Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli czuli że to przełom to dali 21/20,nie grałem więc nei wiem co ona oferuje.

i nastepnemu przełomowi beda musieli dac 22/20

nastepnemu 23/20 albo i nawet 24/20

i wlasnie dlatego mowi sie na to bledne kolo

Każdy przełom w rynku jest przełomem jedynie w momencie, w którym zaistniał. To co w 1999 roku było innowacyjne nie jest już innowacyjne w dzisiejszych czasach. Gra wyglądająca jak Gearsy 1 w dzisiejszych czasach nie jest niczym nadzwyczajnym. Reka jak ta z PSM, o ile nie jest napisana przez jakiegoś żartownisia, przedstawia sytuację na wrzesień 2009 roku. Może się okazać, że za 5, 10 lat gra przedstawiająca się jak Uncharted 2 została by zjechana za to, że "wygląda jak gry z poprzedniej generacji".

Oczywiście, ktoś za kilka lat napisze, że Uncharted 2 ciągle zasługuje na ocenę 21/20, ale nie będzie to niczym innym jak recenzją o zabarwieniu sentymentalnym, tak samo jak dziś ocenia się takiego Chrono Triggera, czy FFIX. A to z tym co napisałem powyżej jest zupełnie co innego.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Noo właśnie posiadacze Ps3 to niewdzięcznicy bo olewają wszystkie exlusivy :P(wyjątek MGS4 i GT:P). Czego nie mogę zrozumieć choćby K2, Infamous. Z drugiej strony zwisa mi to w jakim nakładzie gra zejdzie ważne że, na samą myśl o U2 poślady mi się zaciskają. Jeszcze dobry miech ehh.

Odnośnik do komentarza

nowe mapki w becie wyglądają zabójczo, Ice Cave poniżej

 

http://www.eurogamer.pt/videos/uncharted-2-among-thieves-a-caverna-de-gelo?size=hd

 

druga recenzja

 

co do rave recenzji, wiadomo że sobie nakrecają hype, ale francuski PSM zjechał Killzone (8/10) i Infamous (7/10), teraz wyskoczył z 21/20, coś jest na rzeczy :) pomijając oceny, zobaczcie na te rzucone hasła z recek :

 

"Long, visually stunning, deep and explosive, Uncharted 2 combines all the qualities you can find in a videogame, and more! A new milestone has been reached in the videogame history."

 

"Forget game of the year. This is one of the best games of all time."

 

trudno teraz nie oczekiwać czegoś wybitnego =)

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Już się nie mogę doczekać premiery. W jedynkę grałem 4 razy, a ciągle sprawia mi to przyjemność i frajdę. Podobnie sprawa ma się z grafiką i audio, które są po dzisiaj jednymi z najlepszych jeśli chodzi o gry na aktualne konsole. Mam nadzieję, że podobnie jak w jedynce za zdobyte skarby i osiągnięcia będzie się odkrywać różnorakie dodatki co było świetne i sprawiało, że warto było przysiąść przy grze na znacznie dłuższy czas.

Odnośnik do komentarza

nowe mapki w becie wyglądają zabójczo, Ice Cave poniżej

 

http://www.eurogamer.pt/videos/uncharted-2-among-thieves-a-caverna-de-gelo?size=hd

 

druga recenzja

 

co do rave recenzji, wiadomo że sobie nakrecają hype, ale francuski PSM zjechał Killzone (8/10) i Infamous (7/10), teraz wyskoczył z 21/20, coś jest na rzeczy :) pomijając oceny, zobaczcie na te rzucone hasła z recek :

 

"Long, visually stunning, deep and explosive, Uncharted 2 combines all the qualities you can find in a videogame, and more! A new milestone has been reached in the videogame history."

 

"Forget game of the year. This is one of the best games of all time."

 

trudno teraz nie oczekiwać czegoś wybitnego =)

 

No trudno nie oczekiwać, fakt ;)

Ale na wszelki wypadek lepiej nie ulegać hypowi, najbardziej wskazane: zapomnieć, a do czasu premiery ulec jakiemuś spokojnemu zajęciu (np. układanie piramidy z kart) przy okazji przeprowadzić się na pustynie, co by nie mieć kontaktu z ludzkością.

A potem być oczarowany albo po prostu zadowolonym z efektu końcowego ;)

Odnośnik do komentarza

nowe mapki w becie wyglądają zabójczo, Ice Cave poniżej

 

http://www.eurogamer.pt/videos/uncharted-2-among-thieves-a-caverna-de-gelo?size=hd

 

druga recenzja

 

co do rave recenzji, wiadomo że sobie nakrecają hype, ale francuski PSM zjechał Killzone (8/10) i Infamous (7/10), teraz wyskoczył z 21/20, coś jest na rzeczy :) pomijając oceny, zobaczcie na te rzucone hasła z recek :

 

"Long, visually stunning, deep and explosive, Uncharted 2 combines all the qualities you can find in a videogame, and more! A new milestone has been reached in the videogame history."

 

"Forget game of the year. This is one of the best games of all time."

 

trudno teraz nie oczekiwać czegoś wybitnego =)

 

No trudno nie oczekiwać, fakt ;)

Ale na wszelki wypadek lepiej nie ulegać hypowi, najbardziej wskazane: zapomnieć, a do czasu premiery ulec jakiemuś spokojnemu zajęciu (np. układanie piramidy z kart) przy okazji przeprowadzić się na pustynie, co by nie mieć kontaktu z ludzkością.

A potem być oczarowany albo po prostu zadowolonym z efektu końcowego ;)

No, to mamy juz dwie recenzje, i maksymalne noty :blush: Ciekawe jaka bedzie koncowa srednia ocen Uncharted 2 na Gamerankings i Metacritic. Na bank znajda sie frajerzy-recenzenci, ktorzy wystawia dziełu ND 7-8/10 i zaniza srednia :angry: ale jestem dobrej mysli

 

PS. Co jak co, ale Sony przygotowalo mocny line-up na najblizsze miesiace. Nikt juz nie powie, ze na PS3 nie ma w co grac!

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

beta w całości po polsku.

 

Polecam odpalić dobrze nam znany trailer w menu gry.W całości jest dubbingowany i można zobaczyć jak będą brzmieć głosy wszystkich kluczowych dla fabuły postaci...nie jest źle ale prawda jest taka,że Nathan jest tylko jeden i gada po angielsku :P ten naszy jest jakiś taki bezpłciowy i nie ma tej ironii w głosie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...