Skocz do zawartości

Pytania różne, różniste


Rekomendowane odpowiedzi

Bizon nie pier.dol, bo 50 zł za miesiąć (a tyle każą sobie płacić w otomoto) to lekkie przegięcie. 
Na olx.pl jest za free, na Allegro chyba dwie dychy za 14 dni, a w Otomoto 28zeta za dwa tygodnie, lub 49 zeta za miecha, drogo.
No i właśnie na fejsie mi się pojawia nie wiem skąd "nie dla otomoto" - jakiś serwis konkurencyjny, który jest pewnie za free (ale pewnie nic tam nie ma).
----
Miałem pytać, warto mieć te karty BP? Bo mnie te babki pytają, niby dopiero przy odbieraniu nagrody wpisuje sie dane, a tak anonimowo zbieram. Już w tym miechu wydałem 450 zeta na paliwo :/ to chociaż bym miał jakąś torbę może za free?:):cebula:

Odnośnik do komentarza

Wystawiasz samochod za kilka tysi i zalujesz 30 zlotych ? To moze dolicz ja do ceny auta, wiesz np. 7528 zł

W kinie tez zlodzieje, kaza sobie placic 20 zyla za wejscie jak mozna za free ukrasc ?

 

Tak (pipi)a, żałuje 30 zł. Ogłoszenie jeszcze niedawno kosztowało 9 zł, a teraz z tymi cenami ich ładnie po(pipi)ało.

 

Burżuj się odezwał. 

Odnośnik do komentarza

No, jak ja bym wystawial samochod za 15k to ostatnie co by mi przyszlo do glowy to "ojojojojo 28 zl za ogloszenie no co za zlodzieje o jezu nie stac mnie".

 

To nie jest kwestia burzuazji tylko posiadania odrobiny inteligencji i zdolnosci rozumienia pewnych mechanizmow. Po pierwsze nikt nie kaze wystawiac na otomoto, jezeli jest tak drogo jak piszesz to na pewno prawie wszyscy tacy dusigrosze jak ty juz dawno sie ewakuowali no bo przeciez nie beda 30 zl placic.

Po drugie, na podstawie podanych informacji, średnia cena samochodu na otomoto to 32 000 zł. Jezeli ktoś sprzedaje samochód nawet za kilka tysięcy, to psioczenie że on szlachcic jest dymany na 30 zł jest więcej niż zabawne, no ale to kwestia mentalności i charakteru a nie jakiejś zarzucanej mi burzuazji.

 

 

@grzybiarz, jeżeli wystawiam samochod za 7k na otomoto i tak by mnie bolało te 50 zł to bym go wystawił za 7100 do negocjacji a nie płakał ze ktoś ma czelność brać hajs za usługe. Zawsze pozostaje papierowa giełda samochodowa albo olx albo allegro.

Odnośnik do komentarza

Aha, czyli idziesz na otomoto, gdzie jest taniej niz na allegro ale dalej za drogo ? To rozumiem ze ty masz jakiestakie socjalistyczne podejscie, powinno byc za darmo albo za 5 zl ? Zamiast sobie ujac ten koszt duzego burgera w zestawie w cenie pojazdu to placzesz jak to ciezko ci zaplacic marne 30 zl w stosunku do wartosci samochodu. Co to znaczyw ogole drogo, masz jakas ksiazeczke z ktorej wynika co jest drogie a co nie ? Rozumiem, gdyby woda mineralna kosztowala 30zl za litr, ale ty placzesz o 3 dyszki kiedy zaraz do kielni wezmiesz kilka tysi za sprzedaz auta, no lol. To jest dopiero zabawne.

 

A przyszlo ci do glowy, ze moze ani allegro ani otomoto to nie jest usluga skierowana do ciebie ze wzgledu na cene ? Tak samo jak ferrari nie jest produktem dla takich wynalazkow jak ty no bo "drogo" ? Zabawne takie psioczenie, wystawia auto za kilak tysiecy i 30 zl to drogo. Przeciesz nie wystawiasz uzywanej gry za 50 zl gdzie chca cie kroic 30 zl za wystawienie, no puknij sie w glowie chlopie.

Odnośnik do komentarza

kozak audica oficjalnie przestala jezdzic na benzynie. byly z tym problemy od samego poczatku bo zaraz po zakupie nie szlo odpalic tzn odpalal ale rzucalo silnikiem i bez dodania gazu gasl. problem pojawil sie jeszcze z 3 razy i ostatnio jak skonczyl mi sie gaz to mialem zaledwie kilka litrow i ledwo dotoczylem sie do domu.

zalalem 98ki, dzis wymienilem filtr paliwa i za kazdym razem gasnie chwile po odpaleniu, jak jade na gazie i zmienie to pomimo wcisnietego pedalu zaczyna tracic predkosc i zaraz rzuci nim jak szmatą.

 

pompka paliwa dogorywa i nie podaje odpowiedniego cisnienia? cos z zaplonem?

Odnośnik do komentarza

Infidel, nie mam już tej A1, siora nią jeździ. A była możliwość pozbycia się mojego Swifta, bo koleś wziął za niego tyle, ile by mi nikt nie kupił + dopłata i wyszło małe, zwinne autko:) w miarę tanio (ale było bite i to nieźle, jak się okazało już na miejscu). Pojeździłem może miesiąc, siora w sumie zadowolona. Wilk syty i owca cała, czy jakoś tak.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Infidel, nie mam już tej A1, siora nią jeździ. A była możliwość pozbycia się mojego Swifta, bo koleś wziął za niego tyle, ile by mi nikt nie kupił + dopłata i wyszło małe, zwinne autko:) w miarę tanio (ale było bite i to nieźle, jak się okazało już na miejscu). Pojeździłem może miesiąc, siora w sumie zadowolona. Wilk syty i owca cała, czy jakoś tak.

To co dla siebie bierzesz?

Odnośnik do komentarza

Jak mnie peżo nie zgnije bez zimę, to będziem jeździł, ażby mnie koła odpadli. Nie sprzedam, a robił będę. A jak zgnije, to zajadę do Krotoskiego, 500 zł sypnie i poszukam czegoś innego. Ale póki co 205 śmiga, już wypatrzyłem oponki na zimę (dwie potrzebuję) - 100 zł/szt., oczywiście nówki. Rozrząd za darmo, ale 30k temu robiony, więc jeszcze pojeździ.

 

Mówiłem, że półsyntetyk zalany? Nic oleju nie żre, spalanie 6,5-7 litra. Kozak, (pipi).

 

A Ty, najdas, niestety, ale w(pipi)ałeś się na srogą minę. Sprzedaj jakiemuś osłowi, póki to truchło jeździ.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...