Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 Szczegółowy komunikat o dystrybucji wejściówek klub wyda w jeszcze dziś, ale już teraz wiadomo, że uprzywilejowani będą posiadacze karnetów i ci co regularnie chodzą na mecze przy Łazienkwoskiej. W pierwszej kolejności będą dostępne pakiety na wszystkie trzy mecze Ligi Mistrzów, w drugiej na pojedyncze spotkania.

http://legia.net/wiadomosci,66059-mecz_z_realem_jak_mecz_na_100_lecie.html

 

A Janusze co to nigdy nie byli na Legii i myślą, ze przyjda na Real niech sobie wygodnie usiądą przed telewizorem.

Polecam komentarze na rm.pl:

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=68517

 

idę w poniedzialek wyrabiac kartę kibica Legii, bo tu mieszkam, lubie ten klub, kibicuje mu w lidze polskiej itd. z szacunku( i bezpieczenstwa;p) zaloze tez szalik legii, ktory gdzies tam mam w szafie. chce pojsc , uczciwie kupic bilet i ....oglądac ukochany Real Madry;) moje prawo. a tlumaczenie,ze pierwszenstwo musi miec ktos, kto ciagle chodzi na legie jest debilizmem do kwadratu. komuną, socjalizmem i czymś gorszym. dlaczego??

Odnośnik do komentarza

 

 

Szczegółowy komunikat o dystrybucji wejściówek klub wyda w jeszcze dziś, ale już teraz wiadomo, że uprzywilejowani będą posiadacze karnetów i ci co regularnie chodzą na mecze przy Łazienkwoskiej. W pierwszej kolejności będą dostępne pakiety na wszystkie trzy mecze Ligi Mistrzów, w drugiej na pojedyncze spotkania.

http://legia.net/wiadomosci,66059-mecz_z_realem_jak_mecz_na_100_lecie.html

 

A Janusze co to nigdy nie byli na Legii i myślą, ze przyjda na Real niech sobie wygodnie usiądą przed telewizorem.

Polecam komentarze na rm.pl:

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=68517

idę w poniedzialek wyrabiac kartę kibica Legii, bo tu mieszkam, lubie ten klub, kibicuje mu w lidze polskiej itd. z szacunku( i bezpieczenstwa;p) zaloze tez szalik legii, ktory gdzies tam mam w szafie. chce pojsc , uczciwie kupic bilet i ....oglądac ukochany Real Madry;) moje prawo. a tlumaczenie,ze pierwszenstwo musi miec ktos, kto ciagle chodzi na legie jest debilizmem do kwadratu. komuną, socjalizmem i czymś gorszym. dlaczego??

U mnie na fejsbuku znajomy pseudodziennikarz żużlowy też z niesmakiem przyjął do wiadomości, że nie uda mu się biletu dostać xd

Odnośnik do komentarza

Jasne kms sa rownie prestizowe co lm xD

 

Chlopie ale badzmy powazni.

 

Wybacz nie wyczulem ze twoj post jest tylko prowokacyjny

 

 

 

Oczywiscie, ze Real Madryt to najlepszy klub na swiecie, sam im kibicuje od polowy lat 90. Nie mniej to Legia Warszawa wywalczyla awans, to Legia wylosowała Real i to Legia bedzie grala na wlasnym stadionie. Wiec tak, jest to skurwysynstwo. Chcesz ogladac Real, a nie kibicowac Legii? To do Madrytu,

 

Lel chcesz kibicować Legii to sobie karnet kup, a nie teraz się budzisz i chcesz iść na Real. Co za s(pipi)ysyństwo brrr

No właśnie o to chodzi że nikt tutaj nie chce kibicować Legii.

No ja nie bede kibicowal nikomu , chce po prostu obejrzec gwiazdy futbolu bo taka sytuacja sie nie zdarza codziennie. W sumie to raz na 20 lat wiec kto wie czy czlowiek doczeka nastepnej takiej. Gra realu madryt w rozgrywkach pucharowych to jak kometa halleya. W dodatku warszawa 120km ode mnie. Nie trzeba byc tumulcem zeby wiedziec ze pewnie bedzie 0-4 do przerwy ale obejrzec ronaldo, bale czy innych to cos napewno fajnego

Poza tym od nastepnego roku ma byc inna forma eliminacji wiec szansa ze polski zespol zagra o gre w lm w wyrownanej walce z polamatorami bedzie nikla i znow dostaniemy lanie i pokaz mocy od potentatow jak szachtar czy anderlecht

Zreszta o czym ja gadam dostaniemy od mistrzow danii, szwecji czy rumunii

Na szczescie na stadion raczej nie wejdziesz:

 

