Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

No to jest trochę zabawne, że przy okazji potężnej mobilizacji antyrządowej lokalni forumowi kibice prawie spuchli z dumy jak w Poznaniu kibice puścili race na rocznicę czerwca 56, a teraz cieszą michy jak strzela drużyna, której kibice w zasadzie splunęli na Oświęcim. Ach ta wybiórcza pamięć historyczna.

Może oni dissowali Cracovię ? :0

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No to jest trochę zabawne, że przy okazji potężnej mobilizacji antyrządowej lokalni forumowi kibice prawie spuchli z dumy jak w Poznaniu kibice puścili race na rocznicę czerwca 56, a teraz cieszą michy jak strzela drużyna, której kibice w zasadzie splunęli na Oświęcim. Ach ta wybiórcza pamięć historyczna.

 

 

Porozdawaj jeszcze trochę minusików, to może mnie zaboli.

 

Zobaczymy czy w szatni chopaki nałykają się tlenu i coś pokażą, czy skończy się na 11 obrońcach do końca meczu.

Odnośnik do komentarza

Hahaha dobry komentarz:

 

"Znów zdrzemnęła się defensywa".

 

A jak z początku zapierdylała Wisła kontrą dwa razy i dziwi mnie że nikt nie zauważył, że zamiast cisnąć, powinni wolniej to rozgrywać, bo nie uciągną. Zamiast jechać na siłę powinni korzystać z czasu, dać obrońcom trochę odpocząć.

 

Masakra jakaś...

No jednak sądzę, że mistrz Polski powinien kondycyjnie uciągnąć nieco dłużej niż - powiedzmy - cztery minuty.

Odnośnik do komentarza

Znaczy co? A czym mam oplamić [co to za wyraz?] monitor? Sugerujesz że podnieca mnie ten mecz? Weź lepiej napisz coś mądrego, np. "wiadomo że tuzy pokroju APOELu mają w (pipi)e el.LM i grają tam na pół gwizdka" , bo na razie walisz[!] offa.

 

Pol już snuje opowieści o Wiśle która się odkrywa przed APOELem by pod koniec go dobić. Myślę że to nie jest ich taktyka, ale może się okazać że jakaś głupia, fuksiarska brama da im remis i Cypryjczykom [Grekom?] zrobi się niewesoło.

Odnośnik do komentarza

No tak jakby co dwie minuty piszesz coś wielkimi literami i kończysz wykrzyknikiem albo piętnastoma emotami. Tak więc powstaje wrażenie, jak co tydzień, że mecze Wisły wywołują w tobie pewne emocje, których podczas spotkań swojej deklarowanej ekipy nie doświadczasz. Biorąc pod uwagę, że mecz podobno jednostronny, to dobrym pomysłem byłoby zaoptrzenie się zawczasu w chusteczki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cytowałem komentatora. Wiesz, to taki kolo który czasami krzyczy. Na forach krzyk zapisuje się WIELKIMI LITERAMI. Tak to działa. Wybacz że nie wstawiłem tego posta w cudzysłów wprowadzając Cię tym samym w błąd i podsuwając Ci do głowy różne kudłate myśli. Zacznij pisać coś związanego z meczem.

 

 

2-0

 

Dziękuję, dobranoc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...