Skocz do zawartości

Ninja Gaiden 2


Gość Tajfun

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy to wina tego wadliwego update, ale gra wiesza mi sie w polowie cut scenki w 10 chapterze, kiedy dochodze do tej wielkiej fortecy.

rozumiem, ze i w tym przypadku pomoze mi tylko odlaczenie od live i wyczyszczenie cache? (tak btw. jakie sa skutki uboczne czysczenia cache ? )

 

Wszystkie dodatki potem się muszą dociągnąć. Innych skutków ubocznych nie ma.

W nielicznych przypadkach gry mogą lepiej działać po wyczyszczeniu cache podobno.

Odnośnik do komentarza
nie wiem czy to wina tego wadliwego update, ale gra wiesza mi sie w polowie cut scenki w 10 chapterze, kiedy dochodze do tej wielkiej fortecy.

 

Ja mam to samo dokładnie w tym samym momencie. Próbowałem trzy razy pod rząd i zwiecha jest za każdym razem (trzeba x-a odpalać „ręcznie” na nowo). Na razie nie chce mi się kombinować z cache, odkładam grę na półkę. Żenada, żeby w dzisiejszych czasach taki syf wypuszczali... japończycy schodzą na psy.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy chapter za mną. Zaś początek drugiego to popis umiejętności manualnych gracza i szczęścia do n-tej potęgi. Myślałem, że szlag mnie trafi, gdy po przejściu trzech pierwszych walk z ninjasami i tymi irytującymi na maxa magami, rozwaliłem niemal wszystkie wilki i ostatni mnie dziabnął raz, a śmiertelnie. Kuźwa, myślałem, że wyjdę z siebie. Lunar na 3mlevelu ułatwia sprawę jednak.

 

 

P.S. Nie wiem jakim cudem temat wrócił w pierwotnej postaci, ale pozostaje tylko się cieszyć.

Odnośnik do komentarza

Ale z łucznikami już nie...dlatego należy najpierw rozpłatać wilczki, a później ich. Nieważne, poradziłem sobie. Jestem teraz przy walce z Genshin'em i muszę przyznać, że no-life-upgrade run jest strasznie męczący na Path of the Master Ninja. Łucznicy i ninjasy z ESami po prostu mnie doprowadzają do białej gorączki.

Odnośnik do komentarza
Chodziło mi o przebiegniecie przez lokacje w której pojawiają się te kundle aż do rzeki.
A mi chodziło o to, że w tej samej lokacji gdzie są burki stoi jeszcze bodaj 5 kolesi i naparzają wybuchowymi strzałami. Nie ruszysz się z miejsca jak masz grot z dynamitem w tyłku. Trzeba się cofnąć, rozpłatać pieski i czekać na łuczników aż się pokwapią osobiście. A później faktycznie są jeszcze kolesie czekający na drugim brzegu.

Nie sprecyzowałem. Gram na Master Ninja i jest zdziebko inny układ przeciwników.

 

 

Ja tam koledzy gram na punkty na Master Ninja i jestem po 4 chapterze i mam 13 mln :) chciałbym tak zrobic ''tylko'' 50 mln i biore sie za misje :)
50 baniek to już niezły wynik. Cały czas jednak uważam, że system scoringu w Blacku jest o niebo lepszy. Nie ma tylu ceregieli z farmowaniem rybek, glitchy i innych utrudnień. Ale powodzenia. Dasz radę.

 

Odnośnik do komentarza

Nie jestem jakimś specjalnym wymiataczem, grałem w NG1 na xboxie, przeszedłem drugie starcie z almą i jakoś porzuciłem tą grę, potem sprzedałem konsolę i nie miałem okazji jej nigdy ukończyć.

Ng2 mnie zauroczył, moim zdaniem system walki jest lepszy, krojenie przeciwnikow nie dawało mi wczesniej takiej frajdy, poziom trudności, gram na ściezce wojownika, nie jest aż tak wymagający - jestem w 7 chapterze.

Gra jest naprawdę świetna, dmc4 przy niej to gra dla dzieci, wolna, masherska, za to ninja gaiden to małe dizeło sztuki. Nawet nie przeszkadza mi tak bardzo kamera, chociaż bardzo często trzeba przez nią walić na ślepo, mimo to dodaje to uroku, sprawia ze jest trochę trudniej, ja wiem... moze bardziej realistycznie ze nie mozna ogarnac calego pola walki =)

Odnośnik do komentarza
A mi chodziło o to, że w tej samej lokacji gdzie są burki stoi jeszcze bodaj 5 kolesi i naparzają wybuchowymi strzałami. Nie ruszysz się z miejsca jak masz grot z dynamitem w tyłku. Trzeba się cofnąć, rozpłatać pieski i czekać na łuczników aż się pokwapią osobiście. A później faktycznie są jeszcze kolesie czekający na drugim brzegu.

