Skocz do zawartości

MAG


grzes_l

Rekomendowane odpowiedzi

Cuda. W pewnym momencie ściąganie zatrzymało się na 81%. No więc wyłączyłem. Po pewnym czasie włączam, a tu ku mojemu zdziwieniu - instalacja:P

 

To widzę jaja jak uj z tym ściąganiem dalej, wczoraj z 58~65% (nie pamiętam bo była 2 w nocy i oczy miałem qwa na zapałkach, ale chyba prędzej ta 2 opcja) po wyłączeniu konsoli rano zrobiło mi się 40% ciekawe ile będę miał ja wrócę z pracy i odpalę chlebak ? 60%~10% xD

Odnośnik do komentarza

może zróbmy massive action polska ekipę?

 

dopiszcie PSN do listy i pododawajcie się do friends jak chcecie pograć w grupie, godziny gry znacie (pn-pt 18-21, 1-4) , SZKD możesz być liderem bo już trochę ogarniasz =) jak macie headsety to tym lepiej, widzimy się w grze :>

 

aha ważne wybierzcie VALOR

 

MAG squad

 

1. SZKoDnik_PL

2. boro1989pl

3. mrflowed

4. blackmamba707

Odnośnik do komentarza

Też bym się dołączył do jakieś grupa grającej w MAGa, niestety dopiero dziś zacząłem ściągać ten beznadziejny update [nie można było dać do ściąganie tę wersję 3gb? Tego to nawet w tle nie da się ustawić] Więc jutro pewnie już pogram, jeżeli nie będę miał takich problemów jak koledzy wyżej.

Odnośnik do komentarza

serwery dziennie od 19 działają chyba 2 lub 3 godziny i potem dopiero późno w nocy

 

 

Moje obserwacje po krótkiej sesji:

 

-grafika bardzo fajna jak na to co się dzieje na ekranie,do tego nie zwalnia

-zero najmniejszych lagów przy 256 osobach szok

-bardzo rozbudowany online i dużo ustawień,klas itp

-gra jest wg mnie zbyt zakręcona dla niedzielnych przeciętnych graczy i obawiam się,że z tego właśnie powodu ta gra się nie przyjmie.Niestety większość osób zadowałby deatchmatch na 256 osób :P

Odnośnik do komentarza

tym że nie za bardzo idzie ogarnąć o co chodzi w tych zadaniach ( w bardziej skomplikowanych misjach) przejmij to zniszcz to obron to po drodze to podreperuj to przejmij a wszystko doprawia 128 przeciwnikow. ale to jest dla mnie zaj.ebiste na ogarniecie trybow przeznacze tyle czasu co inne gry juz zdaze na full przeorac Ave MAG

Odnośnik do komentarza

no dokładnie o to mi chodziło w tym zakręceniu.

 

Oczywiście idzie się połapać i pewnie dla wielu nie będzie to problem co jednak nie zmienia faktu,że schemat rozgrywki ewidentnie nie jest przeznaczony dla niedzielnych graczy co chyba równoznacznie zwiąże się z tym,że marketingowo gra skazana będzie na straty(za przykład podam Killzone2 gdzie w trybie Warzone do dziś wielu graczy na serwerach nie wie o co chodzi,a co dopiero będzie w MAG które jest"bardziej" skomplikowane i do tego na mapie jest multum ludzi).

Odnośnik do komentarza

grafa gorsza niż bf2 na pc w magu wyglada jak gra z 2006 roku (nie ma to nic wspólnego z beta) ,fakt gra jest troche skomplikowana no i to głupie uczucie że strzelam z broni asg a nie z prawdziwej ;/ tak plastikowo to wygląda.Raczej się gierka nie przyjmie a szkoda może niech popracuja jeszcze z pół roku żeby coś lepszego wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza

No ja nie dałem rady i po 30 minutach wyłączyłem. Tak jak BoroBoro wspomniał - grafika biedna, animacja biedna, uczucie strzelania bieda. Według mnie gra się raczej dobrze nie sprzeda, bo oprócz sporej ilości graczy, której jakoś szczególnie się nie odczuwa, to wszystko już było i to znacznie lepiej wykonane. Czekam na BF:BC 2. :)

Odnośnik do komentarza

Czemu oceniacie caloksztalt grajac 30 minut w BETE ? Jestem pewnien, ze wersja finalna bedzie posiadala wiele zmian w stosunku do tej ,w ktora mozemy grac teraz.

Sam pomysl ze wspolpraca tak wielu osob jest udany. Dzis nie moglem sie przylaczyc do zadnej osoby z friend listy... ale coz.

Dzis 4 na 5 gier gralem jako dowodzacy druzyna :) Puszczanie nalotow i atakow mozdziezy jest za(pipi)iste :).

Nie wiem czemu tez dzis ,jako jedeny tryb ktory moglem grac byl ten, w ktorym sie broni transportow. Domination sie zablokowalo :/.

Moze i gra sie nie wybije bo bedzie miala zbyt silna konkurencje, ale i tak ja kupie bo jest inna niz pozostale i bedzie mila odskocznia od typowych deathmatch'owych pozycji. W zadnym innym FPS nie ma tak rozleglych terenow. Moim zdaniem powinni cos zrobic z tym pokazywaniem czerwonych trojkatow nad glowami przeciwnikow (mozna kupic UAV Jammer ,ale...) , wystarczyloby zebysmy widzieli ich TYLKO na radarze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...