Skocz do zawartości

Ninja Gaiden 2


Gość Tajfun

Rekomendowane odpowiedzi

Dragon Sword - > YYY trzymaj się blisko niego ,unikaj ataków po czym odpalaj YYY ;) jak masz skill'a to po udany ataku sęp na kontrę (Genshin od razu będzie chciał Ci oddać za to combo )

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Kosa - ulubiona broń. Starcia w chapter'ze 10tym lecą jedno za drugim. Czasem jest za wolna przy wyprowadzeniu combosa, ale jak już się rozbuja to wszystko fruwa. Jęki i wrzaski ofiar rekompensują brak szybkości (choć jak na tak wielką broń i tak nieźle się tym macha).

 

Bestiariusz nieźle się rozrósł. Teraz dopiero jest w czym wybierać :starwars: .

Odnośnik do komentarza

Na razie doszedłem do rozdziału 5. i większych problemów nie było. Jedynie boss z ch.3 jest denerwujący i drugi "Test of Valor" - reszta prosta. Zacząłem to "wodne miasto" i muszę przyznać, że bardzo podoba mi się w nim muzyka, tak samo jak i architektura :)

 

EDIT: U mnie szpony nadal są na lvl1 :lol: Nie podoba mi się ta broń - słaba, powolną i ma krótki zasięg; już wolę Lunara (super kombo YYYYY) + Dragon Sword. Ten pierwszy do przerzedzania tłumu, ten drugi - do bardziej taktycznej walki.

Edytowane przez marek1712
Odnośnik do komentarza

Haha, super - teraz się dowiedziałem, że w chapterze 4 były podwójne miecze za wystawową szybą T_T.

 

Czezare - nie mam zbytnio czasu na szukanie ale popatrz tu: http://www.achieve360points.com/forums/for...splay.php?f=374 :)

EDIT: znalazłem - możesz używać ninpo i wszelakiej broni zasięgowej - byle tylko trzymać się jednego typu broni białej! W razie czego można wczytać save'a.

Edytowane przez marek1712
Odnośnik do komentarza

Każda broń jest dobra, tylko trzeba używać odpowiednich ciosów. Np. Lunar, czy dragon sword te najmocniejsze akcje mają bardzo proste, podczas gdy np. nunczaku ma je zdecydowanie trudniejsze.

 

A co używania innych broni, niż ta z achivmenta - wielu ludzi twierdzi, że wcale nie można używać innych. Ktoś testował i nie zalicziło. Nie ma więc sensu ryzykować

Odnośnik do komentarza

Tak sobie lookam filmiki Shinobier'a i zastanawiam się jak on może sprawiać, że to wszystko wygląda tak prosto. Alexei w kilkanaście sekund, to samo Volf czy Zedonius. Masakra...

Trzeba się naprawdę przekonać do Claw'a i Fang'a. Broń ma niesamowity damage na bossach. Poza tym należy obadać i przyswoić sobie wszystko co pomoże przejść wyższe poziomy trudności.

 

Jakiś Japończyk pchnął oficjalnie jako pierwszy Way of the Master. Szybko się kolo ogarnął...

 

 

Odnośnik do komentarza

ciężko się korzysta z internetu?

 

Dragon Sword

Dragons Claw and Tigers Fang

Eclipse Scythe

Falcon's Talons

Kusari-gama

Lunar Staff

Tonfa

Vigoorian Flail

 

od razu wrzucę unlocki:

Black Jaguar Costume - Complete Path of Mentor

Camoflauge Ninja Outfit - Complete the game on Warrior

Gamerpic - Collect all 30 crystal skulls

Golden Ninja Costume - Complete the game on Path of The Master Ninja

Music Test - Clear the game on any difficulty

Old Film Filter - Beat the game.

Red Ninja Outfit - Complete the game on Acolyte

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...