Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli ktoś ma już pełną wersję to ponoć serwery działają

http://i38.tinypic.com/29m6ty8.jpg

 

poniżej lista boosterów do multi

 

Boosters Slot 1 (15)

 

Point and Shoot - Increase pistol blindfire accuracy ($2,000/2)

From the Hip - Increase long gun blindfire accuracy ($5,000/6)

Break Up - Increased damage to breakable objects (11,250/10)

Down the Irons - Better accuracy when aiming long guns (18,750/14)

Hell Blazer - Move faster with the GAU - 19 (27,750/18)

Turtle - Move faster with the riot shield (40,500/22)

Sure Shot - Better accuracy when aiming pistols (64,500/30)

Walk softly - Silent movement (79,500/34)

Juggler - Faster pistol reloading (94,500/38)

Rapid Hands - Faster long-gun reloading (111,000/42)

Situational Awareness - When standing still, press the up button to see enemies through walls (129,000/46)

Evasion - Immunity to siutational awareness (210,000/50)

Veiled - Badge of honor: No blindfire reticle (300,000/51)

Invalid - Badge of honor: Half health (350,000/52)

Glass Jaw - Badge of honor: Take double damage from hand-to-hand attacks (1,500,000/57)

 

 

Boosters Slot 2 (15)

Bandoleer - Carry more ammo (2,000/4)

Scavenger - Get more ammo from each pickup (8,250/8)

Keep Firing - More bullets in each clip (14,250/12)

Fleet Foot - Move faster while aiming (23,250/16)

Explosive Expert - Carry an extra grenade (32,250/20)

Treasure Bearer - Move faster with the treasure (43,500/24)

Sure Foot - No knockdown from explosions (52,500/26)

Launch Man - Increased M32-Hammer ammo capacity (58,500/28)

Monkey Man - Climb faster (72,000/32)

Scoped in - Reduced pain wobble while scoped in (87,000/36)

Deposit - Earn more money for objective medals (98,250/40)

Rocket Man - Increased RPG - 7 ammo capacity (120,000/44)

Revenge - Drop a live grenade upon death (134,250/48)

Half Loaded - Badge of honor: Less bullets in each clip (400,000/54)

Come Get Some - Badge of honor: Nearby enemies see your name through walls (2,000,000/58)

 

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

Gra dostaje w recenzjach, jak nie 10/10 to oceny blisko maksymalnej. Jezeli chodzi o ocene powiedzmy 9/10 lub 4/5 - to spoko (moze byc przeciez bardzo dobra gra), ale dawanie grze oceny maksymalnej ,jest dla mnie po prostu nieuczciwe. Szczegolnie gdzie recenzent opisuje, ze w grze zdarzaja sie bledy graficzne, dialogowe itd. Ocena maksymalna powinna byc ocena niedoscigniona, ktora dostaje gra IDEALNA (a taka nigdy nie powstanie), pozbawiona najmniejszych wad. Przeciez 9/10, czy nawet 9,5/10 to oceny wskazujace na bardzo dobra jakosc gry, nie trzeba dawac odrazu 10.

Odnośnik do komentarza

Lol, dla każdego skala jest inna, najlepsze wg mnie są procenty bo można dać 98% i wiadomo, że 100% się nie da. Poza tym dlaczego dycha ma być nieuczciwa? Recenzje to kwestia osobista recenzenta, wg. mnie na danym portalu dana osoba może nawet i dać dyche grze która u innych zbiera 7ki, jeśli przedstawi w samej recenzji argumenty dlaczego akurat dla niego ten tytuł jest genialny. Po to mamy różne czasopisma i portale internetowe by potencjalny kupujący dokonał rekonesansu i podjął decyzję.

Odnośnik do komentarza

Gra dostaje w recenzjach, jak nie 10/10 to oceny blisko maksymalnej. Jezeli chodzi o ocene powiedzmy 9/10 lub 4/5 - to spoko (moze byc przeciez bardzo dobra gra), ale dawanie grze oceny maksymalnej ,jest dla mnie po prostu nieuczciwe. Szczegolnie gdzie recenzent opisuje, ze w grze zdarzaja sie bledy graficzne, dialogowe itd. Ocena maksymalna powinna byc ocena niedoscigniona, ktora dostaje gra IDEALNA (a taka nigdy nie powstanie), pozbawiona najmniejszych wad. Przeciez 9/10, czy nawet 9,5/10 to oceny wskazujace na bardzo dobra jakosc gry, nie trzeba dawac odrazu 10.

Wiesz, każdy recenzent chce kiedyś postawić dychę. Skoro więc czuje, że patrząc w całości na swój dorobek recenzencki dana gra zasługuje na najwyższe uznanie stawia taką, a nie inną ocenę. Choć imo powinno się dychy przyznawać w rok, dwa lata po premierze danej gry. Dopiero czas pokazuje, czy ta czy inna pozycja była dla rynku przełomowa czy wyznaczała trendy, którymi idą inni deweloperzy.

