Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przeciez Milan gral o nic, w dodatku wystawil tylko 2 zawodnikow podstawowego skladu (tak poza tym who the fuck iz Mattia De Sciglio 0_o). Ktos to w ogole ogladal? Ja tam i tak jestem zdziwiony in plus, ze im sie chcialo 2 gole strzelic.

 

 

Najwiekszy zonk dzisiejszych spotkan to slabe Porto, ktore nie potrafilo u siebie wywalczyc awansu. Borussia standard. Szkoda leverkusen, no ale trafienie na obecne Chelsea w 1/8 to zadne wyzwanie (chyba, ze do lutego zlapia forme).

Odnośnik do komentarza

Porto musiało pokonać 50 autobusów ustawionych w bramce Zenitu, więc zadanie mieli nieco utrudnione. Niestety nie udało im się przejść tej zapory, a szkoda, bo ich nawet lubię i bym pooglądał w 1/8 :)

 

 

A jutro mecz o być albo nie być UNITED. Cały świat pewnie kibicuje Basel, ale i tak wiem, że Diabły nie mogą dać dupy :)

Edytowane przez Figlarz
Odnośnik do komentarza

No to się potwierdzają przedsezonowe przypuszczenia co do nowej "potęgi" w Europie. Mam nadzieję, że już nikt nie będzie ich bronił, bo wcale niby nie grali źle... Anonimowe gołowąsy, bez "drugiego Messiego", bez żadnego doświadczenia zagrały wczoraj lepszy mecz niż Borussia w całej tej edycji LM. W sumie Dortmund i tak miał szczęście, że nie trafił na jakąś drużynę z czołówki, bo byłyby srogie baty.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Anonimowe gołowąsy, bez "drugiego Messiego", bez żadnego doświadczenia zagrały wczoraj lepszy mecz niż Borussia w całej tej edycji LM.

 

Nie żebyś w ogóle widział jakiś mecz Borussii w tej edycji LM.

 

 

W sumie Dortmund i tak miał szczęście, że nie trafił na jakąś drużynę z czołówki, bo byłyby srogie baty.

 

No Bayern podobno jest europejską czołówką i faktycznie ostatnio były srogie baty.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj prawdziwy szlagier, MU walczy o awans z

Porto musiało pokonać 50 autobusów ustawionych w bramce Zenitu, więc zadanie mieli nieco utrudnione. Niestety nie udało im się przejść tej zapory, a szkoda, bo ich nawet lubię i bym pooglądał w 1/8 :)

 

 

A jutro mecz o być albo nie być UNITED. Cały świat pewnie kibicuje Basel, ale i tak wiem, że Diabły nie mogą dać dupy :)

 

Wyjdą z drugiego miejsca, chyba że Benfica zepsuje. Najważniejsze, żeby Man City odpadło. :dance2:

Odnośnik do komentarza

Przeciez Milan gral o nic, w dodatku wystawil tylko 2 zawodnikow podstawowego skladu

ehe, barka też wyszła właściwie samymi rezerwami a udało im się pyknać 4 bramki. Pewnie to sędziowie ich tradycyjnie przepchnęli.

 

Jakbys ogladal jakikolwiek mecz LM to bys wiedzial, ze Pilzno jest duzo lepsze od BATE, nie wspominajac juz o tym kto gral u siebie a kto na wyjezdzie. Dla osob, ktore nie znaja sie na futbolu to pewnie bez roznicy. W korespondencyjnym pojedynku Pilzno-BATE druzyna lepsza grajaca u siebie spisala sie lepiej niz druzyna gorsza grajaca na wyjezdzie. Wprost niebywala historia.

Odnośnik do komentarza

Nie jest to AŻ TAK nierealne. Real wygrywa w sumie z kim chce po 3-0. W tym wypadku Lyon musiałby pokonać Dynamo Zagrzeb 4-0. Wtedy awansuje dzięki... wyższej pozycji w rankingu UEFA. Dynamo może nie jest aż tak słabe, jak by sugerowała zerowa ilość punktów, no ale Lyon na pewno się przynajmniej będzie starać.

 

 

 

Ciekawostka: w swojej historii Olympiakos siedmiokrotnie grał w Pucharze Mistrzów i zawsze wchodził przynajmniej do 1/8 finału.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Generalnie jeżeli informacje o planowanej sprzedaży Drogby są prawdziwe, to widać że Chelsea za wiele się nie nauczyło po nieudanych transferach "supersnajperów" jak Shevchenko czy ostatnio Torres. Drogba siedzący na ławce prezentuje wyższy poziom od grającego w polu Torresa.

 

Generalnie to bardzo się cieszę z ważnych bramek Didiera wczoraj oraz w sobotę. Nie zmienia to jednak faktu, że od dłuższego czasu gra bez większego zaangażowania. Niech strzela, może znajdzie się wtedy ktoś kto za niego zapłaci już w styczniu.

Odnośnik do komentarza

W tej chwili na wylocie jest Anelka, który zażyczył sobie transferu (jak i Alex). Nie sądzę, by AVB puścił Drogbę, i nie uważam, by powinien. Pamiętajmy, że za zawodnika w jego wieku na pewno nie dostaną pieniędzy, które w wysokim budżecie klubu wiele by znaczyły.