Legia Warszawa ogłasza zasady dystrybucji biletów na mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA, w ramach której na Łazienkowską 3 przyjadą Borussia Dortmund, Real Madryt oraz Sporting Club de Portugal. - Chcemy aby te wyjątkowe mecze obejrzeli przede wszystkim wierni kibice Legii Warszawa, dlatego podstawowym kryterium uprawniającym do zakupu pakietu biletów lub wejściówek na poszczególne spotkania będzie posiadanie karnetu na sezon 2016/17 oraz frekwencja na domowych meczach Legii w 2016 roku, czyli roku stulecia – mówi Jakub Szumielewicz, Wiceprezes Zarządu Klubu.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

 Szczegółowy komunikat o dystrybucji wejściówek klub wyda w jeszcze dziś, ale już teraz wiadomo, że uprzywilejowani będą posiadacze karnetów i ci co regularnie chodzą na mecze przy Łazienkwoskiej. W pierwszej kolejności będą dostępne pakiety na wszystkie trzy mecze Ligi Mistrzów, w drugiej na pojedyncze spotkania.

http://legia.net/wiadomosci,66059-mecz_z_realem_jak_mecz_na_100_lecie.html

 

A Janusze co to nigdy nie byli na Legii i myślą, ze przyjda na Real niech sobie wygodnie usiądą przed telewizorem.

Polecam komentarze na rm.pl:

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=68517

 

idę w poniedzialek wyrabiac kartę kibica Legii, bo tu mieszkam, lubie ten klub, kibicuje mu w lidze polskiej itd. z szacunku( i bezpieczenstwa;p) zaloze tez szalik legii, ktory gdzies tam mam w szafie. chce pojsc , uczciwie kupic bilet i ....oglądac ukochany Real Madry;) moje prawo. a tlumaczenie,ze pierwszenstwo musi miec ktos, kto ciagle chodzi na legie jest debilizmem do kwadratu. komuną, socjalizmem i czymś gorszym. dlaczego??

 

 

Na szczęście szanse ze ktoś taki wejdzie są bliskie zeru. Zresztą, więcej osob podziela moją opinie:

 

http://weszlo.com/2016/08/26/legia-mowi-nie-niedzielnym-kibicom-i-bardzo-dobrze/

Odnośnik do komentarza

Nie ma w tym nic złego, choć gdy nie uczęszcza się na mecze to jednak wolę słowo "fan" a nie "kibic", ale to tak subiektywnie.

Dobrze prawisz i mam tak samo, może dla tego, że sporo jeździłem na mecze lokalnej drużyny. Znam też kibica Barcy który faktycznie ruszy raz na rundę do Barcelony, medzy innymi był na LM i to football z innej galaktyki. Kto zdobędzie więcej punktów, Legia czy Ludogorec?

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

I bardzo dobrze trzeba mieć szacunek do swoich kibiców. Do gości co  przychodzą  na każdy ligowy pojedynek Lech czy termalika. I patrzą jak Rzeźnik robi z Siebie kretyna ( coś jest u niego nie tak z głową a szkoda bo coś tam potrafi)  Są na dobre i na złe.To oni oglądali jak Legia ciułała te punty do LM jak robiła te mikrokroczki to niech teraz mają nagrodę.  A panów pikniczków i fanów realu zapraszam na przelot do Hiszpanii.

 

 

Wiadomo ,że Legia musi wyjść z grupy!(sarkazm) Kuchy jak zakręci obrońcami Realu to Ci nie będą wiedzieć co ich minęło.

Odnośnik do komentarza

W sumie racja, szkoda by mi bylo zycia zeby ogladac mecze na takim poziomie.

 

A na mecz i tak wejdzie kto bedzie chcial bo wierni fani legii ponoc juz zacieraja rece za sprzedaz wejsciowek z przebitka.

Zainspirowales mnie, chcialem zarobic, ale niestety bilety beda wgrywane na karty :(. Tak mi odpisal punkt kibica.

Chcialem kupic Xbox One z Halo 5.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Bez karty kibica Legii mozna zapomniec o kupnie biletu. Z kartą jest cien szansy, bo w pierwszej kolejnosci bedzie sprzedaz dla osob posiadajacych karnety, pozniej nastapi otwarta. Licze, ze bedzie mozna kupic jakis pakiet na wszystkie mecze w cenie 200-250zł. Swoją droga wyrabianie karty tylko po to, zeby obejrzec Real to zwykle skurwysynstwo wobec kibicow Legii, ktorzy beda chcieli dopingować swoj klub. Takiej osobie zycze, zeby dostala po ryju nawet na sektorze kielbasianym. Zamiast tego proponuje zabrac kobiete na romatyczny wyjazd do Madrytu, gdzie bedzie pewnie z polowa stadionu pusta.

kibice Legii to dopiero pokażą skur*ysyństwo jak zaczną w Madrycie race odpalać, mnie to się zdaje, że Legia długo przy pełnych trybunach w tej LM nie pogra, a kasa to na kary pójdzie, a nie na piłkarzy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...