Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

ech, na brytyjskim to samo. najpierw "Laczenie" dochodzi do 3/4, potem wyskakuje napis "Synchronizacja danych LiveData" i tam mniej wiecej w 1/5 postepu paska pokazuje sie komunikat "Blad synchronizacji tekstu". wtf... i tak caly czas. z obu kont. wczoraj udalo mi sie raz zagrac, dzisiaj raz i to wszystko. klapa...

Odnośnik do komentarza

ech, na brytyjskim to samo. najpierw "Laczenie" dochodzi do 3/4, potem wyskakuje napis "Synchronizacja danych LiveData" i tam mniej wiecej w 1/5 postepu paska pokazuje sie komunikat "Blad synchronizacji tekstu". wtf... i tak caly czas. z obu kont. wczoraj udalo mi sie raz zagrac, dzisiaj raz i to wszystko. klapa...

moze usun save?

Odnośnik do komentarza

W tej nowej becie trafilem na 2 wieksze bugi.

 

Jeden z nich mocno irytujacy...

Wczoraj jak gralem w tryb ze skarbem, moja druzyna nie mogla wskoczyc na gore... Koles nie lapal sie krawedzi tylko ciagle spadal na dol.

 

Drugi troche mniej....

Dzisiaj byl zonk z wynikiem. Limit byl ustalony na 50 fragow. Gralismy 3vs4. Przeciwnicy zdobyli 50pkt jak my mielismy jakies 40 ale gra sie nie skonczyla. Skonczyla sie dopiero jak my nabilismy 50, oni mieli wtedy juz 63 czy 61.

Odnośnik do komentarza

To drugie wydawaloby sie w miare logiczne, jezeli od dostosowywuje liczbe fragow do ilosci osob.

 

Limit macie 50, ale jedna z druzyn ma tylko 3 ludzikow. Wobec czego dla drugiej druzyny co ma 4 ludkow, 50 fragow stanowi 75% tego co maja zdobyc ;)

 

Innymi slowy oni musieliby zdobyc okolo 66/67 fragow, a wy tylko 50. Oczywiscie gdyby bylo po rowno to by nie bylo problemu.

 

No chyba ze to faktycznie bug, ale wtedy sadze ze go wyeliminuja ;)

Odnośnik do komentarza

To byl z pewnoscia bug bo akurat takie mamy z kumplem szczescie ze 4 na 5 gier gramy w oslabionym skladzie (zawsze ktos wychodzi.. ostatnio gralismy 2 vs 4) i konczy sie zawsze kto pierwszy dobije do 50.

A tam to wygladalo tak, ze oni do tych 63 dobili, i potem ziomek zdobyl fraga (wiec u nas 49), potem ja (50) i w tym momencie sie skonczylo (50/63).

 

E: Ah.. zapomnialem napisac. ONI wygrali.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

to co wywolywalo u mnie blad to ustawienie jezyka polskiego x3 :D menu i napisy mam w jezyku polskim, natomiast mowe w angielskim i wszystko smiga ;)

 

odnosnie samej gry. nie ma w slowniku polskim takiego slowa, ktory wyrazilby moje odczucia odnosnie tej gry. multi stoi na naprawde wysokim poziomie i wiem, ze spedze w nim wiele godzin. zapowiada sie ze najbardziej wyczekiwana przeze mnie gra roku, nie zawiedzie!

 

Slupek, juz wiem ze przejdziemy w co-opie cala gre na Crushingu! za(pipi)iscie sie gralo ;)

Odnośnik do komentarza

recenzja w gamesradar

http://www.gamesradar.com/ps3/uncharted-2-among-thieves/review/uncharted-2-among-thieves-review/a-2009091875511998094/g-200812159395546092

Brilliant, brilliant, brilliant. It looks amazing, plays like a dream and the voice-acting/story-telling will hook you in right from the off. PS3 officially has its killer-app and a million tears are shed by 360 fanboys.

