Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiscie, ze nagralem lol... ale powaznie ja nie celowo

 

http://zeratulpl.blogspot.com/2009/10/uncharted-2-among-thieves-w.html

show

 

 

http://zeratulpl.blogspot.com/2009/10/bugi-w-uncharted-2-w-showshowshowshow.html

bugi

 

 

3 chapter i zbieram szczeke z podlogi... dzungla w jedynce wyglada biednie teraz... dzungla w dwojce to absolutne mistrzostwo swiata. Leze i placze ze szczescia... Korwa jak to wyglada!!! A woda!? OMFG

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

o ch.j ale buga znalazlem przez przypadek

ja na samym poczatku wpadlem w statue i trzeba bylo z restartu skorzystac

 

 

jestem w 16 chapterze (jest conajmniej 26) i chyba jest to najlepsza gra na ps3

 

imo nie powinno to nikomu zepsuc zabawy, ale lepiej ospoilerowac, bo rozni ludzie sa

 

na tym trailerze chyba z e3 (byl tez w becie) byl fragment jak nate wisi i helikopter rozwala budynek oraz jak eksplozja rzuca ludzmi, meblami i komputerami po pomieszczeniu

to co sie dzieje pomiedzy tymi dwoma zdarzeniami to masakra

 

Odnośnik do komentarza

o ch.j ale buga znalazlem przez przypadek

Tez znalazlem, Granat lezacy przy scianie wybuchl w mmomencie kiedy wskakiwalem w strone sciany, (przeniklem do drugiego pomieszczenia i wrogowie nie chcieli sie respic) musialem wczytac last chapter.

 

Gra jest absolutnie FANTASTYCZNA, nie moge sie doczekac powrotu z pracy i wlaczenia konsoli,

 

Dzis ja skoncze :D bede gral ,az nie zobacze zakonczenia

 

 

Zaczalem na HARD

Odnośnik do komentarza

A jak z poziomami trudności, te same co w pierwszej części? Zastanawiam się czy nie zacząć od razu na najwyższym by dłużej cieszyć się grą.

 

A jak multi, tzn. nie ma problemu z serwami, z samą grą?

Wybieraj od razu najwyższy ...ja jak na razie nie mam większych problemów,oczywiście dedało się dwa czy trzy razy pod rząd,ale to zazwyczaj z własnej głupoty ;) Gra wymiata po prostu,a grafa swoje genialne oblicze pokazuje przede wszystkim w

Nepalu

...nawet moja mama była zachwycona :D

dokladnie. ja zaczynam od razu na Hardzie, potem na Crushingu. ta gra jest tak masakryczna, ze nie warto bawic sie w latwiejsze poziomy trudnosci. nie przypominam sobie, zeby jakas inna gra tak mnie jarala.

Odnośnik do komentarza

Też dostałem swoją kopie wczoraj w Satrunie za 199 zł.. a nie jak obiecywali w mm za 159 zł. Nieważne.

 

Gra jest nieziemska. Bugi ? Coś tam się zatnie coś stanie. Rzadko w cholere, a przy tym co się dzieje na ekranie nie wiem kim trzeba być żeby zrobić gre bez błędów.

 

Jestem podjarany jak dziecko. Po singlu wejdzie multi. Wiecie coś na temat dodatków do multi?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

kilka słów odnośnie tego jak na razie:

skarby trudniejsze do znalezienia, naprawdę się trzeba rozglądać wszędzie

polecam zacząć na hard/wymagający, jest łatwiejszy niż hard w U:DF

macie sejwa z U:DF z ukończoną grą na obojętnie jakim poziomie, dostaniecie 100000 na zakupy

coop jest czymś niesamowitym, kupujta headsety

lokalizacja dzięki możliwościom wyboru języka/sub/opisu najlepsza możliwa o dubbingu się nie wypowiem nie próbowałem

 

najlepiej wydane 199zł w tym roku, pierwszy raz jestem pewny że gra którą kupiłem jest warta tej ceny

