Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem napisać, że w sumie fajnie by było jakby na Camp Nou doszło do jakiejś bójki i Barca by się wykartkowała przed finałem, ale przypomniało mi się, że w tym celu sędzia musiałby dać kartki piłkarzom Barcelony, co jest nierealne. No chyba że rezerwowemu bramkarzowi dla picu.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

Ale tu nie chodzi to, że nie powinien, a o to, że mu nogi nie złamał.

(pipi) mnie to obchodzi, jestem za sedziami, ktorzy wlasnie w taki sposob karza takie zachowania, oszczedzajac nogi najlepszych pilkarzy swiata.

Twoja logika "jak by zlamal - to czerwona - jak mial tylko taki zamiar to e tam - (pipi)"

Zastanow sie dwa razy...

ale to była ironia, przeca ja Barce kibicuje :( .

Ja mam nadzieję, że w końcu wprowadzą powtórki, wtedy nie będzie żadnych wątpliwości i pewnie Barca spadnie do drugiej ligi, bo teraz wygrywa tylko dzięki sędziom.

Sergio to powinien na starcie dostawać czerwo, jak kocham ten klub, tak nie cierpie tego patyczaka, bo daje wodę na młyn frustratom, a do tego gra jak buc.

 

edit. Swoją drogą, jaki klub z czołówki europejskiej nie może liczyć na "pomoc" sędziów? Śmiało.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

dac jakiemuś kasztanowi, który został okrzykniety przez kibiców najgorszym arbitrem sedziującym bundeslige (lol ) sedziowac taki mecz (lol) , ten daje czerwo, ustawia mecz, potem sie tego anonima usuwa w cien "bo to zły sedzia był"

 

well done

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Bo wy niczego nie rozumiecie. Adebayor zastosował niedozwoloną technikę "cios pięciu palców" (kto oglądał Kill Billa ten wie o co kaman) dlatego dostał kartkę. Według mnie to była akcja co najmniej na czerwoną, bo piłkarz barcelony zaraz po wejściu do szatni przewrócił się po raz drugi i umarł.

 

Generalnie to leje na real i barcelonę, ponoć miał być najlepszy mecz roku, to włączyłem TV. W drugiej połowie zacząłem przeglądać imdb, takie to było fascynujące widowisko.

Za(pipi)ista była tylko akcja messiego, jak przeszedł pół boiska i delikatnie pyknął piłkę do bramki. In plus jeszcze zawodowy pokaz lotów piłkarskich by piłkarze barcelony.

Co najmniej połowa na emeryturze może zająć się kaskaderką. Świetnie fruwają i fantastycznie upadają, niekiedy tylko łapią się nie za tą część ciała co trzeba, ale to już sam szlif :)

Kiedy następny mecz roku?

Odnośnik do komentarza

Ale fajnie czyta się lamenty fanów Realu :potter: Ciekawe czy kasę sędziemu przynoszą w kopercie czy przelewem dają :teehee: :potter:

 

Ale ale jakich fanów? 50% tych co się tu wypowiada zna Ronaldo i Messiego. Casillasa i Kake to już tak przez mgłę. Reszty nie kojarzą. To że włączą se mecza na Polsacie i drapią się po brzuchu leżąc do góry jajkami na sofie i drą ryja 'Ty biały! podaj chamie!' 'pacz karła, ja bym lepiej zagrał' 'ten w lokach ale baba' 'ale strojniś z tego ronadla haha' to nie znaczy że są fanami czegokolwiek prócz własnej mocno ograniczonej wyobraźni. Ale na forum muszą się wypłakać. Bo jak to tak.

 

A poza tym Realowi nikt wygrać nie bronił. Sędzia może i sędziował pod Barce (procentowo jakieś 51 do 49 dla Barcelony) ale z tego co wiem bramki Casillasowi nie strzelił. Mou-prowokator tym razem się przejechał i do finału nie dojedzie.

 

Oby w rewanżu Realowi z dwóch bramek sędzia nie uznał. Ale będzie śmiechu :potter: Chociaż niestety Real jest za słaby żeby strzelić FCB dwie bramki :(

Odnośnik do komentarza
Gość konstant

Czy wy (fani FCB) naprawde nie nudzicie sie juz swoja druzyna?

Jakie to uczucie siadac przed TV i za (prawie) kazdym razem myslec sobie

ooo, ile dzis wygramy?

Ktos fajnie wyliczyl, ze FCB w poprzednim sezonie wygrala ponad 92% meczy. W tym pewnie bedzie jeszcze wiecej patrzac na wyniki.

<zieeew>

Odnośnik do komentarza

 

edit. Swoją drogą, jaki klub z czołówki europejskiej nie może liczyć na "pomoc" sędziów? Śmiało.

 

W takim stopniu jak pomaga sie Barcelonie? Zaden

 

W bezposrednim starciu z Barcelona to nie mozna nawet liczyc na obiektywne sedziowanie, a co dopiero mowic o pomocy :potter:

 

 

Co do "lamentow fanow Realu". Wiekszosc "lamentow" idzie nie od fanow Realu tylko od fanow normalnego i uczciwego futbolu, wiec to calkiem naturalne, ze krytykuja Barce. Nikt nie robi takich walkow w LM jak ona, no ale idzie sie przyzwyczaic. Nie bralo sie na powaznie tego klubu juz od lat 90 to czemu niby teraz mialoby sie to zmienic, jak pomoc sedziowska osiagnela apogeum. Moze kiedys guardiola zdobyedzie uczciwie puchar LM, ale mu tego nie wroze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...