Odnośnik do komentarza

Anonimowe gołowąsy, bez "drugiego Messiego", bez żadnego doświadczenia zagrały wczoraj lepszy mecz niż Borussia w całej tej edycji LM.

 

Nie żebyś w ogóle widział jakiś mecz Borussii w tej edycji LM.

 

 

W sumie Dortmund i tak miał szczęście, że nie trafił na jakąś drużynę z czołówki, bo byłyby srogie baty.

 

No Bayern podobno jest europejską czołówką i faktycznie ostatnio były srogie baty.

Czyli, że Dortmund (MISTRZ NIEMIEC) lądując na ostatnim miejscu w tabeli, wcale nie najmocniejszej grupy znowu pokazał się z dobrej strony, bo grał futbol ofensywny, który w tym wypadku oznacza 6 strzelonych bramek w 6 meczach? Jeżeli mierzymy BATE i Borussie tą samą miarą, to spoko, faktycznie nie wypadli źle.

Bayern pokonany, tylko, że nie w LM (Barcelona przegrała w lidze z Getafe, a Real z Levante, więc w podobnych kategoriach można rozpatrywać porażkę Bayernu).Jak wiemy BVB pomyliło sobie dwa końce tej samej tabelki i jedyną drużyną z czołówki europejskiej z jaką wygrali w tym sezonie pozostanie Bayern, który co prawda poległ po dosyć wyrównanym meczu, ale też pokonał pewnie Man City i Napoli i ma szanse na kolejne zwycięstwa. Możliwe, że teraz w lidze BVB znowu zarządzi, ale jak pisałem przed sezonem, tylko na tyle ich stać.

Odnośnik do komentarza

Śmieszność wynika stąd, że oceniasz, kogo na co stać, po tym, jaki właśnie zanotował wynik. Generalnie przy takim podejściu, wyniki powinny zawsze być takie same.

 

Aha, no tak, ty faktycznie w to wierzysz, bo uważasz, że Bayern ma dożywotnio zagwarantowany tytuł Króla Niemiec i tylko z nudów czasem go nie zdobywa. Ja tymczasem pozostaję przy tezie, że wyniki czasem... bywają różne. Serio, nawet przeglądając Livescore'a da się to zauważyć, o ile ma pamięć obejmującą dłuższy okres niż dwa miesiące.

 

Przykładowo taki Manchester City ma też raczej kiepski wynik, więc według ciebie nic nigdy nie osiągnie, a jakieś wygrane w lidze - no cóż, widać przypadek, przecież znawca Orson popatrzył na Livescore'a dwa razy i wie lepiej, kogo na co stać. W rzeczywistości zresztą wyniki City są dużo szczęśliwsze, niż Borusii, ale nawet mniejsza o to - człowiek, który po tym ocenia, że City nie stać na sukcesy w Europie jest... no, jest tobą. Ale spoko, wierz w ten swój Bayern zawsze dziewicę, który przegrywa tylko z łaski, tak samo jak Milan tylko przez sędziów.

Edytowane przez ogqozo
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A po czym innym mam ocenić? Chyba w piłce nożnej o wyniki chodzi? Zaraz, zaraz, jakim podejściu? Moze lepiej miec takie podejście" O jak ładnie chłopaki grają, o jak mi się micha cieszy, oj 0-3...... brak im szczęcia"? Skoro BVB ma potencjał na zwojowanie Europy, to czym to zmierzyć, jak nie osiągniętymi wynikami? Przecież gdyby, nie mistrzostwo Niemiec młodej ekipy, to nikt by o potencjale nie mówił. Także Ty. Bayern, jak sam zauważyłeś patentu na mistrza Niemiec nie ma, od czasu, do czasu inna ekipa ligę wygrywa, w Europie dostaje lanie i wszyscy o tym epizodzie zapominają. Dlaczego więc BVB miało wojować( a przynajmniej pokazać się z dobrej strony) Europę? A skoro miało, to dlaczego ostatnie miejsce w średniej grupie ma nie być odbierane jako porażka? Bo im szczęcia brakowało? To już drugi rok z rzędu Borussia przegrywa przez brak szczęcia. Finał można przegrać przez brak szcżecia, ale kurde ostatnei miejsce w tej grupie? Takim tokiem rozumowania, każda porażka "drużyny z potencjałem", to tylko brak szczęścia i nie mamy prawa źle oceniać jej wyników. BVB może mieć magiczny potencjał nawet na potrójną koronę, ale to jest w tym momencie SF, a rzeczywistość jest ciut inna. " O jak ładnie chłopaki grają, o jak mi się micha cieszy, oj 0-3...... brak im szczęcia"

Odnośnik do komentarza
Gość Orson
ie zanalnie prz>

 

Przykładowo taki Manchester City ma też raczej kiepski wynik, więc według ciebie nic nigdy nie osiągnie, a jakieś wygrane w lidze - no cóż, widać przypadek, przecież znawca Orson popatrzył na Livescore'a dwa razy i wie lepiej, kogo bla bla bla

 

pocałuj mnie w du.pę :)  co dziś Polsat transmituję?

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...