Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze jadlem w KFC lub czasami McDonalds. Akurat sie spieszylem, patrze na kolejki - KFC ogromna, McDonald tez, patrze na Burger King, nikogo lol :D No to ryzyk fizyk. Zamowilem tortille z kurczakiem jako substytut Twistera i...z krzesla spadlem. CZTERY razy tyle mieska co w Twisterze, co gryz to kupa miecha (mysllaem ze dla jaj wlozyli na poczatek tyle a na koniec bedzie sama salata z sosem jak to bywa zwykle). Milo sie zaskoczylem, bylo smaczne i bylo duzo.

Odnośnik do komentarza

Przestańcie bo zaraz wsiade w samochod i sam pojade do maka:p zresztą od rana o tym myślałem ale po pracy byłem zbyt leniwy i wolalem pojechać odrazu do domu. Ale teraz troche glodny sie robie xD

 

Z drugiej strony wiem ze drwal i tak bedzie slabszy od domowych a nawet od big kinga xxl i pewnie bede troche zawiedziony .. ale i tak mnie kusi:p

Odnośnik do komentarza

Ta. Zjadlem dwa w odstępie 15min (mak jest w realu. Skoczylem na szybkie zakipy)

I teraz nie wiem (pipi) czy rzygac? :P
Takie uczucie przejedzenia gruzem. Inne niz przy zwyklym jedzeniu

Tak czy siak obie kanapki byly dobre
Drwal to wiadomo

A ta gorska miala ciekawy smak (czasami sa kompletnie mdłe i bez smaku)
Jednak zamiast rukoli mogli dac zwykla salate. A szynka szwarcwaldzka byla smakowita ale nie byla smażona wiec byla dosyc trudna do przegryzienia i za jednym zamachem polowa jej sie wyciągnęła z bulki:p
I dwa kotleciki byly tak cienkie jak w zwyklym burgerze. Moze troche wieksze ale cieniutkie

W smaku moge polecic obie ale jesli chodzi o wielkosc to zdjecia promicyjne sa bardzo przeklamane. W rzeczywistości bylo malo wkładu

 

 

zzobaczcie co to ma byc

nxric4.jpg

1zlrhb6.jpg

 

 

 

a tu kanapka górska

2a0ch3o.jpg

4sxxys.jpg

 

 

 

ale daje makowi jednego plusa - dokładają do tych wiekszych kanapek oprócz pudełka jeszcze papierek, kiedyś można sie było upierdzielić po łokcie

 

 

edit - aha no i ejszcze oparzyłem sie serem z kanapki drwala :P xD

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

bylem w macu 0.5h temu po 2 kolejne figurki z mario (mario w rurze i yoshi) i kupilem tego drwala, wlasnie jem. Bardzo dobre, chyba najlepsza bula jaka jadlem w macu :sorcerer: ale i tak Moa >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> KFC >>>>>>> McD

 

Ok, po zjedzeniu, stwierdzam ze kanapka naprawde swietna. Chyba nawet lepsza niz ten BOSS z KFC. 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

 

W smaku moge polecic obie ale jesli chodzi o wielkosc to zdjecia promicyjne sa bardzo przeklamane.

 

NO SHIT

 

 

oczywiste jest że fotki reklamowe są upiększone i przekłamane, to wie każdy, ale wielkość tego przekłamania jest różna, i w tym wypadku jest ogromna o wiele większa niż np przy mcroyalu

 

porownaj sobie moje foty do tego

zimowa-promocja1260x460.jpg

 

 

nie zawsze róznica jest taka wielka

 

tu jeszcze fota z jakiegoś bloga, praktycznie identyczna jak moja - na obu mieso i ser sa o wiele mniejsze od bułki\

z13253723Q,Kanapka-Drwala-i-Serki-Camemb

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...