Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Manipulacje kibiców barcelony są na takim samym poziomie jak ich ulubieni aktorzy z katalonii.

 

 

Ech... czy wejście wyprostowaną nogą w taki sposób nie może być interpretowane jako faul na czerwoną? Faktycznie powtórka pokazuje, że Alves przyaktorzył po faulu, ale zagranie było, tak czy siak brutalne. Ja wiem, że Pepe powinien mu wjechać przodem w piszczel nogi na której stoi, krew się powinna lać, żeby to według antyfanów Barcy zasługiwało na czerwo "no tak, teraz widzimy faul-chociaż Alves specjalnie nie odstawił nogi-, który mógł spowodować kontuzje i co udowadniają powtórki, faktycznie spowodował. Popatrz Zenek, widać kość", ale realia są takie, że powinno się karać taką grę właśnie czerwem. Następnym razem może się chłopak zastanowi, chociaż to jednak Pepe...

Teatrzyk w wykonaniu Sergio i Pedro (ten facet bez formy gra tragicznie) był karygodny, ale czy on coś przyniósł drużynie Barcy? Kartki za to poleciały? Nie wiem, Ronaldo wychodzł sam na sam z bramkarzem? Co, oprócz odgwizdania faulu (które jednak odgwizdane być powinny) zyskała Barca? Moim zdaniem kilka kartek powinno być jeszcze wystawionych dla obu drużyn (Pique za wejście od tylca w Ronaldo, przed czerwem jeszcze żółtko dla Pepe za odepchnięcie rękoma wyskakującego Alvesa, rajd Villi lewym skrzydłem, gdzie został powalony przed jednego z trzech powstrzymującyh go rywali-oczywiście wyszedłby na czystą pozycje).

Czy Real zrobił cokolwiek w tym meczu, nie licząc zastępów fanów/antyfanów FCB, narzekających na sędziego, żeby można było ocenić taki wynik jako niesprawiedliwy? Nie wiem, sędzia nie odgwizdał im oczywistego karnego? Nie uznał prawidłowo strzelonej bramki? Afellay nie poczekał na Marcelo? Messi mijając rywali przy drugiej bramce opluł ich? zupa była słona?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Sędzia dał ciała. Nie twierdzę, że dzięki temu Barca wygrała, no ale kartką dla Pepe ustawił już zwycięzcę LM. Mógł spokojnie rozdać kilka kartek więcej, teatrzyk Barcelony widać działa jak powinien, sędzia spojrzy na Messiego jak się przewraca i gwiżdże faul, tak samo inni przykładają ręce do twarzy i mają rzuty wolne.

Słaby mecz, teatr Barcelony w wykonaniu Alvesa, Busketsa czy Pedro a z drugiej strony nieporadne faule Realu <_<

Odnośnik do komentarza

Real przegrał,bo niestety od samego początku nie starał się nawet strzelić gola mimo, że grał u siebie.

Czerwona kartka dla Pepe to jest sprawa dyskusyjna i każdy może to sobie interpretować jak chce.Dla mnie czerwień była,powinna też być czerwona dla Diarry i Adebayora - dopiero wtedy byłby płacz :)

haters_gonna_hate.jpg

Komuś tu nerwy puszczały :

http://www.youtube.com/watch?v=DFe1jUMDwp8

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Czerwona kartka nie jest dyskusyjna, bo sprawa jest jasna. Tylko przekupiony arbiter daje za takie coś reda. W lidze angielskiej będzie faul i tyle. W lidze hiszpańskiej będzie faul i może jakiś narwaniec da żółtą. Stark zresztą swój teatrzyk postanowił kontynuować kiedy chciał alvesowi dać drugą żółtą i po chwili cofnął kartonik :lol:

Odnośnik do komentarza

A ja bym pokazal czerwony kartonik, chocby za to, ze gdyby Pepe trafil mocniej skonczyloby sie to conajmniej zlamaniem nogi! Nikt nie powinien w taki sposob wyprostowana noga wchodzic w przeciwnika...

 

Codo teatrzyku-chlopaki sie odplacili za puchar, gdzie to Real non stop wymuszal kartki. :whistling:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ale tu nie chodzi to, że nie powinien, a o to, że mu nogi nie złamał.

(pipi) mnie to obchodzi, jestem za sedziami, ktorzy wlasnie w taki sposob karza takie zachowania, oszczedzajac nogi najlepszych pilkarzy swiata.

Twoja logika "jak by zlamal - to czerwona - jak mial tylko taki zamiar to e tam - (pipi)"

Zastanow sie dwa razy...

 

 

- Rewanż to mission impossible. Barcelona już zakwalifikowała się do finału - powiedział Jose Mourinho po tym jak jego Real Madryt przegrał z Barceloną w półfinale Ligi Mistrzów 0:2. Przyczyn porażki upatruje w arbitrze, który jemu i obrońcy Pepe pokazał czerwone kartki. - Wstydziłbym się wygrywać Ligę Mistrzów w ten sposób - skomentował.

