Skocz do zawartości

Ninja Gaiden 2


Gość Tajfun

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Soul
Tzn jaki sposób? Dla mnie to jeden z trudniejszych przeciwników w grze.

 

Długi ale skuteczny ,po pierwsze w ogóle nie zabijam tych karzełków ,po drugie czekam na moment aż wielgus zaczyna jeść kości do tego czasu skutecznie mijam ataki ,gdy doczekam się momentu okładam go lunarem XXY x2 akcje powtarzam również po uniknięciu jego łap (płaski uderzenie !!! gdy atakuje pięściami lepiej nie atakować ) gdy upadnie lunar XXY na klatkę piersiowa zwija masę jego HP trzeba idealnie trafić .Można też okładać go z łuku ;)

 

Volfa zassałem dziś po prostu na spokoju zero straconego HP to samo panów zaraz po nim .

 

 

Powiem jedno ta gra z godziny na godzinę jest co raz lepsza! nic nie daje większej radości jak przejechanie po kimś ,gdy przed tym było odwrotnie BOŻE jak ja to kocham + muza by Disturbed - Indestructible :twisted2:

 

Panowie dziś mi się z upadatowało NG2 wie ktoś co ten up dał?

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza
Panowie dziś mi się z upadatowało NG2 wie ktoś co ten up dał?

W necie cisza, z forum Iberiana doczytałem że prawdopodobnie naprawiono glitch w 10 chapterze, gdzie pomimo zabicia wormów nadal nie można było otworzyc przejscia i jakis glitch związany ze speed runem.

Odnośnik do komentarza

Mieliście rację, Volf jest śmiesznie prosty. Już ci kolesie po nim więcej problemów mi przysporzyli bo rzucali kawałkami swoich pobratymców. Generalnie z Lunarem wszystko przebiega spokojnie i przyjemnie. Dziwią mnie troszkę takie rozbieżności w poziomie trudności rozwałki bossów. Wodny smok prócz tego, że nie potrafię sterować Ryu jak jest w wodzie, był znacznie trudniejszy. No nic. Lunar rozwala wszystko na swej drodze i rozgania hordy aż miło. Szczególnie 360UT1. Miażdży...

Odnośnik do komentarza

Jakiś dobry sposób na bossa w 3 czapterze (metro)? Wiem, że używać łuku (łuk mam na pierwszym levelu). Owszem, uda mi się wysłać mu kilka strzał, ale te twarze, które wysyła na mnie, mnie masakrują. Strzały z "gwiazdki" spokojnie kilka dżampów i z głowy... ale te mordy, lecą na mnie, jak rakiety wyczulone na ciepło :(

 

PS. Nie wiem jak wy, ale przez tą grę zrobił mi sie krwiak na kciuku :D No wiecie, taki odcisk pod paznokciem, co podpływa krwią :D

Edytowane przez DaBig
Odnośnik do komentarza
Wodny smok prócz tego, że nie potrafię sterować Ryu jak jest w wodzie, był znacznie trudniejszy. No nic. Lunar rozwala wszystko na swej drodze i rozgania hordy aż miło. Szczególnie 360UT1. Miażdży...

 

W walce z wodnym smokiem chodzi o to, by nie wchodzić do wody. Najlepiej z łuku atakować i nauczyć się unikać dwóch ataków, którymi jest w stanie nam cokolwiek zrobić.

Odnośnik do komentarza

Wrzucam 3 kolejne filmiki. Dwa tricki na ułatwienie rozdziału 11. Normalnie rozdział jest mega trudny i przypomina nieco pierwszy test ma master ninja.

Tyle wybuchów, że nic nie widać.

 

Trzeci filmik pochodzi z rozdziału 10 i walki z 9x ulepszonymi Resetsu. Bez ninpo i bez użycia przedmiotów. Trochę na fuksie.

Inna sprawa, że nie musimy z nimi walczyć.

 

Za około godzinę będzie można oglądać.

Odnośnik do komentarza

Postaram się wrzucić, ale mam problem z większością bossów nagrać cokolwiek.

Musi mi się udać przejść za pierwszym podejściem. W innym przypadku ninja cinema przestaje nagrywać.

 

Niestety, ale nie mam możliwości nagrać na żywo.

 

 

BTW: Każdy mój prawie filmik jest dostępny w HD, tak samo Shinobiera.

Pod filmikiem na yuotube jest link do lepszej wersji. Niestety, nie da rady dać go bezpośrednio tu. Trzeba doklikać.

Odnośnik do komentarza

 

Alexei na MN - no hurt.

Niestety nie ja to na grałem : )

Ha! Bio Culke jak zwykle w formie. Jest gdzieś również jego vid gdzie rozwala tego sub-bossa z 3ego chyba chapter'a również nohurt. Kilka razy doradzał mi przy KRach. Uwielbiałem oglądać jego wypociny z Black'a. Holendrzy mają grupkę całkiem dobrych zawodników.

 

Ostatni boss na MN - no hurt.

 

 

Niesamowity filmik.

Hmm, wydaje się być prosty c'nie :lol: ? Trzeba mieć na względzie wszystko co pokazuje. Nawet przy biciu gry na PotM.

 

Chętnie zobaczyłbym jakieś walki z Zedoniusem, jak dla mnie największy "pain in the ass" z całej gry...
Dziś go pchnąłem, ale ile się nawściekałem...XXYY Lunarem jak zwykle się sprawdziło znakomicie.

 

Testy z kosą są bez większego bólu do przejścia. Denerwował mnie tylko ToV w 8mym chapter'ze. Czerwone smoki krzyżowały troszkę moje plany.

 

Jestem teraz w podziemiach i walczę z tym przerośniętym robalem. Na PotW kolo był prosty do bólu, ale na Mentorze nie potrafię już spamować UT. 360UT Lunarem wyrzuca Ryu z jamy i kolo mnie łapie...po sprawie. Jest jeszcze Kusari-Gama, ale ona nie robi takiego damage'u jak Lunar. Spróbuję jeszcze dziś kosą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...