Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Czyżbyś był z Małopolski? :] Tylko tutaj spotkałem się z określeniem "sznycle" na mięso mielone. Sznycel to po mojemu zawsze był "jednolity" kotlet w panierze (z utłuczonego kawałka mięsa).

 

edit:

up. No to spoko, ja polecam do mielonego jeszcze dodać gotowany ryż i zawinąć w kapustę. Najlepszy przepis na burger!

rodowity krakus z dziada i pradziada ;)

 

bizon luzik wiadomo kazdy ma swoje kubki smakowe i rozne przepisy jak np; mieso mielone zmieszane z suszonymi pomidorami, kaparami i tam wlasnie jajko pasuje bo trzyma to wszystko razem

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

nie

masz problemy ze sluchem na to wychodzi

 

 

jeden gluchy, drugi sepleni, inny palcow nie ma, ja pier dole co za druzyna

 

Bizon jak pisze posta to automatycznie czyta go na glos, wiec mogles niedoslyszec Red.

 

 

Byłem w krakowie i wstąpiłem do polecanego MOA.

 

Byłem w środę i czwartek i zamówiłem w oba dni mamuta:

 

1. normalny, czyli wszystkie składniki - burgera przynieśli, jest naprawde duży. Ale ten kto w jego spisie składników wymyslił domyślnie (oprócz całego festiwalu warzyw) ananasa i buraka to skończony idiota. Te smaki nijak nie pasuja do całości i zabijają smak burgera. Porażka. 

 

Ciekawe jak nazwac typa co dodal do burgera jajka.

 

Odnośnik do komentarza

spoko przepis Red. udoskonalę za jego pomocą swój

 

 

Czynność numer cztery: smażenie. Nie-na-oleju. Nie chodzi o rodzaj tłuszczu, ale o jego brak. Nie wlewajcie na patelnię oliwy, nie dawajcie masła. Ma być sucha. I grillowa. Jeśli nie macie grillowej, od biedy wystarczy zwykła. Bez. Tłuszczu.

obawiam się, że Yanka będzie trzeba reanimować jak to przeczyta

Odnośnik do komentarza

przeciez krupek dobrze mowi co ty pyerdolisz rozi. cheesburger to guwno fakt ale big maca juz mozna porownac z innymi i bulka czy mieso w bigmaku sa takie same praktycznie jak w innych. tylko mi nie mow ze drwal jest super bo ma cebule czy chuy wie co na bulce a nie sezam. drwala ratuje ten placek, sos ale wyjac mieso i zjesc z sama bulka to mozna rzygnac tak jak przy big macu. 

 

w maku sa spoko frytki/ziemniaki/kartofelki i inne ziemniakopodobne wyroby z tym sosem smietanowym. mak to jest ostateczny wybor. najpierw powinno sie chodzic do 'prawdziwych' burgerowni ktore wyrastaja jedna przy drugiej i sa niektore mega kozackie, potem ewentualnie burger king a na koncu mcdonald jak juz na prawde jestesmy zdesperowani. 

 

 

 

 

McRoyale xDD

Edytowane przez schabek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No bo ja chodzę na burgera, żeby wpierdalać samą bułkę. Te co podałem są jednymi z najlepszych jakie jadłem w tego typu sieciach. Spocone z Burger Kinga mi niestety nieodpowiadają. I wiadomo, że wolę jeść w normalnych burgerowniach.

Odnośnik do komentarza

No jak takie guwniaki jesz, to niedziwota. Podwójny McRoyale, Drwal, to są jedne z najlepszych burgerów fast foodowych.

loooo kur jakie banialuku, drwal czy wiesmiak to jedyne zjadliwe kanapki, jedyne co mc ma spoko to shake, mc flully i lody waniliowe z polewa, kazda inna kanapka i produkt z tej budy sa po prostu tragiczne w porownaniu do burger kinga czy jakiejkolwiek burgerowni - a jeszcze sam czasem piszesz ze jesz np w mad micku czy tej nowej burgerowni na mariackiej

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...