Teraz Barca powinna przeprosic Real za to, ze wygrali...

 

Wściekłości nie krył także Emmanuel Adebayor. - Piłka nożna jest sportem dla mężczyzn, a kiedy grasz z Barceloną i dotkniesz jednego z piłkarzy, ten zaraz leży na ziemi i płacze, jak dziecko - powiedział snajper wypożyczony do Madrytu z Manchesteru City.

Ale hipokryzja - niech obejrzy ostatni mecz o puchar swoich zawodnikow...

 

Zreszta co Real takiego pokazal ? Grali w pilke ? Nie - w wiekszosci czasu przeszkadzali Barcelonie, kopali, wpierdalali sie w nogi, jak nie nadazali, to kosa i w sumie dlatego ciesze sie, ze przegrali...

Edytowane przez easye
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ale tu nie chodzi to, że nie powinien, a o to, że mu nogi nie złamał.

(pipi) mnie to obchodzi, jestem za sedziami, ktorzy wlasnie w taki sposob karza takie zachowania, oszczedzajac nogi najlepszych pilkarzy swiata.

 

 

 

 

ok, racja tylko, ze jesli piłka ma miec sens to musi byc sprawiedliwa. A skoro sie utarło, ze nakładka karana jest żółtkiem (i to nie zawsze) to nie jest fair karac czerwienią. Nie lubie Pepe, wrecz czuje awersje do tego typa (bardziej nie trawie tylko warszawskiej legii ;-) ale sprawiedliwosc ponad wszystko. Zwłaszcza, ze (jak ktoś bardzo słusznie zauważył) atak był na nogę w powietrzu , zagrozenie kontuzją było wiec minimalne.

 

barca ma swietnych piłakrzy, jednak to co czynią sedziowie powoduje, ze coraz wiekszą antypatie przejawiam względem klubu z Kataloni. Nie jestem tez zwolennikiem teorii spiskowych ale jesli którys jyz mecz Barcy tak wygląda (poprzedni -czerwona kartka dla Van Persiego za ...STRZAŁ NA BRAMKE po gwizdku, lol ) to przypuszczenia o handicapie dla barcy same sie nasuwaja...

Odnośnik do komentarza

Ogólnie fani Realu SĄ zdziwieni - Barca grała inaczej niż zwykle, tego nawet Mourinho nie mógł przewidzieć.

 

 

 

 

Ale sędziami nikt na całym świecie chyba nie jest zaskoczony, tym bardziej po zmianie Proency czy jak on ma na tego niemcucha :(

 

 

 

 

edit: w sumie mecz brzydki, nudny do czasu kartki Pepe, potem zależy dla kogo - albo bardzo ciekawy, albo bardzo frustrujący :P

 

edit2: Mourinho specjalnie czerwo załapał bo nie chciał by go na Camp Nou wyzywali xD

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Ale tu nie chodzi to, że nie powinien, a o to, że mu nogi nie złamał.

(pipi) mnie to obchodzi, jestem za sedziami, ktorzy wlasnie w taki sposob karza takie zachowania, oszczedzajac nogi najlepszych pilkarzy swiata.

 

 

 

 

ok, racja tylko, ze jesli piłka ma miec sens to musi byc sprawiedliwa. A skoro sie utarło, ze nakładka karana jest żółtkiem (i to nie zawsze) to nie jest fair karac czerwienią. Nie lubie Pepe, wrecz czuje awersje do tego typa (bardziej nie trawie tylko warszawskiej legii ;-) ale sprawiedliwosc ponad wszystko. Zwłaszcza, ze (jak ktoś bardzo słusznie zauważył) atak był na nogę w powietrzu , zagrozenie kontuzją było wiec minimalne.

 

barca ma swietnych piłakrzy, jednak to co czynią sedziowie powoduje, ze coraz wiekszą antypatie przejawiam względem klubu z Kataloni. Nie jestem tez zwolennikiem teorii spiskowych ale jesli którys jyz mecz Barcy tak wygląda (poprzedni -czerwona kartka dla Van Persiego za ...STRZAŁ NA BRAMKE po gwizdku, lol ) to przypuszczenia o handicapie dla barcy same sie nasuwaja...

Idealny przykład hipokryzji.

 

Albo się trzymamy sztywno przepisów,albo nie zdecyduj się.Handicap? W tym meczu mogło być dużo więcej czerwonych dla Realu(Adebayor,Diarra) więc, nie rozwalaj mnie.Szkoda,że zawsze si rozpamiętuje błędy na korzyść Barcelony,a na jej niekorzyść już nie.

Trochę obiektywizmu i mniej hipokryzji.

