Jump to content

GTA Chinatown Wars


Recommended Posts

Guest coopa

Mam nadzieję, że nie będzie to wyglądać jak pierwsze GTA... Jednak biorąc pod uwagę rozmiar Liberty City, nie wyobrażam sobie niestety niczego lepszego.

Link to comment

Bardzo możliwe, chciał bym ujrzeć GTA w takiej postaci jak dwójka, DS wydaje się do tego stworzony. Powrót do korzeni był by w tej sytuacji świetnym wyjściem (i chyba jedynym sensownym). Chociaż kto wie? Może Rockstar szykuje spin-off w postaci karcianki :D ?

Link to comment
Guest coopa

Albo jakaś strategia turowa? Kto wie... Wolałbym jednak coś innego niż widok z lotu ptaka (ostatnio grałem w GTA na GBA i jak dla mnie ta gra to szit). Tak czy siak, czekam z niecierpliwością na pierwsze screeny!

Link to comment

Ninja Gaiden DS także wydawał się początkowo jakimś nierealnym projektem. Tecmo dało radę i wypuściło bardzo miodną grę. Myślę, że Rockstar również nie zawiedzie. Spodziewam się jakiegoś nowatorskiego podejścia do tematu wielkiej kradzieży, idealnie dopasowanego do możliwości DSa. Jeżeli nawet nie zaskoczą ilością rewolucyjnych rozwiązań, to z pewnością dostarczą cholernie wciągający, ciekawy i kontrowersyjny produkt. Myślę, że GTA: Chaintown Wars to będzie murowany hit. Stylus wydaje się idealnym narzędzie do chińskich tortur.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ja się obawiam, żeby nie wyszło jak z Assasin's Creed na DSa... Bo szczerze mówiąc na razie konkretów brak, ale coś nastawia mnie do tej gry negatywnie. Marzyłbym o GTA na DSa w takiej wersji jak jedynka i dwójka, z rzutem izometrycznym. Ale z misjami, jakimiś tam może nawet cut-scenkami, free-roamem i w ogóle bajerami. To jest jak najbardziej wykonalne IMO. Obawiam się jednak jakiejś nowej, zamkniętej formuły. No ale i w taki sposób można pewnie zrobić dobrą grę. Mimo wszystko, R* jeszcze nie rozczarowało na handheldach(przeciwnie - moim zdaniem obie części Stories to ścisła czołówka gier na PSP). No ale wolałbym San Andreas Stories i tak...

Edited by Khadgar
Link to comment

Skoro na PSP się udało, to czemu nie miało by się udać na NDS? Wcześniej pojawiały się głosy malkomentów, że to się na pewno nie uda, a sam efekt będzie daleki od tego co obecnie było do osiągnięcia na dużych konsolach.

 

Co prawda o jakości ala PS2 nie ma co mówić, ale już o czymś na wzór PSXowych części czemu by już nie?

Edited by t3xz
Link to comment

Bo PSP ma o wiele większe możliwości sprzętowe. I potrafiło osiągnąć poziom PS2( mówię to jako posiadacz obu konsolek). Nie mówię, że to przewaga nie do nadrobienia - NDS też ma atuty, ot choćby stylusa, którego można ciekawie wykorzystać i pokazał nam już również sporo rozbudowanych gier z dużym terenem działania. Cóż, pożyjemy - zobaczymy.

Link to comment

Teraz chłopie dowaliłeś... "pewnie dobrze się sprzeda", jeszcze nie ma pierwszych trailerów a Ty gadasz o sprzedaży, nie wspominając już o pierwszej części posta.

 

Marzy mi się 3D, lecz dla mnie jest to wątpliwe, DS chyba by tego nie pociągnął, ale nie obrażę również się na 2D. Taki remake GTA1/2 był by całkiem świetny, ale oczywiście dodaną obsługę stylusa. Czekamy na dalsze info.

Link to comment

Po ostatnim obadaniu Sonic Engine, jestem gotów stwierdzić, że DS jak najbardziej da sobie radę z 3d GTA. Szczególnie, że chociażby taki Driv3r na GBA już był pseudo 3D, a jak wiadomo NDS i GBA to jak niebo a piekło jeśli chodzi o możliwości :twisted:.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Trochę śmiesznie wygląda post osoby, która pisze, że DS to zabawka dla dzieci a sama ma niecałego calaka w Viva Pińata :)

 

To GTA na pewno będzie w 2D. A ja sobie nie wyobrażam 2D na PSP i innych konsolach. O ile na DS-ie coś takiego jest do przełknięcia to gdzie indziej już nie.

Link to comment

Oj tam to ironia była, a Viva Pinata to świetna gra jest :P

 

A jeszcze myślałem o tym 2D oraz 3D i uważam, że to pierwsze byłoby doskonałym nawiązaniem do pierwszych części, a drugie wydaje się mało realne, bo nie było jeszcze GTA w 3D na tak słabą platformę. No chyba, że mix gry w 2D z filmikami/elementami w 3D jak bodajże ostatnia Zelda.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.