Skocz do zawartości

Ninja Gaiden 2


Gość Tajfun

Rekomendowane odpowiedzi

tak sie sklada ze mam taki sam plan, poki co jestem w 10 czapterze na warriorze :) przedmioty niszcze naladowanym lukiem/windmilem (wzgledy bezpieczenstwa). wydaje mi sie jednak ze mozna rozwalac rzeczy innymi bronmi, chyba w 11 czapterze jest moment w ktorym trzeba walnac duzy, okragly guzik zeby cos tam zjechalo na dol, lukiem tego nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza

przedmioty? znaczy skrzynki itp.? to nawet lewym półdupkiem możecie niszczyć

a te przyciski to wciskasz A Y, jakąkolwiek bronią

 

nie mogę się przekonać do Lunara, nie dość że ma 3 metry to jeszcze tak tym wywija że ogarnąć kierunku nie idzie - fakt że jak wpadniesz w ekipę to nie będzie co z nich zbierać po chwili

Odnośnik do komentarza

Uzny - no właśnie te przyciski ponoć można przełączać inną bronią.

Ja mam nadzieję, że przez przypadek kogoś mieczami nie uderzyłem w pierwszym rozdziale, bo będzie kicha :| Już dokładnie nie pamiętam - najwyżej zacznę od początku.

A jak walczyłeś z Genshinem w Ch2? No i jak się schody w ch11 przechodziło na projectile'ach? :lol:

Edytowane przez marek1712
Odnośnik do komentarza
- Blade of the... zaliczy mi jako dwa miecze?

tak

jeśli chodzi o rozwalanie przedmiotów to nie jestem pewien, ale np. w 10 chapterze grając tylko vigoorian flail nie da się tą bronią wcisnąć guzika w ziemie i można uzyć innej broni

 

schody są w 10 i wystarczy poczekać z ninpo aż zrobi się większe zbiorowisko

Edytowane przez Hlipo
Odnośnik do komentarza

Hlipo - mój błąd. Fakt, są w ch 10 :)

Diabeu - pytania są do wszystkich ;) A co mamy ze schodami?:

- jest tam tłum ludzi i wielka rzeźnia

- gra chodzi średnio w 5-10fps :lol:

Pokonałem Genshina - wystarczy rzucać IS wtedy, gdy atakuje - pięknie mu schodzi życie ;) Robię małego FAQa - gdy skończę gdzieś go wrzucę ;)

Acha - nie wiedziałem, że Alexeiowi głos podkłada Hikaru Midorikawa (skądinąd znany jako Zelgadiss ze Slayersów ;) ) - przyćmiewa swoją gwiazdą chyba wszystkich innych razem wziętych :lol:

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się że Soul i Marek obaj maja racje z 4 lv., jeśli chodzi o DS to tak jak pisze Marek a Genshin

zostawia podwójny miecz juz na 4 lv.

 

 

A te schody to padaka na max, wstyd i hańba dla Tecmo, pliz po ch... takie akcje ? Mogli dać

5 pajączków zamiast 30 ninjów

, szkoda słów i miejsca na forum

Edytowane przez hayami
Odnośnik do komentarza

Patrząc na to co gość wyczynia przy użyciu N of Piercing Void nie mogę się doczekać aż tam dojdę (ostrzy prawie nigdy nie używałem). Chyba zrobię sobie osobnego save'a co by się móc czasem odstresować :lol: Bo za pierwszym razem używałem tylko kosy (nie wspominając o tym, że ninpo przez całą grę było włączane odświętnie ;) )

http://pl.youtube.com/watch?v=TtqMKp_NYUM

Edytowane przez marek1712
Odnośnik do komentarza

Nie będę się czepiał, jeśli chodzi o tą gre wybaczam wiele:) wciąż mam w pamięci IMO niedoścignioną pierwszą część, ale Ryu zawsze wymiatal i kropka.Jeśli chodzi o broń to w języku polskim nie wystepuje ona w liczbie mnogiej [ hi Pierdzioch]:) za to wykorzystanie łuku zasługuje na pochwałę bo poprzednio był mało praktyczny dodatkowo kilka rodzajów strzał wymagało dodatkowego mieszania w menusach, poza tym kozacko wygląda.

