Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

No to trzeba przyznac że jeżeli to wszystko działa na silniku gry i nie jest renderowane to jest to "mały" przełom jeżeli idzie o grafike.

Co do jedynki, skąd pewnosc ze przerywniki w niej byy renderowane i nie chodziły na silniku z gry ?

W jedynce były prerenderowane bo widać było różnice w porównaniu z tymi renderowanymi. Pamiętam, że nie wierzyłem że to co widzę powstało na jakiejś stacji graficznej a nie na mojej PS trójce - przy większej rozwałce pauzowałem obraz i oglądałem jak to wszystko wygląda. Widać było charakterystyczne dla filmów artefakty przy większej zadymie.

Odnośnik do komentarza

No to dziwna polityka firmy, skoro w U2 jest lepsza grafika niz renderowane filmik w U1.

Czyżby przez ten czas zrobili tak znaczący postep że ich najnowsze dzieło wygląda lepiej w real-time niż to co widzieliśmy w renderowanych filmikach pierwszej cześci ? Czyżby wcześniej nie wierzyli że z ps3 da się tyle osiągnac i dlatego dali te rendery w części pierwszej ?

Edytowane przez MrC-ek
Odnośnik do komentarza

Haha klucze do bety to chyba sami Polacy zwinęli z IGN bo co gram to trafiam na jakiegoś Polaka hehe.

 

Po kolei, sprawa dubbingu. Trzeba przyznać że tendencja jest wzrostowa coraz lepiej K2<Infamous<U2 przynajmniej z tego co można usłyszeć po trailerze. Oczywiście nadal jak dla mnie jest to wersja nie do grania ale może w przyszłym roku wybiorę w jakiejś grze język PL. Na szczęście mamy kombinacje z napisami i oryginalną ścieżką wiec jestem w pełni zadowolony.

 

Jeżeli chodzi o samą betę ogólnie zgadzam się ta wersja jest trochę lepsza niż poprzednia. Głównie dzięki lepszemu celowaniu i lepiej wchodzącym headom. Lagów zero, żadnych nie odnotowałem choć też jakoś specjalnie dużo nie grałem. Co do samej rozgrywki, dla mnie jest idealnie; cholernie podoba mi się multik w U2. Żaden multiplayer nie potrafi mnie przyciągnąć na dłużej(wyjątek Gow 1 i 2). A tutaj sam miód, wciąga jak cholera jeszcze jak trafimy na kumatych ludzi można całkiem przyjemnie kombinować zespołowo. Stroje, skarby, ordery, lvl.; odblokowywanie tego wszystkiego sprawia dużo frajdy. Do tego pokaźna ilość trybów mnie NG kupiło a to nie lada wyczyn hehe.

 

Na prawdę brawa, patrząc na inne produkcje w których multi jest wrzucane na siłę. To w U2 może to być miła odskocznia od singla nawet na dłuższą metę. Szczególnie ze znajomymi nawet zwykłe playerówki można poogrywać.

 

Jeżeli chodzi o grafikę to ja nie mam pytań. Poziom jaki prezentuje w multi to już najwyższa liga. Jak na razie nie wyobrażam sobie co to będzie w singlu gdzie poziom graficzny wiadomo będzie jeszcze wyższy.

 

Niech ktoś mi powie że, grafika jest "taka se" czy coś w tym stylu to go publicznie wyśmieje.Amen.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
da się dzielić tą bete tak jak poprzednią?
Już było. 24h ograniczenie.

 

Trzeba pochwalić SCEP za coraz to lepsze polonizacje. Już Infamous był fajnie zdubowany, a U2 wydaje się, że będzie jeszcze lepsze pod tym względem. Jedyne co mi nie pasuje to zbyt bezpośrednie tłumaczenie z angielskiego, trochę razi "Model z ostatniego roku" (Last year's model), raczej mówi się "zeszłoroczny". Trochę się czepiam ale takie coś psuje ogólne dobre wrażenie, mam nadzieje, że takich wpadek nie będzie :) Zmieniłbym też głos Eleny. Za to Boberek rządzi :)

W U2 na bank zagram i po angielsku i w naszym rodzimym języku.

Teraz pozostaje czekać do końcówki października.

Odnośnik do komentarza

Sama gra zapowiada się znakomicie (chodzi mi głównie o tryb single player bo w multi jakoś specjalnie nie planuje grać), ale jej twórcy coraz bardziej mnie irytują swoimi wypowiedziami i pomysłami. To że co chwile zachwalają PS3 w sposób bardzo nachalny i malo obiektywny to nic nowego i mona to olać (od dawna wiadomo że SONY chyba naciska w tej materii swoich developerów bo to już kolejny raz...). Ale wypuszczenie drugi raz jakiejś bety dla wybranych (chociaż ewidentnie większość news'ów na necie zapowiadała PUBLICZNE DEMO MP a nie kolejną betę z ograniczonym dostępem) jest przegięciem. Tak samo przegięciem jest tłumaczenie braku dema SP jakimiś dziwnymi wymówkami.... Na serio mam duży szacunek do tej firmy, szczególnie za ich dokonania na PS2 oraz graficzne dokonania na PS3, ale ostatnie poczynania mi się nie podobają. Zresztą same ich gry od kiedy część ekipy odeszła do ready at dawn też wydają się mniej grywalne (w każdym razie U1 mnie do końca nie przekonał - za dużo strzelania, które w tej grze aż takiej radochy nie sprawiało a za mało elementów ala Tomb Raider Underworld). Z tego co pokazują trailery U2 jeszcze bardziej poszedł w stronę strzelaniny, miejmy więc nadzieję że ten element będzie dopracowany w drugiej części. Tak czy siak wolałbym żeby gra poszła w stronę TR a nie Gearsów...

Odnośnik do komentarza

Właaaśnie, jak to jest z tymi filmikami z meczy?

Da się to uploadować na jakieś zwykle strony dostępne za pośrednictwem pc?

Ahm, pograłem dzisiaj 2 godziny w coopie i muszę powiedzieć, że w tym trybie tkwi spory potencjał. Niah gra jesieni się nam szykuję!

Aaa, super rozwiązany jest system zaproszeń, hostowania itp. Widać gdzie grają znajomi, czy drapią się po nosie, tego oczekuję od gier z multi. :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...