Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie mialem czas na ogranie tylko 4 rozdzialow wiec przedstawie moje pierwsze wrazenia. Gra ma niesamowicie filmowy klimat. Co chwile nas zaskakuje czyms nowym czy to walką czy miejscem do ktorego sie udajemy. Elementy skradankowe sa swietne a walka wrecz to mistrzostwo przypominajace mi niesamowite pod tym wzgledem Shenmue. Co narazie in minus to (sic!) grafika. Jak pierwszy sniezny level mna pozamiatal tak juz muzeum czy dzungla nie bardzo. Mam wrazenie jak by w tych dwoch lokacjach bylo zero postepu w stosunku do poprzednika a wrecz cofniecie sie ( mniej ostre i szczegolowe tekstury). Wiem ze w tym aspekcie gra na pewno jeszcze pozamiata po tym co widzialem na samym poczatku( to byl szczekopad). Muza oczywiscie na najwyzszym poziomie. Narazie to tyle jak przejde calosc to skrobne jakas moja recke :D

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Spokojnie, spokojnie. Ja też po 4 chapterach uważałem że to lekko podciągnięta jedynka. Do momentu gdy doszedłem do 7 rozdziału. Zostałem zmasakrowany a dalej było już tylko lepiej. Zapewniam Cię że nie raz i nie dwa będziesz zbierał kapcie z dywanu i szukał szczęki.

Odnośnik do komentarza

Narazie mialem czas na ogranie tylko 4 rozdzialow wiec przedstawie moje pierwsze wrazenia. Gra ma niesamowicie filmowy klimat. Co chwile nas zaskakuje czyms nowym czy to walką czy miejscem do ktorego sie udajemy. Elementy skradankowe sa swietne a walka wrecz to mistrzostwo przypominajace mi niesamowite pod tym wzgledem Shenmue. Co narazie in minus to (sic!) grafika. Jak pierwszy sniezny level mna pozamiatal tak juz muzeum czy dzungla nie bardzo. Mam wrazenie jak by w tych dwoch lokacjach bylo zero postepu w stosunku do poprzednika a wrecz cofniecie sie ( mniej ostre i szczegolowe tekstury). Wiem ze w tym aspekcie gra na pewno jeszcze pozamiata po tym co widzialem na samym poczatku( to byl szczekopad). Muza oczywiscie na najwyzszym poziomie. Narazie to tyle jak przejde calosc to skrobne jakas moja recke :D

 

 

Izon a grasz na Hdk'u czy nie? Muzeum faktycznie,wypada bardzo blado wzgledem jedynki.Ale potem to jest po prostu MASAKRA!!

Odnośnik do komentarza

Narazie mialem czas na ogranie tylko 4 rozdzialow wiec przedstawie moje pierwsze wrazenia. Gra ma niesamowicie filmowy klimat. Co chwile nas zaskakuje czyms nowym czy to walką czy miejscem do ktorego sie udajemy. Elementy skradankowe sa swietne a walka wrecz to mistrzostwo przypominajace mi niesamowite pod tym wzgledem Shenmue. Co narazie in minus to (sic!) grafika. Jak pierwszy sniezny level mna pozamiatal tak juz muzeum czy dzungla nie bardzo. Mam wrazenie jak by w tych dwoch lokacjach bylo zero postepu w stosunku do poprzednika a wrecz cofniecie sie ( mniej ostre i szczegolowe tekstury). Wiem ze w tym aspekcie gra na pewno jeszcze pozamiata po tym co widzialem na samym poczatku( to byl szczekopad). Muza oczywiscie na najwyzszym poziomie. Narazie to tyle jak przejde calosc to skrobne jakas moja recke :D

 

 

Izon a grasz na Hdk'u czy nie? Muzeum faktycznie,wypada bardzo blado wzgledem jedynki.Ale potem to jest po prostu MASAKRA!!

 

Muzeum jest w nocy, więc siłą rzeczy tekstury i oświetlenie jest stonowane. Może stąd te wrażenie.

 

Tak jak radzą przedmówcy - do Borneo jest tylko dopakowana jedyneczka, ale za to później, od Nepalu zaczyna się systematyczne opadanie szczęki - tym częstsze im bliżej końca gry :)

Odnośnik do komentarza

Zapewniam Cię że nie raz i nie dwa będziesz zbierał kapcie z dywanu i szukał szczęki.

a o co zaklad? :>

 

pamietam co gow2 zrobil z ps2 pokazujac ze choc konsola juz stara to jeszcze mozna lepiej. spodziewam sie tego samego po ps3 wiec nie zdziwie sie jesli wyjdzie cos ladniejszego od u2.

 

czy tylko mnie razilo w tych forced stealth sections ze kolesie patrolujacy kompletnie olewali ze ich koledzy leza bez zycia metr obok?(takie cos bylo juz w mgs2 generacje temu) oraz ze olewaja slady zostawione na sniegu? (takie cos bylo juz w mgs1 dwie generacje temu) jak na "gre dekady" to dosc leniwie zrobione. (slady na sniegu zreszta tez) no ale znowu skupili sie na tym by realistycznie wygladal rozpuszczajacy sie snieg na gaciach ale wlosy draka byly zawsze na miejscu utwardzone cementem.

 

 

 

 

ale jak poprzednicy radze ukonczyc gre bo to zawsze niezle przygodowe kino

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

moje ps3 60 giga sie sfajczyło, fajy zestaw jest slim +U2 i w sobote kupje, ale kurde po polsku fajnie pograc chociaz napisy a w polskiej wersji,a wy ile macie sciezek z napisamido wyboru, jest FR? najlepsze ze mieszkam na korsyce to wyspa ale pod francje podlega :P i nawet poczta tu szwankuje ;/ (kontakt z kontynentem to katastrofa )

Edytowane przez Pcheła87
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...