Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

ja nie lekcewaze dortmundu, to silna ekipa, prawdopodobnie druga w europie. o niemieckim finale pisalem juz chyba we wrzesniu, a teraz okazuje sie, ze jest on najbardziej prawdopodobnym scenariuszem.

 

gdyby bajern gral z bvb dwumecz to bylbym spokojny. jeden mecz? no tu moze byc roznie. bajern nawet jak z nimi wygra, albo remisuje to po strasznych meczarniach. ale z drugiej strony ostatnio ich zdominowali, a od tamtego czasu sa jeszcze lepsi.

 

z realem to juz w ogole spodziewam sie dosc gladkiej przeprawy bo po prostu real im lezy. przydomek z hiszpanii 'la bestia negra' nie wzial sie znikad.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Real tak samo nie zdemolował Barcy, był lepszy, ale nie w takim stopniu jak był wczoraj Bayern. I piszę tutaj nie tylko o wyniku, ale o stylu w jakim to zrobił. Real gra dosyć słabo w tym sezonie (żadnych fajerwerków), ale Mou to jest człek myślący i nie pozwoli, żeby piłkarze bez formy pokrzyżowali jego plany.

 

Ktoś tu wspominał, że Barca w ostatnich 4 sezonach grała bez trenera. Zgadzam się, że np. wczoraj go w ogóle nie było.

Odnośnik do komentarza

To, ze Barcelona miala problem z przekroczeniem 40m ?, ze klepala pilke wszerz boiska a nie wzdluz ?, ze nie miala kompletnie nic do powiedzenia ?. Zachwyt nad Dante po wczorajszym meczu, kiedy Varane z graczami Barcy robil co chcial ?. Odpowiedz da ewentualny final Real - Bayern kto jest najlepszy.

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza

No nie wiem co powiedzieć. Nie, nie było tak. Nie chce mi się grzebać po Opcie czy ma wykresy, ale Barca oddała w tamtym meczu 16 strzałów, większość zaiste z nie najlepszych pozycji, ale jednak nie z 40 metrów, zapewniam. Mieli więcej wygranych pojedynków na ziemi i w powietrzu, rzutów rożnych, wolnych, no nie wiem... Nie będę analizował meczu po minucie, powiedzmy w skrócie, że nie nazwałbym tego taką dominacją.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No na razie to Dortmund jako jedyny nie przegrał meczu w LM, wygrał wszystkie mecze u siebie w LM, wygrał dwumecz z Realem, i wygrał grupę z Realem. W skrócie więc, tak, Real to najgroźniejszy przeciwnik.

 

Ale nie, nie myślę, że dzisiaj nic nie pokaże. Spodziewam się najlepszego meczu Realu w sezonie. Inaczej będzie to zawód ze strony Mourinho. Brak Arbeloi to marginalny problem. Jeśli Dortmund będzie miał skuteczność jak w meczach z Malagą czy Mainz, to myślę, że Królewscy awansują. Ale póki co to oni są konkurentem Dortmundu, nie Bayernu.

Odnośnik do komentarza

Ocenianie szans BVB w starciu z Realem na podstawie meczów grupowych jest śmieszne. Od tamtego czasu dużo zmieniło się w formie obu zespołów. Realowi forma rośnie z każdym meczem natomiast Borussi ewidentnie spada. Jeżeli Real strzeli choćby jednego gola na wyjeździe i przegra różnicą jednej bramki to awansuje. Jeżeli zremisuje to też awansuje. A co do potencjalnego meczu finałowego pomiędzy Realem a Bayernem to spodziewam się szachów i gry z kontry serwowanej przez oba zespoły. Real to nie Barca i potrafi dostosować swój styl gry do każdego rywala i nie będzie na siłę forsować jedynego rozsądnego futbolu. 

Odnośnik do komentarza

Ocenianie szans BVB w starciu z Realem na podstawie meczów grupowych jest śmieszne. Od tamtego czasu dużo zmieniło się w formie obu zespołów. Realowi forma rośnie z każdym meczem natomiast Borussi ewidentnie spada.

 

No ewidentnie. Do tamtego meczu podchodzili po serii trzech meczów bez zwycięstwa (z Schalke przegrali, remisy z Hannoverem i City), z poprzednich trzech meczów wygrali tylko jeden, byli na czwartym miejscu w tabeli i mieli połowę punktów zdobytych przez Bayern. A teraz wygrali sześć z siedmiu ostatnich spotkań (jeśli liczyć jako niewygraną pierwszą część dwumeczu z Malagą) i mają praktycznie zapewnione drugie miejsce. Kryzys.

 

Tak samo Barca jest ewidentnie najsłabsza z tego grona, na co 13 pkt. przewagi w tabeli jest najlepszym dowodem. No nie wiem, co takie ekipy robią w półfinale LM.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

 

Ocenianie szans BVB w starciu z Realem na podstawie meczów grupowych jest śmieszne. Od tamtego czasu dużo zmieniło się w formie obu zespołów. Realowi forma rośnie z każdym meczem natomiast Borussi ewidentnie spada.

