o stronniczości i w ogóle o sprawiedliwych w tym meczu, bo wówczas należałoby obdzielić "szeryfami" obydwie drużyny po równo.

 

Dziękuję za uwagę, idę spać.

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

- kartka dla chivu, który trafił w piłkę, faul - ok, ale żeby kartka?

 

Ja też nie wiem za co ta kartka. Wślizg był agresywny, ale trafił w piłkę, a że zaczepił go druga noga to się nie liczy, bo ta noga już tam była.

 

W finale Inter bez problemu powinien wygrać, przy takiej obronie Bayern nic nie strzeli, no i bez Ribery'ego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...