Skocz do zawartości

Europa League


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko te kartki w(pipi)iły, na pewno do tyłu z City będzie teraz ;/

 

Nikt nie będzie zawieszony bo coś tam czytałem, że jakieś nowe zasady są i trzeba złapać 3 żółte żeby pauzować.

 

Z Juve też mieli przegrać :whistling:

 

KUUURRRWWWAAAA KOOOOOLEEEEEEJOOOOORZ LIDEREM W GRUPIE Z CITY I JUVE!!!!

Odnośnik do komentarza

Weź tej, jak słyszę tą wiarę w pracy, to czasami mam ochotę komuś za(pipi).

Przed juve: ale będzie pogrom, z 5 dostaną, zobaczysz.

Przed redbulem: no z juve fuksem, pewnie teraz już im się nie uda..

Norma w tym (pipi) po(pipi)anym kraju. Narzekać na co się tylko da.

Odnośnik do komentarza

BO DOSTALI KARTKI (pipi)A, red bulla to rozpi.erdolą znowu, z juve może remis uda się (ale i tak będzie łatwiej niż na wyjeździe), ale w city nie wierzę, a chciałbym by wygrali z nimi... Ale bez peszki który jako jedyny będzie mógł chyba szybkością dorównać murzynom z city to nie ma co gadać, że to żadna strata. A Injac to chyba ważny zawodnik c'nie?

 

 

Odnośnik do komentarza

Co ma Poznań do transmisji tv? o.O

 

 

statystyki100930_po.jpg

Nikt nie jest zawieszony W meczu 2. kolejki Ligi Europy z FC Salzburg islandzki arbiter Kristinn Jakobsson pokazał cztery żółte kartki piłkarzom Lecha. Otrzymali je Dimitrije Injac, Semir Stilić, Artur Wichniarek i Sławomir Peszko. Na szczęście dla żadnego z nich nie oznacza to absencji w kolejnym meczu Ligi Europy z Manchesterem City. ? Od fazy grupowej Ligi Europy obowiązują nowe regulacje dotyczące kar indywidualnych. Dopiero po obejrzeniu trzech żółtych kartek dany zawodnik będzie musiał pauzować w kolejnym meczu ? wyjaśnia kierownik Lecha Poznań, Łukasz Mowlik.

 

 

Myślę że to rozwiewa wątpliwości :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Jako że kilka osób pytało mnie o bilety na City i Juve, to macie oficjalne info. Dla zdrowych inaczej zaznaczyłem co dotyczy sprzedaży dla Was ;)

 

biletyh.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

II [tutaj jako żółta trybuna po lewej] to Kocioł, więc proponuję sobie darować jeśli nie macie zamiaru stać i dopingować Lecha. Na reszcie trybun możecie sobie siedzieć i oglądać Wasze ukochane Menczestery i Juwentusy ;) Pomysły przychodzenia w szalach tych 2 zespołów uważam za chybione i urągające czemuś, co się nazywa instynkt przetrwania ;) Nie będzie możliwości zakupu biletów na sektor gości [lolz, ale takie pytanie też padło ].

Odnośnik do komentarza

Nie będzie możliwości zakupu biletów na sektor gości [lolz, ale takie pytanie też padło ].

 

 

Haha. Nie wierzę.

Czyli będzie kolejny najazd "kibiców". No ale można się było tego spodziewać. jak na Salzburgu na kotle była jakaś wiara z Katowic bez szalików :/ ja przypominam, że dopingować możecie też przed TV4.

Edytowane przez lukas1988
Odnośnik do komentarza

Nie załapałeś. Chodzi o wynalazki przyjeżdżające kibicować Juventusowi i City.

A jak już ktoś spoza WLKP [w sensie Janek który na mecze w ogóle nie chodzi i piłką się interesuje od święta] chce kibicować Kolejorzowi, to niech to robi, a nie stoi i patrzy jak wół w malowane wrota.

Odnośnik do komentarza

Jaki w ogóle śmiech na sali. To już nie można się wybrać na mecz "od święta"? Trzeba jeździć na wyjazdy do Baku, żeby mieć możliwość wstąpienia na stadion? Jakie buraczane standardy

A że niby nie można iść na mecz na stadion Lecha będąc kibicem innego zespołu to już w ogóle śmiech na sali.

Edytowane przez Ore
Odnośnik do komentarza

Pomysły przychodzenia w szalach tych 2 zespołów uważam za chybione i urągające czemuś, co się nazywa instynkt przetrwania ;)

 

Niaahahaha huehue :D Jak to stona ładnie i delikatnie wytłumaczył. "(...) uważam za chybione (...)" ahahaha :D

 

Ciekawe czy ktoś w szaliku "reprezentacji" naszej przyjdzie.

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

No to trzeba czatować na bilety. Fajny motyw z tą wizualizacją miejsca na stadionie, dopiero tera to widziałem. Jako że sytuacja w grupie chyba do końca będzie raczej niepewna dla drużyn z obecnej pierwszej trójki, więc Juve prawdopodobnie nie przyjedzie rezerwami do Poznania, co z jednej strony mnie cieszy. Tak więc oby do "pjerszego" :]

Odnośnik do komentarza

Chybionym pomysłem w tym chorym kraju jest pójście na mecz w koszulce jakiegokolwiek zespołu :/

 

Rozwiń, bo nie rozumiem Twojego toku rozumowania :(

 

@down

 

Wolałbym żeby przyjechali z przeświadczeniem, że to będzie spacerek. Niestety po pierwszym meczu coś czuję, że nabrali troszkę respektu ;)

Odnośnik do komentarza

Już nie chodzi o sam spacerek, ale o to, że do 1 grudnia nie sądze by Juve odskoczyło tak daleko, by przyjeżdzając do Poznania miało już awans w kieszeni. A w przypadku gry jak z pierwszej połowy w Turynie, jest prawdopodobieństwo, że przygoda z pucharami zakończy się w tym roku. Mam nadzieję, że nie będę się czuł po tym meczu jak kretyn, już dość ciosów przyjąłem przez ostatnie półtorej roku ;]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To już dzisiaj. Jakoś nie mogę się doczekać tego meczu. Nie byłem tak podjarany gdy Kolejorz jechał do Turynu. Nie oczekuję cudu. Każda zdobycz punktowa będzie wielkim sukcesem. Oczekuję tylko walki i przy odrobinie szczęścia jak City nas oleje totalnie może uda się jakiś mały remisik wywieść :ermm:.

Bardziej jednak wolę zwycięstwa w niedzielę w Zabrzu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...