Skocz do zawartości

Ninja Gaiden 2


Gość Tajfun

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że masz kosę. Ja rozwaliłem go tak: stanąłem sobie w przejściu (ale nie na tyle, żeby Cię sięgnął) i ładowałem UT, w odpowiednim momencie puszczałem )BARDZO WAżNY JEST TIMING!!!) i odskakiwałem do tyłu. Bardzo szybka walka i nie traci się energii. Rex pisał coś o Lunarze lecz w moim przypadku się nie sprawdził. Robiąc 360UT Ryu wychodził z sekwencją za pomieszczenie, w którym sie schowałem i w konsekwencji robalek mnie zjadał na przekąskę.

 

Pchnąłem kolejny test. Drażniące strasznie były latające smoki, ale uporałem się najpierw właśnie z nimi i dalej to już spacerek. Nie ładowałem pełnego UT Lunarem tylko pierwszy poziom, który zabija smoka na miejscu. Uniki przed fireball'ami, UT1 i znów to samo. W momencie kiedy pozbyłem się żółtych kreatur zmieniłem broń na Scythe i pojechałem z robotami jak z pier.dołami. Jeśli wyskakują dwie skrzynki dobrze jest wyekwipować Lunara lub Flails'y. W jednej z nich mogą być rybki, a nie ma nic bardziej denerwującego niż zgon po zaliczeniu ToV'a.

 

Mam troszkę pod górkę bo przechodzę je po raz pierwszy i dopiero na Mentorze. Jedynym, z którym nie chciałem się użerać to pierwszy. Darowałem sobie.

 

Pytanko: czy ja coś przeoczyłem, czy po walce z tym robalem w ch9 jest jakiś ToV :huh: ? Właśnie wyczytałem w poradniku Marka.

Odnośnik do komentarza
Rozumiem, że masz kosę. Ja rozwaliłem go tak: stanąłem sobie w przejściu (ale nie na tyle, żeby Cię sięgnął) i ładowałem UT, w odpowiednim momencie puszczałem )BARDZO WAżNY JEST TIMING!!!) i odskakiwałem do tyłu. Bardzo szybka walka i nie traci się energii. Rex pisał coś o Lunarze lecz w moim przypadku się nie sprawdził. Robiąc 360UT Ryu wychodził z sekwencją za pomieszczenie, w którym sie schowałem i w konsekwencji robalek mnie zjadał na przekąskę.

Bardzo pomaga w tym akurat momencie gry całkowite wyłaczenie muzyki. :]

 

Odnośnik do komentarza

Ja nie robiłem tego w przejściu, tylko w głównym korytarzu stałem. Jak tylko się zbliżał, to puszczałem 360UT2. To go ogłuszało i wystawiało na darmowe XXY. Ok 3 razy tak trzeba zrobić.

 

Można też strzałami stojąc w grocie. Ewentualnie na końcu głównego korytarza i ładować z łuku w twarz. Kilka razy można, bo każda strzała ogłusza. Potem tylko combo na mordę.

Odnośnik do komentarza

Panowie, powiedzcie mi punkt po punkcie jak prawidlowo zrobic UT360?Niby robie to, ale nie wiem czy dobrze i czy o to chodzi.

Czy robi sie to w ten sposob, ze najpierw kreci sie lewa gala (wazny jest kierunek kreciolka?), potem przytrzymuje Y i puszcza, czy jakos inaczej? Moze kreciolka robi sie w trakcie przytrzymania Y?Prosze o bardzo wyczerpujacy i szczegolowy opis.

Odnośnik do komentarza
Panowie, powiedzcie mi punkt po punkcie jak prawidlowo zrobic UT360?Niby robie to, ale nie wiem czy dobrze i czy o to chodzi.

Czy robi sie to w ten sposob, ze najpierw kreci sie lewa gala (wazny jest kierunek kreciolka?), potem przytrzymuje Y i puszcza, czy jakos inaczej? Moze kreciolka robi sie w trakcie przytrzymania Y?Prosze o bardzo wyczerpujacy i szczegolowy opis.

Ok. Stoisz, kręcisz gałą (niekoniecznie pełny obrót) i wciskasz Y (przytrzymujesz :P ). Ot i cała filozofia. Rzecz jasna musisz mieć broń, która posiada w swoim wachlarzu ruchów ten manewr i musi być zupgrejdowana co najmniej na drugi lvl. Jest jeszcze możliwość (pisałem o tym wcześniej) zrobienia tzw. on-landing charge czyli podczas skoku kręcisz gałką i tuz przed wylądowaniem wciskasz Y.

 

Odnośnik do komentarza
Panowie, powiedzcie mi punkt po punkcie jak prawidlowo zrobic UT360?Niby robie to, ale nie wiem czy dobrze i czy o to chodzi.

Czy robi sie to w ten sposob, ze najpierw kreci sie lewa gala (wazny jest kierunek kreciolka?), potem przytrzymuje Y i puszcza, czy jakos inaczej? Moze kreciolka robi sie w trakcie przytrzymania Y?Prosze o bardzo wyczerpujacy i szczegolowy opis.

Ok. Stoisz, kręcisz gałą (niekoniecznie pełny obrót) i wciskasz Y (przytrzymujesz :P ). Ot i cała filozofia. Rzecz jasna musisz mieć broń, która posiada w swoim wachlarzu ruchów ten manewr i musi być zupgrejdowana co najmniej na drugi lvl. Jest jeszcze możliwość (pisałem o tym wcześniej) zrobienia tzw. on-landing charge czyli podczas skoku kręcisz gałką i tuz przed wylądowaniem wciskasz Y.

Senk ju wery macz!O to mi wlasnie chodzilo! :) Wytlumacz mi jeszcze ten on-landing czardż.Piszesz, ze tuz przed wyladowaniem trzeba nacisnac Y, ale rozumiem, ze w momencie "tuz przed ladawaniem" musze wciagnac jeszcze karme, zeby odpalic UT, prawda?

Odnośnik do komentarza

I ta wersja przy lądowaniu jest najbardziej użyteczna.

Skaczemy (np. uciekając od przeciwnika) i będąc w powietrzu kręcimy kółeczka. Tuż nad ziemią tylko lekko naciskamy Y, by wessać esencją.

Ewentualnie lekko przytrzymujemy, jeśli zależy nam, by na bank wessało dwie.

 

 

Oczywiście w tej wersji Ryu ładuje UT natychmiast. Znacznie szybciej, niż normalnie.

Odnośnik do komentarza

Te obrazki pokazują, że MNM chyba będzie niczym w porównaniu do Mission Mode <_<

 

...while Survival missions give you a single weapon to fight off as many enemies as possible

czyli co? Cały czas gra będzie chodzić jak na schodach w ch.10? :lol:

This image pwns all XD

8053a24a44fa169a.jpg

 

 

BTW - niech wreszcie admin się weźmie za naprawę forum, bo mam już dość tego komunikatu "IPS Driver Error".

Edytowane przez marek1712
Odnośnik do komentarza

Wczoraj zacząłem Mentora. Muszę przyznać, że do tej pory (tj. ch.3) najgorsza była pierwsza walka z Tactical Ninja <_< Potem już jakoś szło. Dopiero druga walka z Rasetsu była wkurzająca - ile ja tam nerwów natraciłem... Nawet Genshin już taki beznadziejny nie był. Teraz jestem na początku ch.3 i nie mogę się przebić przez pierwszą chmarę latającym fiendów (które strzelają i przelatują np. przez latarnie - ultra-cheap). Chyba zrobię sobie małą przerwę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...