Odnośnik do komentarza
Patrząc na to co gość wyczynia przy użyciu N of Piercing Void nie mogę się doczekać aż tam dojdę (ostrzy prawie nigdy nie używałem). Chyba zrobię sobie osobnego save'a co by się móc czasem odstresować :lol: Bo za pierwszym razem używałem tylko kosy (nie wspominając o tym, że ninpo przez całą grę było włączane odświętnie ;) )

http://pl.youtube.com/watch?v=TtqMKp_NYUM

 

No fajnie to wyglada ale z tego co mi wiadomo to dość proste do wykonania bo jeśli nasiśniesz Y po skoku KRÓTKO PRZED OPADNIĘCIEM na grunt to Ryo robi "mini UT" które wciąga sesencje dając full UT w bardzo krótkim czasie praktycznie instant, kosa ma tą piękną moc fali uderzeniowej która kasuje wszystko po drodze dobrze sprawdza się na powolniaków takich jak w lesie przed 2 walką z wilkołaczkiem:)

 

Aha ale Tobie chodziło o ninpo, sorry mam gre po polsku i nie kumam ang. skrótów w tej grze, przynajmnij nie wszystkie.

Edytowane przez hayami
Odnośnik do komentarza

Dla tych, co się zabierają za mentora i mają chwile zwątpienia - pierwsze rozdziały są zdecydowanie najtrudniejsze IMHO.

Pod koniec jeszcze rozdział 11 może wku..ić. Zwłaszcza słynna walka z 3 Resetsu + masą ninja. Jak się przejdzie pierwszy test, to raczej już nic trudniejszego w grze nie ma.

 

Mimo wszystko uważam, że ninja z nożykami to przegięcie. Nie chodzi, że są trudni, tylko mega irytujący. Są znacznie trudniejsi przeciwnicy w tej grze, którzy tak nie wkurzają. Wolałbym plansze naładowane Resetsu, niż tymi wybuchami.

Za dużo od szczęścia w walce z nimi zależy. Zwłaszcza na master ninja, gdzie każda ninja rzuca po 3 na raz. Teraz sobie wyobraźcie, że wam 3 ninje na raz rzuciły nożykiem. Czasami cała energia leci w jednym momencie.

 

 

Aż nie mogę się doczekać, kiedy dojdę do żółwa. Dosłownie go zniszczę nożykami. Niech szmata poczuje, co to znaczy przetrwać na master ninja.

Odnośnik do komentarza

Katuje właśnie mentora czy kogos jeszcze tak wpieniały test of valor przez spadki animacji. W 6 chapie te latające śmietniki plujące rakietami tak spamują explozje ze nic nie widac a animacja rwie strasznie. Chodzi mi o pierwsze podejscie nie po przejsciu gry bo wtedy to by sie kosa pochlastalo złomiarzy. Ktoś rozwalił wszystkie testy przy pierwszym podejsciu na path of mentor ?

Odnośnik do komentarza
Katuje właśnie mentora czy kogos jeszcze tak wpieniały test of valor przez spadki animacji. W 6 chapie te latające śmietniki plujące rakietami tak spamują explozje ze nic nie widac a animacja rwie strasznie. Chodzi mi o pierwsze podejscie nie po przejsciu gry bo wtedy to by sie kosa pochlastalo złomiarzy. Ktoś rozwalił wszystkie testy przy pierwszym podejsciu na path of mentor ?

 

Ja zaliczyłem większość. Odpuściłem sobie kilka, bo nieprzydatne przedmioty by mi dały za dużo wysiłku.

 

Na ten test polecam Lunara. Najpierw najlepiej zając się rakietnicami. XXY z powietrza (od tego nie uciekają), a potem szybko XXY z ziemi i blok.

Cały czas trzymać się z dala od androidów.

 

Na androidy X z robiegu lunarem, a potem dash i Y. 5sec trwa walka.

Jeśli pierwszy atak nie odetnie kończyny, to XXY z ziemi.

Ewentualnie jakakolwiek technika, jak się sprawdzi. Tu już powinno być w miarę łatwo.

 

 

W tej walce trzeba być bardzo skupionym i nie dać się zaskoczyć przez androidy, jak się na początku te latajki niszczy.

 

Dla otuchy dodam, że to chyba najtrudniejszy test, jaki warto przejść. Potem jest albo łatwiej, albo nieopłacalnie.

 

 

 

BTW: Droga mistrza ninja jest chora. Przeszedłem pierwszy rozdział i gra mnie oszukiwała. No to teraz ja grę oszukuję i zbieram esencję na pierwszym poziomie. Na razie mam ok 10% maksa. Plan jest taki, by zebrać max, bo ceny są kosmiczne.

A myślałem, że mentor trudny jest.

Odnośnik do komentarza

Mam te 2 katany i sie zawiodłem. Myślałem, że to będzie jakaś turbo kosiara, a tu najlepiej z tego wszystkiego gra mi się standartowym DSem na 3 lvl. Katany mam na 2 i jakieś to suabe jest :/.

 

Momecik. Ktoś pisał, że po przejściu gry raz, mozna grać od nowa ze wszystkimi broniami, right? To czemu Cirexie piszesz, ze ceny są chore. Bronie zostaja, ale trzeba upgrade'owac od nowa? lolz

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...