Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

No tylko oni potrafią przegrać 1-7 w rundzie pucharowej

I tu się mylisz. Werder też potrafi. Ale nawet jakby Roma przegrała z Lechem w ćwierćfinale za rok 1:1847463553 to i tak będzie większą potęgą w Europie niż Real, który jest tylko lepszy od Maccabi i Anderlechtu bo tylko oni nie potrafią wyjść z grupy.

 

 

PS. Biorac pod uwagę, że Real wydaje średnio co roku 200 milionów na transfery, a Roma 5 milionów, to niezła siara.

Edytowane przez Junkhead
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W 1/8 nawet Szombierki Bytom by wyeliminowały real, także żadne pocieszenie dla Romy.

 

 

Co do wczorajszego meczu - dla oka strasznie nudny i raczej nie było na co patrzeć, bo mało efektowny, ale patrząc pod kątem rozegrania taktycznego - genialnie. Mourinho znowu pokazał, że jest mistrzem w tej dziedzinie i chociaż go nienawidzę, to mam szacunek do niego, bo naprawdę umie ustawić drużynę jak należy. Bayern sobie wczoraj kopał piłeczkę, a Inter strzelał. I tak to miało wyglądać wg. The One. Szwaby miały tyle miejsca, na ile Włosi im pozwalali. Kilka razy było cieplutko, ale nieudolność np. Mullera nie pozwoliła na strzelenie chociaż bramki. Cieszy mnie wygrana Interu, co ważne - ZASŁUŻONA. Bayernu nienawidzę. Dodam jeszcze, że o dziwo Webb dobrze prowadził mecz i nie mam żadnych zastrzeżeń. :thumbsup:

 

Aha i jeszcze kilka słów do znawców, którzy twierdza, że Inter się muruje. Jak można tak w ogóle pomyśleć, kiedy na tablicy widnieje wynik 2-0 dla INTERU? Gdzie tu murowanie? To przeciwnicy nie strzelają bramek, a nie Inter :potter:

Odnośnik do komentarza

inter wygral zasluzenie, bajern przegral tak naprawde przez obrone. przy pierwszym golu dal du.py demichelis, przy drugim van buyten, czyli obaj zapewnili interowi zwyciestwo. zagrali po wlosku, bronili sie, dwie kontry, dwa gole. no, ale to bylo do przewidzenia. szkoda, wyszly w tym meczu slaba obrona i brak doswiadczenia niektorych pilkarzy.

 

ale i tak sezon zaje.bisty wiec nie rozpaczam.

Odnośnik do komentarza

Jak można tak w ogóle pomyśleć, kiedy na tablicy widnieje wynik 2-0 dla INTERU? Gdzie tu murowanie? To przeciwnicy nie strzelają bramek, a nie Inter :potter:

 

Poza tablicą widnieje też średnio 5-6 zawodników Interu we własnym polu karnym. I dlatego miałeś swój nudny mecz. Inter to jedyna drużyna jaką widziałem, która nie potrafi prowadzić ataku pozycyjnego. Dalekie wykopy bramkarza, sępienie na faule w środku boiska -> wrzutki Sneijdera na aferę i szybkie kontry to cała filozofia wielkiego Mou w Interze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak można tak w ogóle pomyśleć, kiedy na tablicy widnieje wynik 2-0 dla INTERU? Gdzie tu murowanie? To przeciwnicy nie strzelają bramek, a nie Inter :potter:

 

Poza tablicą widnieje też średnio 5-6 zawodników Interu we własnym polu karnym. I dlatego miałeś swój nudny mecz. Inter to jedyna drużyna jaką widziałem, która nie potrafi prowadzić ataku pozycyjnego. Dalekie wykopy bramkarza, sępienie na faule w środku boiska -> wrzutki Sneijdera na aferę i szybkie kontry to cała filozofia wielkiego Mou w Interze.

 

To teraz opisz grę bezradnej Barcelony w meczach z Interem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak można tak w ogóle pomyśleć, kiedy na tablicy widnieje wynik 2-0 dla INTERU? Gdzie tu murowanie? To przeciwnicy nie strzelają bramek, a nie Inter :potter:

 

Poza tablicą widnieje też średnio 5-6 zawodników Interu we własnym polu karnym. I dlatego miałeś swój nudny mecz. Inter to jedyna drużyna jaką widziałem, która nie potrafi prowadzić ataku pozycyjnego. Dalekie wykopy bramkarza, sępienie na faule w środku boiska -> wrzutki Sneijdera na aferę i szybkie kontry to cała filozofia wielkiego Mou w Interze.

 

To teraz opisz grę bezradnej Barcelony w meczach z Interem.

 

Oczywiscie nalezy pamietac i bramce militio ze spalonego + reke obcego, ktory wystawal z brzucha Toure :]

Odnośnik do komentarza

Sprecyzuj "niedługo"? Zanim odchowają nowych piłkarzy, nadających się do gry w tym zespole, to musi upłynąć trochę czasu (czyt. dojrzeć odpowiednio muszą), więc i nam parę siwych włosów na głowie zdąży się pojawić do tej chwili.

Odnośnik do komentarza

Po smierci Berlusconiemu najpewniej, bo nie chce dziad sprzedac klubu. Do tego czasu i tak nikt nie zdobedzie LM 2 razy.

Nie chcę Cie straszyć, ale wszystko wskazuje na to, że Berlusconi do setki spokojnie dociągnie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...