 

 

10 incredible pierwsza częśc U:DF dostała 8 great http://www.gamesradar.com/ps3/uncharted-drakes-fortune/review/uncharted-drakes-fortune/a-20071114132641373020/g-2006051916508490090

You'll love

 

* Voice acting and scripting are of an award winning standard

* The action just keeps on coming

* Attention to detail

 

You'll hate

 

* Some jump and grab sections can be a bit tricky

* There are enemy types that are a pain in the ass

* It has to end :(

 

Odnośnik do komentarza

Dla osób, które nie boją się/nie unikają spoilerów polecam filmik, na końcu recenzji, którą podlinkował ziemia1.

MOC 100% tyle powiem....

 

 

 

"Nowa" wersja dżungli w wykonaniu ND jest moim zdaniem duże lepsza od tej cukierkowej i przepełnionej pastelowymi barwami wersji z części 1. Zaś przyklejający się śnieg do każdej partii ciała Nathana ryje beret ;)

 

Edytowane przez butch.stein
Odnośnik do komentarza

Dla osób, które nie boją się/nie unikają spoilerów polecam filmik, na końcu recenzji, którą podlinkował ziemia1.

MOC 100% tyle powiem....

akurat ten filmik to byl w sieci juz dawno i dawno go w tym temacie omawialismy

link http://www.psxextreme.info/topic/67069-uncharted-2-among-thieves/page__view__findpost__p__1941235

 

czyli nic nadzwyczajnego nie pokazal, a Ci co widzieli inne fragmenty z gry twierdza ze ten filmik to jeden z najslabszych momentow z tej gry, i cale szczescie :)...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

szpieg donosi(ja nie oglądam filmików załączonych do recenzji),że nie mamy co bać się o śnieg w singlu:

-zostają ślady

-śnieg przykleja się do ubrania Drake'a

-płatki śniegu zostają na włosach bohatera

 

Zresztą nawet w recce piszą,że to the best snow ever i nawet Lost Planet 2 takiego nie ma

Odnośnik do komentarza

Dżizas, kogo obchodzi jakiś śnieg? Chyba ważny jest gameplay, nie? A jak będzie tak samo jak w jedynce (masa strzelania) to coś mi się nie wydaje, żeby gierka trafiła w moje gusta. Wystarczy, że jedynka była średniakiem (pod względem rozgrywki, a nie grafiki/muzyki/VA/animacji etc.)

 

Np mnie :) Zauwaz Drogi Estelu ze dla wiekszosci z nas gameplay w jedynce to mistrzostwo wiec czyms musimy sie jarac czekajac na kontynuacjee..

Odnośnik do komentarza

dla tych, ktorych ciekawi jak prezentuje sie polska wersja, niech zainteresuja sie przegladem tygodnia na gry-online.pl. tam odpalaja poczatek gry w polskiej wersji. sam nie ogladalem, ale jezeli jest ktos zainteresowany, to moze to sprawdzic ;)

 

Oglądałem ostatnio próbkę polskie voice-actingu i jest moim zdaniem do dupy. Miałem wrażenie że oglądam rodzinę zastępczą... :/

Odnośnik do komentarza

a spodziewał się ktoś czegoś innego? Każda produkcja Naughty Dog jest kapitalna i zdaje mi się,że z generacji na generację jeszcze bardziej się rozwijają i jeszcze większe cele przed sobą stawiają i dźwigają tą przysłowiową poprzeczkę.

 

Może w końcu zrobią nowego Jaka gdzie nam już totalnie opadną kopary :D

Odnośnik do komentarza

kurcze Danonek na tyle na ile Cie znam to chyba byś pół domu sprzedał w zamian za informację,że pracują nad Jakiem4 :D

 

Kurcze ,szkoda,że Naugty Dog uparcie trzyma się zasady,że na każdej nowej generacji playstation wprowadzają i pracują tylko nad nowym tytułem(psx-crashe,ps2-jaki & dexter ,ps3-uncharted)

 

Niby Uncharted planowany jest jako trylogia ale dalej marzę o tym,by zamiast od razu pracować nad jej zakończeniem, zajmą się w między czasie nowym Jakiem...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...