Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gdzies tam wyczytalem, ze podwoili im premie za ewentualny awans (ze 150 tys. na 300). Ciekawe jak to na nich podziala. Ja osobiscie bym zagrozil obcieciem zarobkow, a nie zwiekszal nagrode. I tak im sie juz w du.pach poprzewracalo od tej forsy i grac sie juz nie chce, a moga miec jeszcze wiecej.

PS. I tak mam nadzieje, ze wieczorem beda mogli sie cieszyc z awansu :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

W eliminacji do LE, w ktorych rowniez odpadnie moim zdaniem. Zeby nie bylo, jestem z Poznania i kibicuje Lechowi od wielu lat, ale to co sie stalo z ta druzyna to dramat.

 

Slabe transfery, brak formy, brak koncepcji gry, woli walki. Zero sensownych akcji w 4 ostatnich meczach sprawia, ze czuje dramat w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza

rutynowo, teraz krótka przygoda z ligą europejską i ekscytująca walka o obronę tytułu mistrza midget ekstraklasy

 

Kołtoń z Borkiem:

"to był taki sposób na ominięcie muru"

"Sparta w ostatnich minutach straciła koncept na grę, w tym upatrywałbym szansy Lecha" - Sparta już sobie odpoczywa przy stanie 0:1 po prezencie od "najlepszego obecnie polskiego obrońcy"

 

najgroźniejsze uderzenie na bramkę Sparty oddał obrońca przyjezdnych - to chyba najlepsze podsumowanie widowiska

Odnośnik do komentarza

Żenująca żenada, najgroźniejszy był strzal Injaca z jakis 50 metrow w 94 minucie :potter: Bosacki chyba uslyszal to, co Kolton powiedzial i ze wstydu podarowal Sparcie bramke :lol: Wichniarek dno, prawie sie polamal probujac zrobic pietke a'la Del Piero, Gancarczyk i Wojtkowiak jak zawsze wsławili sie wyrzuceniem 30 autów, Kriwiec nie umial przyjac pilki, Peszko jak zwykle duzo wiatru i czerwona kartka, ktora jakims cudem sedzia pokazal Bosackiemu. Teraz chyba nawet losowanie LE w piatek nie jest w stanie pomoc.

Sprzedawajcie dalej truskawki i patrzcie jak inni grają w europejskich pucharach. Dziękuję , dobranoc :*

 

 

Lepiej nie, ogladanie tego pseudo futbolu grozi slepota. I nie jestem z Warszawy :thumbsup:

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Ja tam mówię , że to nie jest wina Lecha (ani żadnej z naszych drużyn w pucharach) .

 

Oni są świeżo po przygotowaniach , sezon dopiero co ruszy ,a to jest właśnie przyczyna słabej gry.

Brawo pZPN (ciekawe kiedy się obudzą bo Europa już na ucieka).

Sezon w innych ligach rusza jeszcze później, ale drużyny nie mają problemu, żeby przejść przez eliminacje. Przecież właśnie po to przygotowują się wszystkie kluby, obozy przygowawcze, sparingi itd, żeby mieć formę w nowym sezonie, który zaczynają kwalifikacjami do pucharów. Można by wprowadzić system wiosna-jesień jak we wschodnich ligach, ale przy tych upałach to raczej nie dałoby się grać w lecie.

Odnośnik do komentarza

Jakoś przy takich upałach grają m.in. we Włoszech czy Hiszpanii. :whistling:

No grają, wczoraj był hit Real- Sevilla, spoko mecz. W sobotę polecam wręcz megahit Inter-Juve. Upały to są w lipcu, nie w maju. A właśnie wtedy kończą we Włoszech i Hiszpanii, a np. w Rosji grają dalej.

Musi byc wiosna-jesien, przyjda mrozy w listopadzie i beda grali przy -10.

Teraz też grają w listopadzie i na początku grudnia. W systemie wiosna-jesień chodzi o to by robić przerwę tylko w zimie, a nie w zimie i lecie. W sumie na te upały wystarczy, żeby mecze były grane o 20:45, kiedy już jest w miarę przyjemnie.

Przecież u naszych kopaczy zawsze występuje jedna z dwóch faz:

- Chłopcy jeszcze nie wdrożyli się w nowy sezon

- Chłopcy są zmęczeni sezonem

 

Nie ma niczego pośredniego

Dokładnie, a nie dość, że treningi mają ze 3 razy lżejsze niż w ligach z prawdziwego zdarzenie to grają mniej spotkań i nie co trzy dni. Taki Lampard to gra ponad 60 meczów w sezonie i nie narzeka. U nas jak zagrają 40 to już sensacja.

 

 

 

EDIT: Pary 4 rundy eliminacji:

 

Red Bull Salzburg (Austria) - Hapoel Tel Awiw (Izrael)

Rosenborg Trondheim (Norwegia) - FC Kopenhaga (Dania)

FC Basel (Szwajcaria) - Sheriff Tyraspol (Mołdawia)

Sparta Praga (Czechy) - MKS Żylina (Słowacja)

Partizan Belgrad (Serbia) - Anderlecht (Belgia)

Young Boys Berno (Szwajcaria) - Tottenham Hotspur (Anglia)

SC Braga (Portugalia) - Sevilla FC (Hiszpania)

Werder Brema (Niemcy) - Sampdoria (Włochy)

Zenit Sankt Petersburg (Rosja) - AJ Auxerre (Francja)

Dynamo Kijów (Ukraina) - Ajax Amsterdam (Holandia)

Edytowane przez Junkhead
Odnośnik do komentarza

Ładny ten stadion Lecha.

 

Jedyny pozytywny aspekt tego meczu ;) Brawo dla Kołtonia który dostrzegł gdzieś tam ... kolejArza , ma chłopak dobry wzrok :turned:

 

A wielbłądy popełniał Wojtkowiak, nie Bosy. Kartka dla Bosego mnie roz(pipi)ała i podsumowała całokształt pracy sędziego [nie żeby to przez niego Lech przegrał, aż tak zaślepiony nie jestem ;) ]. Była tak zajebista szansa na LM..

Granie sposobem jesień-wiosna jest suabe. Wystarczy skrócić wakacje, rozwalić pZPN i wybatorzyć kilku gwiazdorów :ninja:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie lekceważcie Sportingu Braga, mówiłem. Werder wszedł bardzo szczęśliwie, ale to dobrze, bo generalnie grali ładnie w zeszłym sezonie, a Sampdoria chyba nie ma ani jednego kibica na świecie i generalnie nikogo nie obchodzi. Belgrad w LM to w sumie miłe, chociaż szkoda, że nie zobaczymy Lukaku w akcji.

 

Jutro Auxerre i Tottenham muszą odrabiać straty. Trzymam kciuki za Young Boys z Berna, ale chyba są skazani na porażkę. No i Ajax. Wszyscy lubią Ajax.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...