Odnośnik do komentarza

kilka słów odnośnie tego jak na razie:

skarby trudniejsze do znalezienia, naprawdę się trzeba rozglądać wszędzie

polecam zacząć na hard/wymagający, jest łatwiejszy niż hard w U:DF

macie sejwa z U:DF z ukończoną grą na obojętnie jakim poziomie, dostaniecie 100000 na zakupy

coop jest czymś niesamowitym, kupujta headsety

lokalizacja dzięki możliwościom wyboru języka/sub/opisu najlepsza możliwa o dubbingu się nie wypowiem nie próbowałem

 

najlepiej wydane 199zł w tym roku, pierwszy raz jestem pewny że gra którą kupiłem jest warta tej ceny

jezeli kosztowalaby 289 jak kiedys gry w dniu premiery, to trzbaby bylo zacisnac zeby, ale po zakupie kazdy bylby pewien ze postapil dobrze i jego pieniadze nie zostaly wydane na marne ;)

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

3 chapter i zbieram szczeke z podlogi... dzungla w jedynce wyglada biednie teraz... dzungla w dwojce to absolutne mistrzostwo swiata. Leze i placze ze szczescia... Korwa jak to wyglada!!! A woda!? OMFG

 

Najładniejsza gra tej generacji???

 

Co do bugów to są w każdej grze. Ja nie chce mówić ile znalazłem w takim Gears of War 2.

Odnośnik do komentarza

Podobno jak mamy save z ukończonej pierwszej części to dostajemy kasę na starci w dwójce. Automatycznie to działa czy trzeba jakoś uruchomić? Bo mam sajva a kasy żadnej nie dostałem.

 

Najbardziej oszałamiający początek jaki widziałem w grach !!!

 

Brak słów...................................................

Odnośnik do komentarza

ogolnie to jest troche bledow, co chwile cos znika albo sie pojawia... dziura w scianie, drzewa w oddali itd, ale w ogole nie ujmuje to grze. Graficzne mistrzostwo swiata... tekstury cudowne, dbalosc o detale, oswietlenie, animacja wszystko dopracowane w 100%... co najwazniejsze sam design powala... obojetnie jaka miejscowka, to designersko zabija... doszedlem wczoraj do osmego chaptera... poki co trzeci najladniejszy, ale absolutnie nie mozna mowic o jakis duzych roznicach. Gra masakruje...!!! A FIZYKA! KORWA MAC!! Fizyka kazdego obiektu miazdzy... w koncu ktos ujarzmil moc PS3... ja pjerdole... jak sie obserwowuje jak reaguja obiekty w grze... nosz masakra! Akcja z helikpoterem i rosliny reagujace na podmuch ze smigiel i to nie w jednym kierunku, tylko zmieniaja kierunek w zaleznosci od tego z ktorej strony jest helikopter holy fuckin shit!!

 

Gameplayowo to tez mistrzostwo swiata... nie sa to nudne Gears of War gdzie jest tylko strzelanie... Naughty Dog zrobilo cos przekozackiego... normalnie strzelasz sie z kolesiami, by nastepnie podczas strzelaniny skryc sie i powoli zdejmowac jednego po drugim z ukrycia. Ta gra jest lepszym stealth niz MGS4! Jedyne co, to AI nie jest za dobre, ale tez nie jest slabe.

 

Pogralem troche w multi (3 mecze) w sumie spoko sie gra, chociaz nie jest to jakis online'owy numero uno...

 

moze mi ktos powiedziec jak w plunder sie wyrzuca skarb do gory? bo widzialem kolesi podrzucajacych skarb i za ch.ja nie wiem jak to sie robi.

 

 

IMO poki co zdecydowanie gra roku... zaden KZ2, zaden Halo Wars, zaden ODST, Batman itd....

Odnośnik do komentarza

 

 

IMO poki co zdecydowanie gra roku... zaden KZ2, zaden Halo Wars, zaden ODST, Batman itd....

O fuck...jeśli to pisze Zeratul,maga fan uniwersum halo to kurcze to musi byc coś wielkiego :)

mozliwe... ;) mna zostaly wlasnie pozamiatane podlogi w calym domu. interaktywny film, i poczatek, ktory na dlugo utkwi w pamieci. wracam do U2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...