Odnośnik do komentarza

A ja uwazam ze zostawianie oceny 10 dla megaultrahiperduperwypierdzistej gry nie ma sensu, bo takiej gry nigdy nie bedzie. Nikt nigdy nie zrobi gry ktorej nikt nie bedzie mial NIC do zarzucenia, wobec czego 10 nigdy nie bylo sensowna ocena.

 

Obecnie 10 daje sie grom WYBITNYM, jest to bardzo rzadko spotykane zjawisko i oznacza ze gra oferuja soba cos wiecej.

 

Oczywiscie recenzja jest subiektywna, taka tez jest ocena... czasami niektorzy robia glosowania (jak dawno temu w PE) nad tym czy gra winna/nie winna miec dana ocene. Ale w przypadku U2 takie oceny to nei jest odosobniony przypadek.

 

Pewnie mozna mowic, ok to skoro U2 ma 10 to co beda miale gry lepsze niz U2? Ale to szczerze mowiac nie ma wiekszego znaczenia, KIEDYS gry beda lepsze niz U2, w tym momencie recenzenci uwazaja ze gra zasluguje na taka note, wiec ja daja. W czasie wszystko sie zmieni. Legend of Zelda na N64 (ktore jest obecnie najlepiej oceniona gra wg gamerankings) dzisiaj nie dostalaby tak wysokich ocen i nie chodziloby tylko i wylacznie o oprawe...

 

Ja w U2 nie gralem, nie wiem czy zasluguje na taka a nie inna ocene, ale patrzac na to ile roznych serwisow dala mu maks uwazam ze cos musi byc na rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Skad u was takie "Boskie" spojrzenie na ocene 10 lol, obawiam sie ze recenzenci maja w (_)_) takie podejscie delikatnie mowiac :P.

 

10 kojarzy sie z maxymalna ocena jaka serwis/magazyn moze postawic grze - To oznacza ze mamy do czynienia z czyms niebagatelnym.

Ale nigdy nie powiedzialbym ze gra na 10 nie istnieje bo MUSI byc IDEALNA i pozbawiona wszelkich wad, moim zdaniem gra na 10 po prostu ma tyle zalet ze przycmiewa jej niedorobki i tyle, a poza tym jest mega grywalna i w wielu aspektach jest zarabista :).

 

Trzcina - To prawda ze beda gry lepsze od U2 ale nie zauwazyles problemu tego toku myslenia ? - Jezeli ta gra nie zasluguje na 10 to inny tytul nie zasluguje rownie dobrze na np 7 ! (bo beda lepsze tytuly na 7 ktore wypchna ten).

 

A zreszta who cares ? - Ludzie i tak kupia ta gre, i i tak bedzie wspominana jako jedna z najlepszych gier na PS3.

Odnośnik do komentarza

Przeciez ja jestem 'za' stawianiem grom oceny 10, jezeli na to zasluguja :P

 

Lub przynajmniej sadzilem ze jest to jasne. Anyway, moje zdanie jest takie samo jak twoje, a moj post kierowalem raczej do genjuro - jako odpowiedz. Uwazam ze raz na jakis czas gry powinny dostac 10, jest to oznaka ze badz nie badz idziemy do przodu a nie stoimy w miejscu ;)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj odwiedziłem MM i EMPIK w celu dokonania rozpoznania strategicznego względem wersji limitowanej lub z bonusowym filmem. Z informacji jakie otrzymałem wynika że:

- MM będzie sprzedawać grę 14 lub 15 października w cenie 239zł bez żadnych dodatków :( (termin zależy od tego kiedy dostaną towar)

- EMPIK przewiduje premierę na 20 lub 21 października, cena również 239zł, o wersji limitowanej wiedzą tylko tyle, że może się pojawi ale nie wiadomo w jakiej cenie (pan z obsługi był w ogóle zdziwiony, że pytam o taką grę :( )

 

Sklepy odwiedzone MM i EMPIK Zabrze CH M1, EMPIK Plejada Bytom

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj odwiedziłem MM i EMPIK w celu dokonania rozpoznania strategicznego względem wersji limitowanej lub z bonusowym filmem. Z informacji jakie otrzymałem wynika że:

- MM będzie sprzedawać grę 14 lub 15 października w cenie 239zł bez żadnych dodatków :( (termin zależy od tego kiedy dostaną towar)

- EMPIK przewiduje premierę na 20 lub 21 października, cena również 239zł, o wersji limitowanej wiedzą tylko tyle, że może się pojawi ale nie wiadomo w jakiej cenie (pan z obsługi był w ogóle zdziwiony, że pytam o taką grę :( )

 

Sklepy odwiedzone MM i EMPIK Zabrze CH M1, EMPIK Plejada Bytom

drogo...pewnie beda taniej sprzedawac

Odnośnik do komentarza

Przecież MM i Empik zawsze mają wersje "specjalne" tzn. dla frajerów. Wystarczy wejść na ceneo lub allegro i sprawdzić jaka jest właściwa cena.

 

Czy ktoś logował się na stronie naughtydog.com? Ciągle występuje jakiś błąd.

 

MYSZa7: Jak zwykle s(pipi)o głosy postaci drugoplanowych.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...