Skocz do zawartości

GTA Chinatown Wars


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Mimo, iż przeszedłem oryginalną wersje na NDS kilka razy, sprawdziłem jak wygląda to na PSP co by się przymierzyć do zakupu, gdy będzie ku temu okazja*. Graficznie jest duży OMG, Rockstar Leeds nie zasypuje gruszek w popiele i wyciągnęli grafę idealnie pod możliwości mocniejszej konsolki. Jest dynamiczne oświetlenie (rozbłyski kogutów policyjnych w nocy), z obiektów zniknęły komiksowe kontury pozostawiając je jedynie na postaciach, wszystko ma więcej detali, fury są bardziej szczegółowe, są dynamiczne cienie padające nie tylko na ulicę, ale i na fury, obiekty, przechodniów itp., animacja nie zwalnia jak na NDS, muzyka w końcu brzmi jak powinna (dodano kilka ciekawych stacji radiowych, bez których oryginał na NDS pod tym względem dostawał baty), muza z radia podłączona do porządnych głośników w końcu brzmi jak powinna. Duży ekran PSP lepiej pozwala na orientację w terenie niż na małym ekraniku NDS. Dodano możliwość skórkowania naszego "badgera", którego teraz obsługuje się przez wciśnięcie "start" jak zwykłe menu w reszcie gier z serii GTA. Zadania kontekstowe robi się inaczej niż na NDS, co nie powinno dziwić patrząc na specyfikację PSP. Szczerze mówiąc PSP pod tym względem odstaje od tamtej wersji. Przykładowo żeby wyjąć giwerę ze śmietnika trzeba przytrzymać select a następnie wciskać L i R aby opróżnić zawartość. Następnie Xem wyjmujemy giwerę, ewentualnie zużytego kondoma. Wiadomo. Rockstar mogło sobie odpuścić te zaczerpnięte z NDSa wstawki, ale kto nie ma doświadczenia z tamtej platformy powinien z czasem się przyzwyczaić.

Na razie 2 misje wykonałem i się zastanawiam co dalej. To co wcześniej zaznaczyłem gwiazdką to dość skomplikowana sprawa dla kogoś kto ma nieoryginalny firmware. Nawet kupiona w sklepie nówka nie pójdzie bez softu w wersji 6.00. Co prawda mogę kupić gierkę w sklepie nabywając tym samym prawo do użytkowania jej zbackupowanej wersji, ale nie o to chyba chodzi jeżeli ma się oryginała. Już prędzej kupię PSPGo do którego się obecnie przymierzam i ściągnę przez PSN za 29 dolców. Niezły deal i chyba tak to zrobię.

Odnośnik do komentarza

pogralem chwilke w gta na psp i jest lepiej niz sie spodziewalem. oswietlenie, grafika, plynnosc na + (super wygladaja radiowozy na sygnale w nocy), jedynie jakos nie moge przyzwyczaic sie jeszcze do "mini gierek" mogli zostawic wszystko pod jednym przyciskiem np tylko X ewentualnie tylko R+L lub po prostu ja to tak odbieram ze wzgeldu ze dosc duzo gralem w gta na ds'ie, a i jeszcze jedno szkoda ze nie dali calych utworow tylko instrumentale ;/ co prawda jest wiekszy wybor niz na ds i szybko napewno sie nie znudza ;)

 

polecam

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Gra dostepna na appstore cena 7,99EU Właśnie zaukupiłem pogralem chwile , sterowanie jest dobre naprawde grafa lepsza niz ds, mozna własna wyzyke dac jako stacje radiowa!, jedyne czego sie obawiam to jak będą wyglądać sterowanie w trakcie strzelaliny jeszcze tego niewiem narazie przeszedłm 2 misje:) Super ze gra wreszcie wyszła :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Hej, mam pytanie - jak odblokować ostatniego zleceniodawcę (tego z gwiazdką na czarnym tle na tablicy). Bo na tablicy wciąż nie mam ŻADNEJ jego misji, choć przeszedłem grę. Czy to jest Melanie dostępna tylko na PSP, czy dojdzie na tego zleceniodawcę patch czy że odblokowuje się po zebraniu... np. złotych statuetek (była o tym mowa po misji końcowej - e-mail). I do czego służą niebieskie, latające w koło kulki oznaczające jakieś miejsce. Włażę między nie i nic!

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Ostatnio kupilem GTA: CW na PSP i jestem zachwycony - gra oferuje cala mase ciekawych dodatkow i misji: zdrapki, wyscigi kartami, Rampages, no i mozna kupowac mieszkania. :) Poza tym sa nowe, bardzo przydatne patenty jak strzalki GPS na drodze, dodawanie ulubionych punktow na mapie. Graficznie prezentuje sie o wiele lepiej niz wersja na NDS (gralem), jakos bardziej wole ladna i przejzysta grafike niz bajery w sterowaniu touch-screenem. iPhone ma i fajna grafike i touch-screen, ale w sumie nie ma jako takich przyciskow. :)

 

GTA na handhelda jest bardziej rozbudowana niz GTA IV na stacjonarki, na ktorym troche sie zawiodlem.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...
  • 4 lata później...
  • 4 lata później...

Ja tam bardzo dobrze wspominam. Ogrywałem oczywiście na NDS więc byłem pod ogromnym wrażeniem wykorzystania funkcji dotykowych dolnego ekranu gdzie odkręcało się śrubki, wybijało szyby, napełniało koktaje i ogarniało inne minigierki. Historia była prosta jak to w GTA ale na tyle spoko że całkiem w porządku mi się ją śledziło, zwłaszcza że bohater to miła odmiana od innych z serii i przerywniki filmowe były fajnie wykonane. Fajnym elementem było handlowanie narkotykami czego wcześniej nie było. Pamiętam że do sterowania na NDS musiałem się przyzwyczaić, głównie w kwestii strzelania i jeżdżenia autami. Muszę sobie do tej gry wrócić ale nie wiem na czym, myślałem o telefonie ale Rockstar chyba kompletnie olał sprawę wsparcia swoich gier po wyjściu nowszych wersji Androida (>12) i większość gier nie działa. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, suteq napisał:

myślałem o telefonie ale Rockstar chyba kompletnie olał sprawę wsparcia swoich gier po wyjściu nowszych wersji Androida (>12) i większość gier nie działa. 

Chinatown Wars działa na Andku 12, sprawdzałem przed chwilą.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Rozi napisał:

Chinatown Wars działa na Andku 12, sprawdzałem przed chwilą.

Ooooo, zajebiście. Akurat się nazbierało hajsu z ankiet google. :gigabeta:

 

35 minut temu, Homelander napisał:

Na iOS też stąd pomysł nadrobienia gry. A co z powiązaniami? Bo fabuła gry jest kanoniczna dla świata HD

Ciężko mi powiedzieć bo grałem dawno ale z tego co pamiętam to chyba nie było żadnych powiązań, jedynie jakieś mrugnięcia oczkiem w postaci easter eggów. 

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...