Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, wiem, że jak wrócę do Moa, to na pewno nie wezmę sobie Moaburgera. Wolę tradycyjne kombinacje składników, bo eksperymentowanie też musi mieć umiar i łatwo przesadzić.

Poza tym pesymistycznym postem nadal jestem fanatykiem Moa i jak będzie tylko okazja, to skorzystam z tej jadłodajni. Wezmę BBQ, który zwali konia moim kubkom smakowym.

Pozdrawiam

 

jesli chodzi o burgery, to nie lubie eksperymentowac, trzeba bylo isc za moja rada  :sorcerer:  choc wyjatkiem jest jesli jest goraco, to np. we friendsach na rynku bralem bardzo smacznego burgera 'lekkiego' - z bialym serem i duza iloscia warzyw na ciabacie. troche przypominal mi brazera z kfc ktory jest moim ulubionym burgerem z sieciowek typu mc/kfc.

Edytowane przez Rambo7
Odnośnik do komentarza

12,60 zł.

Zjadłszy. Jak dla mnie typowy makdolanowy burger, tylko z ostrzejszym majonezem. Dobry, nie przeczę, ale dla mnie burger to powinien być gruby grilowany kawał soczystego średnio wysmażonego (różowego w środku) mięsa, a tutaj są dwa wypieczone na wiór kotleciki, troszkę serka i kapciowa bułka.

Odnośnik do komentarza

 

No cóż, wiem, że jak wrócę do Moa, to na pewno nie wezmę sobie Moaburgera. Wolę tradycyjne kombinacje składników, bo eksperymentowanie też musi mieć umiar i łatwo przesadzić.

Poza tym pesymistycznym postem nadal jestem fanatykiem Moa i jak będzie tylko okazja, to skorzystam z tej jadłodajni. Wezmę BBQ, który zwali konia moim kubkom smakowym.

Pozdrawiam

 

jesli chodzi o burgery, to nie lubie eksperymentowac, trzeba bylo isc za moja rada  :sorcerer:  choc wyjatkiem jest jesli jest goraco, to np. we friendsach na rynku bralem bardzo smacznego burgera 'lekkiego' - z bialym serem i duza iloscia warzyw na ciabacie. troche przypominal mi brazera z kfc ktory jest moim ulubionym burgerem z sieciowek typu mc/kfc.

 

friendsy są goty! uwielbiam u nich tego z lazurem i gruszką. 

ze słodkich, świetny był też w burger love (niestety burger tygodnia tylko) - chutney jabłkowy, chipsy z batatów i jogurt naturalny. mogłabym dla niego na zawsze porzucić czekoladę. 

 

we wrocławskim moa...było dobrze, ale nie aż tak dobrze jak w krakowskim. mój jagnięcy ulubieniec z sosem jogurtowo-miętowym był smaczny, ale cebulowe bhaji trochę za mocno czuć olejem. no i łódeczki. czy one czasem nie miały być ostre?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W miasteczku niedaleko mnie otwarli restaurację: https://www.facebook.com/PodKolumnami i mają w swojej ofercie menu burgerowe. Mięcho 150g i jest stosunkowo tanio, bo w 20 zł można się zmieścić. Jeszcze nie jadłem, mam zamiar się wybrać niedługo. Burgery wyglądają tak: 

10922425_822187527849108_881598275449047

11046671_822187727849088_137696013992740

 

Menu:

 

10974735_822937371107457_856859976500689

 

 

Może być smakowicie.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Zjadłem wczoraj tego makrojala na ostro i bardzo mi smakowało, mmm. Nawet tą psełdkobułkę podgrzali tak, aż od środka odrobinę chrupiąca była, a mięsko wilgotne, tłuste i niezdrowe, wypchane wzmacniaczami smaku i jakimiś uzależniającymi substancjami, że ojojoj <3 Niedługo tą z pieczarkami spróbuję.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Myślałem, że ten nowy McRoyal serio wprowadza jakąś świeżość i odbiega od makowego syfu, skoro tak wszyscy chwalą. Niestety, myliłem się. Guwno obesrane po samą szyję. Dobrze, że nie wziąłem frytek i napoju, bo już w ogóle miałbym doła. Na chvj ja Was słuchałem w ogóle, gdzie ja miałem rozum...

Odnośnik do komentarza

No to typowy makdolan jest i jak ktoś nie lubi tam jeść to mu nie zasmakuje. Zwykły czizburger tylko, że więcej "mięsa" i sosów jest plus jakieś "warzywa". Ja akurat za dzieciaka się tam stołowałem raz na jakiś czas i ta chemia i uzależniające dodatki spowodowały, że lubię tą kupę od makdolana i mi to smakuje niestety :(

Odnośnik do komentarza

Myślałem, że ten nowy McRoyal serio wprowadza jakąś świeżość i odbiega od makowego syfu, skoro tak wszyscy chwalą. Niestety, myliłem się. Guwno obesrane po samą szyję. Dobrze, że nie wziąłem frytek i napoju, bo już w ogóle miałbym doła. Na chvj ja Was słuchałem w ogóle, gdzie ja miałem rozum...

nikt tu nie mówił ze to jakies cuda na kiju. Ja wielokrotnie zaznaczalem ze jest bardzo dobry "jak na standardy maka". Jesli gardzisz makiem to oczywiscie ze ci nie smakowal. I o tym tez pisalem. Wiec miej pretensje do siebie bo słabo sie wczytales

Odnośnik do komentarza

widziałem ta fotke z maka wcześniej dziś, i zauważcie co napisali w spisie składników - masa jakichś vegańsko hipsterskich roślin xDD

to moim zdaniem najlepsza część żartu, bo gdyby poprostu powiedzieli "macie bułke z sałatą" to by było dosyć suche, ale ten spis hipsterskich dziwactw powoduje że pewnie niejeden bluber sie zaślinił czytając tego newsa :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...