 

No ewidentnie. Do tamtego meczu podchodzili po serii trzech meczów bez zwycięstwa (z Schalke przegrali, remisy z Hannoverem i City), z poprzednich trzech meczów wygrali tylko jeden, byli na czwartym miejscu w tabeli i mieli połowę punktów zdobytych przez Bayern. A teraz wygrali sześć z siedmiu ostatnich spotkań (jeśli liczyć jako niewygraną pierwszą część dwumeczu z Malagą) i mają praktycznie zapewnione drugie miejsce. Kryzys.

 

Tak samo Barca jest ewidentnie najsłabsza z tego grona, na co 13 pkt. przewagi w tabeli jest najlepszym dowodem. No nie wiem, co takie ekipy robią w półfinale LM.

 

Jest temat LM więc chyba logiczne, że o LM rozmawiamy a nie o lidze. Porównywanie formy i sytuacji z ligi do tej w LM nie wiem czemu ma służyć.

Miałem już dać Tobie spokój, ale Twoje idiotyczne odzywki do innych ludzi oraz stawianie siebie w pozycji człowieka, który zawsze wie lepiej i więcej niż inni przebrało miarkę.

Twoje żałosne wywody w tematach związanych z piłką nożną tylko dowodzą tego, że masz znikome pojęcie o piłce nożnej. Do dzisiaj śmieję się z Twojego tekstu, że Khedira jest najsłabszym ogniwem w obecnym Realu. Dodatkowo Twoje pseudointeligenckie wywody + ninja edity postów aby robić z innych ludzi idiotów to najlepszy przykład Twojej fachowości. Nie wspomnę o przeinaczaniu wypowiedzi innych userów aby wychodziło, że masz rację. Jesteś jedynym userem tego forum, który potrafi wypisywać 30sto liniowe referaty, w których co trzecie zdanie jest o tym samym, ale ubrane w inne wyrazy.

Praktycznie ciągle podważasz klasę drużyn mierzących się i wygrywających z Barceloną. "Argumenty" zawsze ustawisz sobie tak żeby pasowały do Twoich teorii, jakkolwiek dziwne nie byłyby. No i ten wyrafinowany sarkazm. [ogqozo]Aż mi się głupio robi tak potrafisz nim dowalić. Także teraz możesz napisać swój kolejny referat z "argumentami nie do podważenia"[/ogqozo]

Edytowane przez Kymel
Odnośnik do komentarza

 

Jest temat LM więc chyba logiczne, że o LM rozmawiamy a nie o lidze. Porównywanie formy i sytuacji z ligi do tej w LM nie wiem czemu ma służyć.

 

Ma służyć temu, żeby pokazać formę drużyny. O "formie w LM" trudno jest mówić, bo jest to raptem kilka meczów na przestrzeni miesięcy, w różnych okolicznościach. No ale dobra, spróbujmy: otóż forma w LM była wtedy taka, że Real był po pokonaniu Ajaxu 4-1 i był liderem grupy, a Borussia po remisie z City. Teraz forma jest taka, że Real przegrał z Galatasaray, a Borussia wygrała z Malagą. Wow, faktycznie sensowny sposób mierzenia formy, no i widać kryzys Dortmundu na dłoni.

 

 

 

 

ok, ale mozemy skupmy sie na chwaleniu bajernu za pogrom barcelony

 

Może lepiej skupmy się na dyskusji o tym, która z drużyn grających w tej samej lidze jest lepsza. Potem ewentualnie wrócimy do tematu, po czyjej stronie był sędzia.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Przejdźmy do dzisiejszego meczu. Po co wystawiać Gotze? Przecież on będzie spalony, nie zagra w tym meczu tak, jak robił to w najlepszych momentach swojego pobytu w Dortmundzie. To już nie lepiej dla BVB byłoby wystawić na jego miejsce kogoś z ławki, kogoś, kto byłby skupiony tylko na meczu? Tak samo kibice, zamiast skupiać się na dopingu, będą wyczekiwać okazji, żeby pogwizdać na Niemca.

Odnośnik do komentarza

Przejdźmy do dzisiejszego meczu. Po co wystawiać Gotze? Przecież on będzie spalony, nie zagra w tym meczu tak, jak robił to w najlepszych momentach swojego pobytu w Dortmundzie. To już nie lepiej dla BVB byłoby wystawić na jego miejsce kogoś z ławki, kogoś, kto byłby skupiony tylko na meczu? Tak samo kibice, zamiast skupiać się na dopingu, będą wyczekiwać okazji, żeby pogwizdać na Niemca.

 

Drewno Groskrojc.

Odnośnik do komentarza

Ja tez uwazam, ze to beda zupelnie inne mecze niz w fazie grupowej. Typuje dzisiaj max remis ze strony Borussii, ale to sie zobaczy. Real nastawil sie w tym roku na LM, tak jak Borussia. Jesli dortmundczycy mysla o finale to musza wygrac dzisiaj 1:0 lub 2:0. W innym wypadku nie daje im wiekszych szans. Moj typ na dzisiejszy mecz to 1:2. Gol dal Polakow (jakby to Ryczel powiedzial) strzeli Lewandowski. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...