Skocz do zawartości

Europa League


Rekomendowane odpowiedzi

(...)Fuksem sito strzelił.

 

 

Już się zaczyna.

 

 

Fuksem strzelił.

Fuksem wygrali.

W ogóle to Braga ma w (pipi)e LE i pewnie rezerwowym składem grali.

Sędzia był z Rosji, to pewnie źle sędziował i był pijany.

Śnieg padał i było zimno.

Nie było widać pomarańczowej piłki w TV [bo live było ją widać b.dobrze].

Komentarz też pewnie słaby.

No i mecz leciał na TV4.

W ogóle to komu ta LE potrzebna.

Itd. Itp. Etc.

 

My wygrywamy, a hejters gona hejt tak czy srak :potter:

Co zrobisz jak nic nie zrobisz?

Nie wiem po co się tak napinasz. Przeciwnicy zawsze będą hejtować i kłótnia z nimi nie ma sensu.

 

Ważne, że Lech wygrał mecz u siebie. W jakich okolicznościach wszyscy widzieliśmy, ale liczy się rezultat. Teraz najlepiej by było walnąć bramkę away i po dwumeczu, awans pewny.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co ci chodzi stona, bo nic o fuksiarsko wygranym meczu nie pisałem. Rudnevs strzelił jak klasyczny polski snajper vide lewandowski, który 50% takich okazji nie wykorzystuje i o to właśnie się spinam. Ostatni obrońca 5-10 metrów zanim, a on nie rozglądając się zbytnio posyła piłkę w środek bramki.

 

Poza tym to nie ja kilka dni temu się spinałem, że mecz leci w tv4.

 

Figlarz, napisz od razu, że bradze kibicowałem.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Ale ja się nie spinam, po prostu piszę jak jest. Byś śledził temat od kilkudziesięciu stron, to byś wiedział że po każdym zwycięstwie kilka osób doszukuje się różnych dziwnych okoliczności które to zwycięstwo tłumaczą czymś w stylu " wygrali, bo (tu wstaw cokolwiek z mojego poprzedniego posta) ".

Odnośnik do komentarza

To jak miał się zachować? Wyszedł sam na sam z bramkarzem, spojrzał na niego 2 razy i posłał mu piłę między nogami. Strzeliła by tak jakaś gwiazda światowego futbolu to byś się spuszczał nad spokojem i techniką :/

 

http://www.youtube.com/watch?v=tmqmXZok1cc ----> To jest fuksiarska bramka.

Edytowane przez lukas1988
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

lukas gdybys wyszedł na setke to starałbyś się zakładac siatkę bramkarzowi czy szukałbyś któregoś rogu bramki? (biorąc oczywiście poprawkę na to, ze keeper skrócił kąt)

 

wspomniany Villa też miał sporo farta i nie zachował sie najlepiej, wpadło mu jednak, zwycięzców sie nie sadzi

 

___________________________

 

Lech zagrał słabo ale Braga jeszcze gorzej, zasłużone w sumie zwycięstwo. Chociaż trzeba powiedzie, ze widac było brak Pezki. Sławek wirtuozem moze nie był ale miał serce do gry i cechował sie spora dynamiką, brakowało tych jego rajdów

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z człowiekiem powyżej, co do braku Peszki, albo też innego piłkarza o podobnej charakterystyce. Nie chciałbym oceniać zawodników po jednym meczu, ale skrzydła wyglądały bardzo mizernie. Dotychczas Lech miał problem z jedną stroną, teraz okazuje się, że obie flanki zostały mocno nadszarpnięte i nie wygląda to imponująco. Wyjściowy skład i duet Ślusarski - Wilk, nie zaprezentował niczego znaczącego, oprócz jednego dobrego wyjścia Ślusarza do prostopadłego podania Stilic'a (?). Przed nami kolejny mecz w niedziele. Przekonamy się jakie zmiany zostaną wprowadzone w wyjściowej 11stce. Po spotkaniu będziemy mądrzejsi o kolejne aspekty.

 

Wracając do Ligi Europejskiej. Mam wielką nadzieje, że w meczu rewanżowym do dyspozycji będzie Injac, co spowoduje, że Kriwiec, pomimo bardzo dobrego meczu w środku boiska jako defensywny pomocnik powróci na skrzydło. Po drugiej stronie trzeba będzie liczyć na Kiełba, bo chyba nikogo lepszego nie ma w kadrze Lecha... Trzeba walczyć takim składem jaki się ma i nie narzekać.

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

No chyba u was na żużlu wszędzie tak śpiewają, bo w normalnych układach bez sensu jest jechanie neutralnej drużynie od kurev. A już śpiewanie tego portugalczykom to szczyt. Na pewno są załamani i nie mogą się po tym pozbierać.

 

Z pogrubionym nie mogę się nie zgodzic. A poza tym pisałem o kibicach Lecha, oglądałem każdy mecz pucharowy i chyba na każdym bluzgali inne drużyny od kurew.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...