Poza tym - ku.rwa Real nie grał NIC przez niemal cały mecz,totalny anty futbol i obrona 11 zawodnikami na swojej połowie - mnie to nie kręci może fanów MURinio tak.Jeszcze napiszcie,że Real powinien wygrać - drużyna,która u siebie nie stara się strzelić gola(nie było tak,że Real bronił jakiegoś wyniku czy zaliczki bramkowej) jest żałosna i tyle według mnie.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Ale tu nie chodzi to, że nie powinien, a o to, że mu nogi nie złamał.

(pipi) mnie to obchodzi, jestem za sedziami, ktorzy wlasnie w taki sposob karza takie zachowania, oszczedzajac nogi najlepszych pilkarzy swiata.

 

 

 

 

ok, racja tylko, ze jesli piłka ma miec sens to musi byc sprawiedliwa. A skoro sie utarło, ze nakładka karana jest żółtkiem (i to nie zawsze) to nie jest fair karac czerwienią. Nie lubie Pepe, wrecz czuje awersje do tego typa (bardziej nie trawie tylko warszawskiej legii ;-) ale sprawiedliwosc ponad wszystko. Zwłaszcza, ze (jak ktoś bardzo słusznie zauważył) atak był na nogę w powietrzu , zagrozenie kontuzją było wiec minimalne.

No to ewidentnie wina Alvesa. (pipi) uciekal przed kontuzja, zamiast dac sobie ja zlamac, by bylo sprawiedliwie. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

(pipi)a ale o czym wy gadacie, co on mu uderzył w tą nogę w ogóle? Ja patrze na ripleje i widzę jeden z łagodniejszych fauli Pepe :D Nic mu nie zrobił. Sędzia powinien dać żółtko jako ostrzeżenie, a nie czerwoną. I co z tego, że więcej kartek powinno być? Barsa wygrała bo miała taktykę ofensywną, Real nie liczył na żadnego gola nawet. Na Camp Nou mogą roznieść Barce, ale i mogą dostać 5:0 znowu. 2:0 to żadna zaliczka w tym wypadku, myślę, że nawet będą karne :P

 

 

 

 

Tylko Real musi grać tak jak chciał zagrać na jesień. Innej opcji nie ma.

 

 

Odnośnik do komentarza

nawet jakby z nogą nie uciekł, to i tak nic by mu się nie stało - to jest jasne jak słońce

zresztą na video jest pokazane trafienie w piłkę, to już jest po prostu śmieszne, niemal jak zeszłoroczny karton dla Motty

 

co do "nicniegrania" realu, do przerwy real miał trzy strzały na bramkę, potężna barcelona dwa + 71% posiadania piłki w wyniku gry w dziada do najbliższego kolegi na swojej połowie

 

w drugiej połowie do momentu czerwonej kartki real już próbował cisnąć na bramkę, więc z pomocą przybył wolfgang;]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Adebayor powinien dostac czerwoną kartke racja. Tylko , ze jego zagranie było wynikiem frustracji i niemocy....gdyby nie padła NIESŁUSZNA czerwien, Real grał by inaczej , bez frustracji i takich zagran , zdarzenie to wypaczyło mecz

 

nie lubie realu ale to wydaje mi sie po prsostu nie fair. Osobiscie nie pamietam meczu w którym piłkarz dostałby od razu czerwo za nakładke.

 

A o co wam chodzi z tym alvesem? chodziło mi o to, ze nie trafiłw NOGE NA KTÓREJ STAŁ , na której spoczywał ciezar ciała a tę którą miał w powietrzu. To arbitrzy biorą pod uwage!!!!!

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Ogólnie to nikogo czerwona kartka dla realu w meczu z barcą nie powinna dziwić. Tak samo jak w meczach czelsi z barsom bramki dla tej drugiej podarowane przez sędziego.

 

 

 

 

Real grał gów.no, ale taka była taktyka - zapewne mourinho chciał dogrywki i huczącego camp nou zwiększającego poddenerowanie barcy, które wzniecali by piłkarze realu. Teraz niestety trza będzie atakować ;/ Choć pewnie dalej defensywnie Real będzie grał licząc na kontry.

 

 

Odnośnik do komentarza

nawet jakby z nogą nie uciekł, to i tak nic by mu się nie stało - to jest jasne jak słońce

zresztą na video jest pokazane trafienie w piłkę, to już jest po prostu śmieszne, niemal jak zeszłoroczny karton dla Motty

 

co do "nicniegrania" realu, do przerwy real miał trzy strzały na bramkę, potężna barcelona dwa + 71% posiadania piłki w wyniku gry w dziada do najbliższego kolegi na swojej połowie

 

w drugiej połowie do momentu czerwonej kartki real już próbował cisnąć na bramkę, więc z pomocą przybył wolfgang;]

 

No raczej.

 

 

No, ale narzekanie, ze Barca jest notorycznie przepychana w LM przez sedziow, to jak narzekanie, ze slonce swieci a woda plynie. Byl czas przywyknac. Szczegolnie po akcji z van Persim juz nikt nie powinien miec watpliwosci kto ma zaklepane miejsce na Wembley.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...