Nie sprecyzowałem. Gram na Master Ninja i jest zdziebko inny układ przeciwników.

Chodzi mi dokładnie o przebiegniecie przez lokalizację z psami i łucznikami bez żadnej walki.

Odnośnik do komentarza
Chodziło mi o przebiegniecie przez lokacje w której pojawiają się te kundle aż do rzeki.
A mi chodziło o to, że w tej samej lokacji gdzie są burki stoi jeszcze bodaj 5 kolesi i naparzają wybuchowymi strzałami. Nie ruszysz się z miejsca jak masz grot z dynamitem w tyłku. Trzeba się cofnąć, rozpłatać pieski i czekać na łuczników aż się pokwapią osobiście. A później faktycznie są jeszcze kolesie czekający na drugim brzegu.

Nie sprecyzowałem. Gram na Master Ninja i jest zdziebko inny układ przeciwników.

 

 

Ja tam koledzy gram na punkty na Master Ninja i jestem po 4 chapterze i mam 13 mln :) chciałbym tak zrobic ''tylko'' 50 mln i biore sie za misje :)
50 baniek to już niezły wynik. Cały czas jednak uważam, że system scoringu w Blacku jest o niebo lepszy. Nie ma tylu ceregieli z farmowaniem rybek, glitchy i innych utrudnień. Ale powodzenia. Dasz radę.

 

Zgodze sie sie z tym ze w NGB system punktowania jest o wiele lepszy niz w NG2 no ale co zrobic jak TECMO/TEAM NINJA tak spieprzyli (choc nie do konca) ta gre....moze wyjdzie kidys NG2 SIGMA czy inny wynalazek i bedzie bardziej dopracowana :)

Odnośnik do komentarza
A mi chodziło o to, że w tej samej lokacji gdzie są burki stoi jeszcze bodaj 5 kolesi i naparzają wybuchowymi strzałami. Nie ruszysz się z miejsca jak masz grot z dynamitem w tyłku. Trzeba się cofnąć, rozpłatać pieski i czekać na łuczników aż się pokwapią osobiście. A później faktycznie są jeszcze kolesie czekający na drugim brzegu.

Nie sprecyzowałem. Gram na Master Ninja i jest zdziebko inny układ przeciwników.

Chodzi mi dokładnie o przebiegniecie przez lokalizację z psami i łucznikami bez żadnej walki.

Łucznicy nie pozwalają na nic. Ewentualnie Flying Swallow Dragonem może jakoś pomóc. Ale wtedy będą naparzać podczas przeprawy przez rzekę. Porąbana lokacja <_< . No nic, męczę sie teraz z bossem w 3 chapter'ze. Zrobię sobie przerwę bo mnie dobija ta bestia.

 

Odnośnik do komentarza

wiem,ze byl temat z zawiecha ng2 ale nie do konca go zkumalem a dokladniej : dobra wiem,ze trzeba wyczyscic jakies cache konsoli o co w tym biega mam pol oprogramowanie, wiec co i z kad usunac ? wiadomo,ze pacz to popsul , swoja droga ci z team ninja to :bash: , psuc wlasna gre za co ja place ? za to,zeby miec buga w 10 chapterze. aha mam nadzieje,ze nie bede musial od nowa zaczynac az do 10 chaptera?

Odnośnik do komentarza

Sorki ja mam takie pytanie?

Udało mi się dotrwać do ostatniej walki z arcy demonem. Zabiłem go jednak co się okazuje trzeba walczyć z drugą formę demona.

I Tu jest problem gram na średnim poziomie trudności, nie mam już zdanych miksturek życia, tylko 3 ninpo które i tak mu nic nie robi?

Jakaś taktyka na niego? Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Ok, kiedy strzela promieniem rób dash'e (kierunek+blok), jeśli bije pięściami w ziemię - to samo. Używałem na niego podwójnych katan i comba ->YYYY. Ninpo używałem jedynie jako zasłonę przy jego atakach, trzymałem sie blisko i atakowałem kiedy tylko była sposobność. Dobrze jest kiedy chodzi po powierzchni. Wtedy można stosować wyżej wymienione combo co MOŻE go unieruchomić na moment.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...